• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Dursztyn

(2)
  • 1 / 2
    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie

    Dursztyn

    • 120 000 zł cena
    • 8 880 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie o łącznej pow. 88,8ar położone poza planem zagospodarowania przestrzennego, szerokość ok. 18m, dojazd drogą polną. Cena do negocjacji....

  • Do sprzedania działki rolne w Dursztynie
    1 / 3
    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie

    Dursztyn

    • 120 000 zł cena
    • 8 880 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie o łącznej pow. 88,8ar położone poza planem zagospodarowania przestrzennego, szerokość ok. 18m, dojazd drogą polną. Cena do negocjacji. Z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Jurgów

    Jurgów

    • 7 600 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny grunt o przeznaczeniu usługowym w niedalekiej odległosci od Bukowiny Tatrzańskiej. Działka idealna pod hotel z niezakłoconym widokiem na Tatry....

  • 1 / 3
    3,5ha w Kacwinie

    Kacwin

    • 350 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania 3 działki rolne o łącznej powierzchni 3,5ha w Kacwinie, dojazd drogą polną. Wystawa południowa. Agent prowadzący Anna [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

  • Sprzedam działke

    Falsztyn

    • 397 700 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke pod zabudowem w Falsztynie, bez pośrednika. Około 15 minut od jenziora. Działka graniczy z ulicą Dworską, ma 970 metrów kwadratowych. Na działce doprawadzona jes...

  • Działki rolne w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 125 300 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Rzepiskach, bez dojazdu, położone poza planem zagospodarowania przestrzennego. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy jednej działki o pow. 7,16ar ! dz...

  • Działki rolne w Rzepiskach
    Działki rolne w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 125 300 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Rzepiskach, bez dojazdu, położone poza planem zagospodarowania przestrzennego. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy jednej działki o pow. 7,16ar ! działk...

  • 1 / 3
    Działka Rzepiska

    Rzepiska

    • 3 350 000 zł cena
    • 1 433 m2 powierzchnia
    • 2 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI ZABUDOWANEJ - WYJĄTKOWA INWESTYCJA W TATRACH PPIG z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę inwestycyjną: dwa budynki z możliwością przekształcenia...

  • Działka Łapszanka

    Łapszanka

    • 17 276 000 zł cena
    • 30 600 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    PPIG z przyjemnością prezentuje wyjątkową działkę o powierzchni 3,06 ha, malowniczo położoną na szczycie Pustego Wierchu, skąd roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Ta...

  • Inwestycyjna działka przy stoku narciarskim

    Czarna Góra

    • 98 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Od dziś w ofercie naszego biura, znajdą Państwo widokową działkę, położoną przy stoku narciarskim Grapa Ski w Czarnej Górze w gm. Bukowina Tatrzańska. Ośrodek ten ma charakter rodz...

  • Działka z widokiem na panoramę Tatr
    1 / 6
    Działka z widokiem na panoramę Tatr

    Knurów

    • 199 000 zł cena
    • 7 103 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Knurów. Podstawowe informacje: Numer ewidencyjny 1551 Powierzchnia działki:...

  • Działka budowlana Falsztyn Pieniny Podhale Góry Jezioro
    1 / 16
    Działka budowlana Falsztyn Pieniny Podhale Góry Jezioro

    Falsztyn

    • 695 000 zł cena
    • 3 024 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie prywatne, bez pośredników! Na sprzedaż 2 przyległe działki o łącznej powierzchni 30.24 ar (prostokąt o wymiarach około 20.5 x 148 m): 1) 121108_2.0001.374 - 22.46 ar 2)...

  • Dziaka budowlana z projektem w Niedzicy
    1 / 16
    Dziaka budowlana z projektem w Niedzicy

    Niedzica

    • 250 000 zł cena
    • 773 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przepiękna działka o powierzchni 773 m², zlokalizowana w uroczej miejscowości Niedzica, przy ul. Św. Rozalii w województwie małopolskim. Nieruchomość ta to prawdziwa gr...

  • Słoneczny południowy stok w Rzepiskach
    1 / 8
    Słoneczny południowy stok w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 111 999 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzepiska od lat zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem — ciszą, przestrzenią i spektakularnymi widokami na panoramę Tatr. Właśnie w tej malowniczej miejscowości znajduje się...

  • Działka rolno-budowlana w Łapszach Niżnych
    1 / 16
    Działka rolno-budowlana w Łapszach Niżnych

    Łapsze Wyżne

    • 448 800 zł cena
    • 2 825 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie prezentujemy działkę rolno-budowlaną położoną na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), w miejscowości Łapsze Niżne. Parcela ma powierzchnię 28...

  • Działka rolno-budowlana w Łapszach Niżnych

    Łapsze Niżne » ul. Wiśmierskiego

    • 448 800 zł cena
    • 2 825 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka rolno-budowlana Czarna Góra
    Działka rolno-budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 360 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlano-rolna o powierzchni 1300 m2 zlokalizowana w malowniczym miejscu w miejscowości Czarna Góra w Gminie Bukowina Tatrzańska. Do nieruchomości wyznaczona...

