• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Jelczem-Laskowicami

(93)
  • Dobrzykowice | Budowlana | 1129 m² | media
    1 / 11
    Dobrzykowice | Budowlana | 1129 m² | media

    Dobrzykowice

    • 449 003 zł cena
    • 1 129 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1129 m² – Dobrzykowice, ul. Agatowa | media przy działce | spokojna, prestiżowa okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1129 m², położona w miejscowo...

  • 1 / 3
    Duża działka w Bystrzycy 3616m2

    Bystrzyca

    • 560 000 zł cena
    • 3 616 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI BIURA!!!! Gorąco polecam działkę położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Bystrzyca zlokalizowanej blisko lasów a oddalonej o 8km od Oławy i zale...

  • 1 / 3
    Duża działka w Bystrzycy

    Bystrzyca

    • 360 000 zł cena
    • 2 316 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w Bystzycy

    Bystrzyca

    • 229 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Strategicza Działka Inwestycyjna 4080m² przy DW455

    Czernica » ul. Wrocławska

    • 1 195 000 zł cena
    • 4 080 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny w miejscowości Czernica położony przy drodze wojewódzkiej 455 Wrocław – Jelcz-Laskowice . Nieruchomość charakteryzuje się doskona...

  • Jeszkowice | Działka z WZ – Twoje miejsce na dom!

    Jeszkowice

    • 170 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Twoja Enklawa Spokoju: działka 1134 m² Chrząstawa

    Chrząstawa Mała

    • 289 000 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy we Wrocławiu, Jelcza Laskowic czy Oławy dojedziesz sprawnie i bez stresu? Ta oferta jest dla Ciebie.

  • 1 / 2
    Działka Groblice ul. Zachodnia

    Groblice » ul. Zachodnia

    • 1 720 000 zł cena
    • 5 760 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z mpzp pod zabudowę wielorodzinną o niskiej intensywności. Media dostępne w najbliższej okolicy: - kanalizacja - gaz - prąd - woda Osoby pry...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyjątkowa działka budowlana 976,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 570 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta?Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o p...

  • Wyjątkowa działka budowlana 977,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 759 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o...

  • Działka budowlana Oława/Jaczkowice
    Działka budowlana Oława/Jaczkowice

    Oława

    • 192 400 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna. W rozwinięciu również szeregowa oraz do 4 lokali na budynek. Oława/...

  • Działka budowlana Oława/Jaczkowice
    Działka budowlana Oława/Jaczkowice

    Oława

    • 740 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Kamieniec Wrocławski - Sprzedam działkę budowlaną 1320m²
    1 / 6
    Kamieniec Wrocławski - Sprzedam działkę budowlaną 1320m²

    Kamieniec Wrocławski

    • 396 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( 1320m² ) w Kamieńcu Wrocławskim. Wymiary działki: front 20m x 66m, teren płaski (ogrodzony siatką leśną). Media: - działka uzbrojona w prąd (skrzynk...

  • Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową-Sulimów
    1 / 6
    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową-Sulimów

    Sulimów

    • 115 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam nieruchomość gruntową składającej się z działki oznaczonej nr 100/9, o pow.276 m2, w Sulimowie, gmina Siechnice, powiat wrocławski. Zgodnie z MPZP nieruchomość gruntowa l...

  • Duże działki budowlane 1370 m2 i 1154 m2 | Lizawice | MEDIA
    1 / 5
    Duże działki budowlane 1370 m2 i 1154 m2 | Lizawice | MEDIA

    Lizawice

    • 239 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w Lizawicach, w bardzo spokojnej i cichej okolicy, bezpośrednio przy boisku i placyku zabaw. Dzięki zapisom Miejscowego Planu Zagospo...

  • Grunt Inwestycyjny Usługi- Stacje benzynowe
    1 / 6
    Grunt Inwestycyjny Usługi- Stacje benzynowe

    Miłoszyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest działka o numerze 143, przystosowana pod zabudowę usługową w tym stację benzynową. Powierzchnia nieruchomości wynosi 10.600 m2 (1,06 ha), co stwarza szeroki...

  • Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar
    1 / 4
    Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar

    Piszkawa

    • 150 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w cichej spokojnej okolicy blisko zieleni i mnóstwo terenów spacerowych. -17 km od granic Wrocławia, 10 km Od Oleśnicy -40 minut autem do Dworca Główneg...

  • Działka inwestycyjna 8309 m² z MPZP koło Wrocławia
    1 / 16
    Działka inwestycyjna 8309 m² z MPZP koło Wrocławia

    Miłoszyce

    • 1 595 000 zł cena
    • 8 309 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Inwestycja w sypialni Wrocławia! Oferujemy działkę o powierzchni 8 309 m² z MPZP, położoną w Miłoszycach (13 km od granic Wro...

  • Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre
    1 / 8
    Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre

    Bystre

    • 159 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż została już tylko jedna działka – 1195 m² Szukasz miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Bystre, położone zaledwie 2 km od Ole...

  • Warunki zabudowy, prąd, woda
    1 / 15
    Warunki zabudowy, prąd, woda

    Brzezinki

    • 396 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 4000 m² - Brzezinki | Brzezinki, gm. Jelcz-Laskowice | Media przy działce | WZ | Las w pobliżu | Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana o powi...