• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Jelczem-Laskowicami

(93)
  • 1 / 4
    Działka Miłocice Małe

    Miłocice Małe

    • 250 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo ładnie położona działka rolna otoczona drzewami Powierzchnia działki 30 000 m2 dojazd drogą szutrową ---DON---Waldemar Zołoteńki kom [tel] Treść niniejszego ogłoszeni...

  • Działka Kiełczów

    Kiełczów

    • 580 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    W Kiełczowie działka siedliskowa pow 5600 m2 dł-190 m szer 35 m dojazd drogą gminną cena 580 000 zł ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel] Treść niniejszego ogłoszenia nie...

  • 1 / 2
    Działka Mirków

    Mirków

    • 126 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przy łączniku i starej trasie nr 8 atrakcyjna działka usługowa o pow 420 m2 ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel] Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej...

  • Działka Mirków

    Mirków

    • 700 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedaż gruntu w Mirkowie gm. Długołęka pow 17 000 m2 dojazd drogą asfaltową oraz droga gruntowa 20m. w pobliżu działek budowlanych. Nieruchomość dobra pod inwestycję. DON DOLN...

  • Krzeczyn - działka otoczona zielenią

    Krzeczyn

    • 180 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 249/71 w miejscowości Krzeczyn, Gmina Oleśnica, Powiat Oleśnicki , województwo Dolnośląskie.Powierzchnia działki to 1072 m2. Kształt działki jest z...

  • 1 / 2
    KRZECZYN - DUŻY WYBÓR DZIAŁEK - SPOKOJNA OKOLICA

    Krzeczyn

    • 131 400 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotycząca działek z warunkami zabudowy w Krzeczynie.Obecnie na sprzedaż jest 11 działek.249/108 - 848 m2 - cena 127200 zł (netto)249/109 - 857...

  • 1 / 4
    Teren inw. logistyka, produkcja - okazja!

    Świerzna

    • 1 699 000 zł cena
    • 14 255 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Posiadamy do sprzedaży działkę rolną RIIIa/RIVa o powierzchni 14255m2 w Świerznej k. Oleśnicy przy. Działka znajduje się nieopodal wjazdu na wschodnią obwodnicę Oleśnicy, dojazd do...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Oława

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)
    1 / 7
    Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)

    Pietrzykowice

    • 420 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Pietrzykowicach - okolice ul. Pistacjowej. Działka posiada media: prąd, wodę i kanalizację. Lokalizacja: Pietrzykowice (około 5 km od granicy Wr...

  • 1 / 3
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na powstającym osiedlu kilka działek budowlanych z dopuszczeniem usług nieuciążliwych pod zabudowę jednorodzinną, powierzchnia działki 1000 m2 dojazd drogą gminną oraz osiedlową w...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zabardowice...

    Zabardowice

    • 325 000 zł cena
    • 1 729 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    BEZ POSREDNIKA! Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zabardowice o pow. 1730 m² (ok. 18 km od Wrocławia, gmina Oława) Działka zlokalizowana jest w odlegołsci ok....

  • Działka Kiełczów ul. Cyprysowa

    Kiełczów » ul. Cyprysowa

    • 460 000 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mamy zaszczyt zaprezentować działkę siedliskową o powierzchni 1327m2 znajdującą się w Kiełczowie przy ul. Cyprysowej 4I. Działka jest w trakcie przekształcania na budowlaną- gmina...

  • Działka Oława ul. Szafirowa

    Oława » ul. Szafirowa

    • 510 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować działkę o powierzchni 1668m2 znajdująca się przy ulicy Szafirowej w Oławie(Nowy Otok) Działka o wielkości 1668m2 składa się z 2 mniejszych działek o...

  • 1 / 3
    Działka Mirków

    Mirków

    • 2 955 000 zł cena
    • 9 850 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa o pow 9850 m2 Dojazd drogą gminną asfaltową Jest złożone pismo w gminie o zmianę tej działki w planie zagospodarowania na działkę budowlaną. ---DON--- Walde...

  • prywatne

    Nadolice Małe

    • 297 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam gorąco na sprzedaż działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej, cichej i zielonej okolicy pod Wrocławiem. Działki zlokalizowane są z bardzo dobrym dojazdem d...

  • 1 / 4
    Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA...

    Łany

    • 11 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA] Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. W całości już częściowo - pod inwestycje przemysłowe, obiekt produkcyjny, magazyn, usługi. Możliwość zagospod...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Ładnie położona działka pow 3000 m2 jeszcze rolna z możliwością zakupu większej powierzchni do 1 ha, obok działki zabudowane nowymi domami jednorodzinnymi, w bliskim czasie perspek...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z dopuszczeniem usług nie uciążliwych pow 13000 m2 Woda miejska, prąd . Dojazd drogą asfaltową, cena plus WAT Zapraszam ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [...

  • Działka Długołęka

    Długołęka

    • 6 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przepięknie położona działka z dopuszczeniem działalności nieuciążliwej o pow 20 000 m2 w kształcie prostokąta, nadająca się na podział na działki mniejsze. Media- prąd, wodociąg...

  • Działka Mirków

    Mirków

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W Mirkowie w pobliżu Boscha dzialka usługowa z wyłączeniem aktywności przemysłowej uciążliwej pow 10000 m2 media: woda przy działce, prąd przy działce, gaz i kanalizacja w pobliż...