• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Bielawą

(75)
  • Działka budowlana Bystrzyca Dolna gm. Świdnica

    Nowe

    Działka budowlana Bystrzyca Dolna gm. Świdnica

    Bystrzyca Dolna

    • 199 900 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym miejscu - Bystrzyca Dolna! Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 8 arów. Położona w cichym miejscu, z dala od głównej drogi. Dojaz...

  • Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica

    Nowe

    Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica

    Lutomia Górna

    • 95 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Górnej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok 7,8 ara. Działka budowlana, media przy działce (woda, prąd) Dojazd do działki drogą asfaltową....

  • Działka rolno-budowlana Witoszów Dolny gm. Świdnica

    Nowe

    Działka rolno-budowlana Witoszów Dolny gm. Świdnica

    Witoszów Dolny

    • 420 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-budowlana o powierzchni 29 arów położona w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną. Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację...

  • Działka budowlana Bojanice, Bojanice

    Nowe

    Działka budowlana Bojanice, Bojanice

    Bojanice

    • 151 900 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Bojanicach! Działka prostokątna, teren płaski. Media: prąd przy działce, woda w drodze. Dojazd do działki drogą gminną. Działka położona w cichym...

  • Działka budowlana, mieszkalno usługowa koło Świdnicy
    Działka budowlana, mieszkalno usługowa koło Świdnicy

    Krzczonów

    • 140 000 zł cena
    • 873 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 873m2 z widokiem na piękne zachody słońca. To idealne miejsce dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta i ceniących harmonię życia w otoczeniu natury. Jed...

  • Działka budowlana Burkatów gm. Świdnica
    Działka budowlana Burkatów gm. Świdnica

    Burkatów

    • 145 500 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładnie położona działka w Burkatowie! Działki o powierzchni 17 arów. Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie. Dojazd do działek drogą...

  • DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI
    1 / 2
    DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI

    Pieszyce

    • 5 300 000 zł cena
    • 110 375 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYJĄTKOWA OKAZJA – GRUNTY W PIESZYCACH! INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ -- Lokalizacja: Pieszyce, obręb Rościszów, powiat dzierżoniowski -- Powierzchnia: 11,3754 ha (113 754 m²) -- Rodzaj...

  • Działka Jedlina-zdrój, ul. Północna

    Jedlina-Zdrój » ul. Północna

    • 74 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GPM.6840.31.2020Jedlina-Zdrój, 13.04.2026 r. WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Michałkowa

    Michałkowa

    • 511 250 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka Michałkowa (Boreczna) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4090 m z wydanymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Michałkowa B...

  • Działka Walim ul. Adama Mickiewicza

    Walim » ul. Mickiewicza

    • 225 000 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3566 m2 położoną w miejscowości Walim, pow. wałbrzyski. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Infrastruktura techniczna...

  • 1 / 3
    Działka 144m2 w ścisłym Centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów » ul. Piękna

    • 79 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 549 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka w ścisłym Centrum Dzierżoniowa przy murach obronnych . Działka nr 208/7 o powierzchni 144 m2 , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MNU)...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Boleścinie
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w Boleścinie

    Boleścin

    • 272 080 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Boleścin 58-100. Działka z WZ i MPZP jako domy mieszkalne jednorodzinne Powierzchnia około 1520 m2 Wyznaczona droga dojazdowa z udz...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • Na sprzedaż działka inwestycyjna Ząbkowice Śląskie
    1 / 6
    Na sprzedaż działka inwestycyjna Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie

    • 350 000 zł cena
    • 8 766 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 22, obręb 13 Sadlno, położona w Ząbkowicach Śląskich. Powierzchnia działki wynosi 8766 m², co stwarza szerokie możliwości zagospodarowani...

  • Działka budowlana 13 arów Gogołów okolice Świdnicy
    Działka budowlana 13 arów Gogołów okolice Świdnicy

    Gogołów

    • 250 000 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 1306 m2 w miejscowości Gogołów , 7 km od Świdnicy Numer działki 110/2 Działka położona na płaskim terenie, sucha, kształt prostokątny, niezabudowan...

  • Działka budowlana Makowice gm. Świdnica
    1 / 4
    Działka budowlana Makowice gm. Świdnica

    Makowice

    • 189 000 zł cena
    • 1 940 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w atrakcyjnym, cichym miejscu - zaledwie 5 km do Świdnicy! Duża, ustawna działka położona w cichym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Dojazd do działki...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 121 700 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1217 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Działka usługowa Jedlina-Zdrój Glinica
    1 / 11
    Działka usługowa Jedlina-Zdrój Glinica

    Jedlina-Zdrój

    • 122 000 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ?? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie !! Grunt o powierzchni 1115m2 usytuowan...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 189 700 zł cena
    • 1 897 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1432 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 90 200 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 902m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około...