  • Działka rolna Bukowina Tatrzańska
    Działka rolna Bukowina Tatrzańska

    Czarna Góra

    • 350 000 zł cena
    • 2 785 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BUKOWINA TATRZAŃSKA Na sprzedaż działka z widokiem na Tatry. Działka ma powierzchnię 2785 m2, jest w kształcie prostokąta. Zgodnie z ewidencją gruntów, znaczną część działki stan...

  • Czarna Góra działka budowlana
    Czarna Góra działka budowlana

    Czarna Góra

    • 310 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czarna Góra. Bardzo spokojna i cicha okolica z pięknym widokiem na Tatry. Wymarzone miejsce na stworzenie własnego domu w górach. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi nowa luźna zabu...

  • Działka budowlana Czarna Góra
    Działka budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 299 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlana o powierzchni 870 m2 wraz z wyznaczoną służebnością dojazdu do działek sąsiednich. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczym miejscu w Gminie Bukowin...

  • Sprzedam działkę leśną w górach
    1 / 4
    Sprzedam działkę leśną w górach

    Łapsze Niżne

    • 100 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry Do sprzedania działka leśna w górach, teren pagórkowaty, las iglasty-świerkowy. Las nie młody, nie stary. Dojazd częściowo po drodze asfaltowej, poźniej polnej. Bardz...

  • Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr
    1 / 4
    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr

    Kluszkowce

    • 840 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w strefie Planu Miejscowego ozn. 58.2 MN/MT i 16.1Zw w oparciu o który ustalone zostało przeznaczenie terenu: * podstawowe: - tereny zabudowy mieszkaniow...

  • Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2
    1 / 16
    Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2

    Szlembark

    • 990 000 zł cena
    • 5 305 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki nr 1569 i 1570 w Szlembarku INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia łączna: 5305 m² Szerokość: ok. 18 m Kształt: nieregularny Bezpośredni dostęp do drogi publiczne...

  • Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki
    1 / 10
    Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki

    Rzepiska

    • 358 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA TATRY | 1270 m² | PRĄD NA DZIAŁCE RZEPISKA, POTOK BRYJÓW Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w urokliwej i spokojnej części miejscowości Rzepiska (Potok B...

  • Szukasz lokaty kapitału w sąsiedztwie lasu?
    1 / 13
    Szukasz lokaty kapitału w sąsiedztwie lasu?

    Niedzica

    • 118 500 zł cena
    • 6 668 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Poniżej oferta o powierzchni 67 ar położona w miejscowości Niedzica. To propozycja dla osób szukających gruntu, który pozwoli ulokować kapitał w nieruchomości o naturalnym charakte...

  • WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH | 1310 m2
    1 / 16
    WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH | 1310 m2

    Rzepiska

    • 480 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH 1309 m² | PANORAMA TATR | DOJAZD ASFALTOWY | IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ To idealna propozycja dla osób poszukujących: ✔ DZIAŁKI POD...

  • DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW
    1 / 16
    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW

    Gronków

    • 499 000 zł cena
    • 16 493 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE 1,65 HA – GRONKÓW | PODHALE | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY DUŻA NIERUCHOMOŚĆ Z CZĘŚCIĄ BUDOWLANĄ – IDEALNA POD ZABUDOWĘ I INWESTYCJĘ Na sprzedaż ZESPÓŁ DZIAŁEK RO...

  • WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH – 2331 m²
    1 / 15
    WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH – 2331 m²

    Rzepiska

    • 799 000 zł cena
    • 2 331 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH 2331 m² | PANORAMA TATR | DOJAZD ASFALTOWY | IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ To idealna propozycja dla osób poszukujących: ✔ DZIAŁKI POD...

    1 / 9

    Kluszkowce

    • 700 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatry. Położona w miejscowości Kluszkowce, w gminie Czorsztyn. W pobliżu wyciągu narciarskiego: Wdżar Kluszkowce - to ośro...

  • Działka rolna- Łapsze Wyżne- Nowy Targ- Podhale

    Łapsze Wyżne

    • 49 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Łapsze Wyżne na Podhalu – w miejscu, gdzie natura spotyka się ze spokojem i przestrzenią. Okolica słynie z rozleg...

  • Działka Harklowa
    1 / 16
    Działka Harklowa

    Harklowa

    • 90 000 zł cena
    • 9 068 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI LEŚNE I ROLNE – 9068 m² | HARKLOWA | LAS, ŁĄKI, PASTWISKA NATURA, PRZESTRZEŃ I POTENCJAŁ – GRUNT W MALOWNICZEJ CZĘŚCI PODHALA Na sprzedaż ZESPÓŁ DZIAŁEK LEŚNYCH I ROLNYCH W...

  • Pakiet działek w Frydmanie
    1 / 16
    Pakiet działek w Frydmanie

    Frydman

    • 138 540 zł cena
    • 9 236 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż pakiet działek w miejscowości Frydman, gmina Łapsze Niżne (woj. małopolskie). Przedmiotem sprzedaży jest pakiet działek o łącznej powierzchni 9 236 m², położonych w spo...