• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

(24)
  • Działka Gorzów wielkopolski Zakanale
    1 / 20
    Działka Gorzów wielkopolski Zakanale

    Gorzów Wielkopolski

    • 550 000 zł cena
    • 7 968 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest działka komercyjna o pow. 7968 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim – Zakanale. Proponowany grunt nadaje się pod zabudowę usługową taką jak gastronomi...

  • DZIAŁKI W GORZOWIE WLKP dzieln. Karnin ul. Letnia.SPRZEDAM
    1 / 2
    DZIAŁKI W GORZOWIE WLKP dzieln. Karnin ul. Letnia.SPRZEDAM

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 685 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY W DZIELNICY WILLOWEJ KARNIN 5 KM DO CENTRUM GORZOWA WLKP,OKOŁO 500m METRÓW DO JEZIORA, ,ul.letnia.8.GAZ,PRĄD,WODA.KANALIZACJA MIEJSKA PRZYSTANEK AUTOBU...

  • Dzialki budowlane w Gorzowie w dzielnicy Karnin ul. Letnia
    1 / 8
    Dzialki budowlane w Gorzowie w dzielnicy Karnin ul. Letnia

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 685 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana z warunkami zabudowy w Gorzowie wlkp dzielnica willowa Karnin biedaleko do kapieliska, w pelni uzbrojone 5 km do centrum Gorzowa wlkp.droga przy dzialce asfaltowa...

  • Sprzedam działkę ul Ziemianńska okolice Strażackiej
    Sprzedam działkę ul Ziemianńska okolice Strażackiej

    Gorzów Wielkopolski

    • 159 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę na ul. Ziemiańskiej Cenna netto

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Budowlana, Janczewo, 156 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Janczewo, 156 000 zł

    Janczewo

    • 156 000 zł cena
    • 2 686 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt inwestycyjny o powierzchni 2686 m2 położony we wsi Janczewo oddalonej 8,5 km od Gorzowa Wielkopolskiego - Gmina Santok. Proponowany grunt nadaje się...

  • Działka na Osiedlu Poznańskim
    1 / 5
    Działka na Osiedlu Poznańskim

    Osiedle Poznańskie

    • 115 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1256 m2 zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gminną, utwardzoną. Brak planu zag...

  • Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową
    1 / 5
    Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową

    Deszczno

    • 248 125 zł cena
    • 1 985 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1985 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Działka jednym bokiem przylega do dawnej drogi nr 3. Dla...

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • Działka Wieprzyce
    1 / 7
    Działka Wieprzyce

    Wieprzyce

    • 79 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostoką...

  • Narożna działka w Deszcznie
    1 / 5
    Narożna działka w Deszcznie

    Deszczno

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 (działka numer 108/66), zlokalizowaną w Deszcznie (województwo lubuskie). Działka położona w okolicy, która ideal...

  • Działka Baczyna-kolonia
    1 / 10
    Działka Baczyna-kolonia

    Baczyna

    • 749 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • Działka Deszczno
    1 / 14
    Działka Deszczno

    Deszczno

    • 142 832 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1808 m2 zlokalizowana w Deszcznie przy ulicy Topolowej, gmina Deszczno, oddalona około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Dz...

  • Działka Budowlana,  Karnin,  495 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Karnin, 495 000 zł

    Karnin

    • 495 000 zł cena
    • 13 248 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 13 248 m2 położony w Karninie - Gmina Deszczno oddalony około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Łączna powierzchnia działki t...

  • Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza
    1 / 4
    Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 765 m2 każda z nich (razem 1530 m2), z przeznaczeniem pod zabudowę bliźniaczą, zlokalizowanych w Deszcznie. Na mapach ge...

  • SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec
    SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec

    Wieprzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 27 700 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA w rejonie Wieprzyc gminie Bogdaniec powiat gorzowski. Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej pow. 2,27 ha, oddalone 5 min od samego centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nie...

  • Działka Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 15
    Działka Gorzów wielkopolski Karnin

    Karnin

    • 83 819 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,...

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa
    1 / 5
    Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa

    Deszczno

    • 69 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 858 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Dojazd drogą asfaltową (stara droga nr 3), jedynie ostatnie kilka metrów dr...

  • Działka Czechów
    1 / 12
    Działka Czechów

    Czechów

    • 139 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Czechów, w gminie Santok, przy ulicy Wawrowskiej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To niezwykle malown...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 8
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa...

  • Działka pod budowę – 1158 m²
    1 / 8
    Działka pod budowę – 1158 m²

    Osiedle Poznańskie

    • 129 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1158 m², położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: RIIIb, RV, W. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwart...

  • Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie
    1 / 2
    Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród i dom...

  • Działka Janczewo
    1 / 14
    Działka Janczewo

    Janczewo

    • 123 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest przy ścianie lasu we wsi Janczewo przy ulicy Leszczynowej w gminie Santok. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 8 km...

  • Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o swoim wymarzonym domu poza miastem, ale jednocześnie chcesz mieć bardzo dobry dojazd do Gorzowa? Chcesz szybko ruszyć z budową? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję!...

  • DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU
    1 / 7
    DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU

    Janczewo

    • 125 000 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU
    1 / 8
    DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU

    Janczewo

    • 125 000 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE
    KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE

    Kłodawa

    • 265 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDAŻY ŁADNIE POŁOŻONE DZIAŁKI BUDOWLANE W KŁODAWIE Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę...

  • Działka Różanki
    1 / 6
    Działka Różanki

    Różanki

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Różankach w przepięknej okolicy w pobliżu lasu. Oddalone 6 km od Gorzowa Wlkp. Kształt: prostokąt. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w...

  • Działka Baczyna
    1 / 5
    Działka Baczyna

    Baczyna

    • 95 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomośc rolna o pow. 30,10ara położona w Chróściku w odległości 8 km od centrum Gorzowa. W kształcie prostokąta. Media: prąd, telefon, kanalizacja do 2012r.. W pobliżu działki...

  • Urokliwa dz. bud. Janczewo. 1000 m.kw. Uzbrojenie

    Janczewo » ul. Długa

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa dz. bud. Janczewo. 1000 m.kw. Uzbrojenie1000 m², Janczewo, DRUGA LINIA ZABUDOWY, BRAK HAŁASU ULICY.Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana powstająca w wyniku podzia...

  • Janczewo, OBOK LAS i JEZIORO. Duże działki budowl.

    Janczewo » ul. Długa

    • 148 596 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBOK LAS i JEZIORO, Duże działki budowlane Janczewo.Na sprzedaż duże działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m²Cena 84 zł za m.kw.Przeznaczenie w MPZP:Zabudowa mieszkani...

  • Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia

    Janczewo » ul. Długa

    • 99 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    82zł m.kw. Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia. 99000złDojazd: utwardzona droga powiatowaMedia: w przylegającej do działek drodze powiatowej nr 1405fMPZPZabudowa mies...

  • Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno
    Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno

    Karnin

    • 250 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę domu jednorodzinnego w Karninie, gminie Deszczno, powiecie gorzowskim, województwie lubuskim. Polecamy na sprzedaż działkę 44,20 a...