• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Iwanowice Włościańskie

(1)
  • 1 / 2
    Działka Iwanowice Włościańskie ul. Iwanowice Włościańskie

    Iwanowice Włościańskie

    • 1 330 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    16 km od Krakowa , WIDOKOWA 1,5 HEKTARA z pozwoleniem na budowę apartamentowca dla seniorów wraz z pełną infrastrukturą, oraz częścią parkową. W planie zagospodarowania przezna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kraków - Iwanowice - Sieciechowice
    1 / 8
    Kraków - Iwanowice - Sieciechowice

    Sieciechowice

    • 199 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działki : przemysłowe , budowlane . rekreacyjne , rolno- leśne w tym : Sieciechowice gm. Iwanowice - dz. nr.564/1 o pow.0,5442 ha ul. Św. Floriana - prąd , wod...

  • Maszków gm. Iwanowice - działka budowlana 808m2
    1 / 16
    Maszków gm. Iwanowice - działka budowlana 808m2

    Maszków

    • 497 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 616 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży płaskiej działki budowlanej o pow.808 m2, położonej w miejscowości Maszków gm. Iwanowice. Dojazd do działki boczną, asfalto...

  • 1 / 2
    Kwadratowa działka budowlana na 2 domy 12 km od północnej obwodni...

    Krasieniec Zakupny

    • 320 000 zł cena
    • 1 482 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja i komunikacja: Na sprzedaż kwadratowa działka o idealnym kształcie w całości budowlana, znajdująca się bezpośrednio przy drodze asfaltowej, idealna na 2 domy lub bliźn...

  • 1 / 2

    Krasieniec Zakupny

    • 340 000 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka usługowa Maszków gm. Iwanowice
    1 / 12
    Działka usługowa Maszków gm. Iwanowice

    Maszków

    • 2 700 000 zł cena
    • 11 129 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Maszków, 2,5 km od S7 | 1,1 ha Usługi + Zaplecze Mieszkalne (PUM 40%) | Przy trasie 772 LOKALIZACJA STRATEGICZNA: Grunt inwestycyjny 11 129 m² w Maszkowie, położony...

  • Na sprzedaż niewielka działka w Sieciechowicach

    Sieciechowice

    • 85 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa z zabudowaniami, położona w miejscowości Sieciechowice gmina Wierzchosławice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni ora...