• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Dąbrowica

(1)
  • Działka Dąbrowica

    Dąbrowica

    • 49 000 zł cena
    • 2 871 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA PRZEDMIEŚCIACH SZCZUCINA - OK.3KM DO RYNKU. Działka o powierzchni 0,2323ha - SPRZEDANA. Oferujemy do sprzedaży trzy działki budowlane o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka budowlana w Bochni

    Bochnia

    • 210 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Bochni, znajdująca się w cichej okolicy przy ul. Strzeleckiej. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka znajdują się w ob...

  • Widokowe działki budowlane Kobylec gm. Łapanów

    Kobylec

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięć działek budowlanych widokowych graniczących ze sobą z pozwoleniem na budowę w miejscowości Kobylec gm. Łapanów. Działki płaskie na wzgórzu w pierwszej linii z...

  • Działka z domkiem letniskowym Łapanów

    Łapanów

    • 150 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania domek letniskowy z możliwością letniego pobytu z widokiem na góry zlokalizowany na działce budowlanej ogrodzonej z bramą z wjazdem bezpośrednio z asfaltowej drogi gmi...

  • Działka inwestycyjna
    1 / 3
    Działka inwestycyjna

    Gierczyce

    • 3 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Targowisko-nieruchomosci-usługowa-
    Targowisko-nieruchomosci-usługowa-

    Targowisko

    • 815 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TARGOWISKO-Biuro INWEST - nieruchomości- sprzeda nieruchomość objęta nowym planem zagospodarowania -usługowa pod działalność gospodarczą -z dobrym szerokim dojazdem rejon nowo p...

  • Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,
    1 / 4
    Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,

    Wola Nieszkowska

    • 175 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna w wyjątkowej lokalizacji- Wola Nieszkowska. Polana pod lasem a jednocześnie zjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej. Całość powierzchni to 1370, 1200m2...

  • Działka budowlana Bochnia
    1 / 11
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 1 650 000 zł cena
    • 3 238 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę 3 budynków po 8 mieszkań Idealna okazja dla dewelopera! Na sprzedaż działka inwestycyjna o ogromnym potencjale...

  • Działka Kłaj

    Kłaj

    • 320 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Kłaju, powiat wielicki 26 arów (14,5 ar budowlane + 11,5 ar rolne) Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 26 arów, położoną w miejscowości Kłaj, w gmin...

  • Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów
    1 / 7
    Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów

    Kobylec

    • 129 000 zł cena
    • 10 442 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz spokojnego rekreacyjno-weekendowego miejsca, gdzie już dzisiaj możesz ustawić swój domek weekendowy, czy swoją przyczepę kempingową? Miejsca z dobrym dojazdem, a jednocześn...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a

    Pierzchów

    • 355 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane w Pierzchowie. Gmina Gdów, wieś Pierzchów, województwo małopolskie. Nr działek 330 (55arów) i 331(44ary). Dojazd do działki asfaltowy, w działce j...

  • Działka budowlana Nowy Wiśnicz
    1 / 15
    Działka budowlana Nowy Wiśnicz

    Nowy Wiśnicz

    • 199 000 zł cena
    • 1 716 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki, sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni 17,16 ar. Działka 479/15 - 8, 96 ar, 479/16 - 8,20 ar. Obie działki w kształcie przypominającym prostokąt, o s...

  • Działka budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz
    1 / 10
    Działka budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz

    Stary Wiśnicz

    • 90 000 zł cena
    • 1 438 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj w pięknej i spokojnej okolicy Starego Wiśnicza, miejscu magicznym, gdzie teraźniejszość przenika się z historią. Parametry działki: - numer działki 598/11 - powierzchn...

  • Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia
    1 / 12
    Działka budowlana Nieszkowice Wielkie gm. Bochnia

    Nieszkowice Wielkie

    • 110 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cztery działki budowlane w Nieszkowicach Wielkich! Cztery propozycje: - działka 272/16+udział w drodze 272/8 - powierzchnia 9,70 ar - cena 110 000 zł - działka 272/15+272/19+udz...

  • Działka rolno-budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz

    Stary Wiśnicz

    • 150 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz dużej działki rolno budowlanej z kawałkiem lasu? Zapraszam do Starego Wiśnicza gmina Nowy Wiśnicz. Piękne pagórki, czysta przyroda, cisza i spokój. Działka ma powierzc...

  • Działka rolna Damienice gm. Bochnia
    1 / 9
    Działka rolna Damienice gm. Bochnia

    Damienice

    • 55 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna przy lokalnej drodze asfaltowej w Damienicach obok Bochni. Obsadzona drzewami, przylega do strumyka jest nieopodal Rzeki Raba. Powierzchnia 5900 m2 Z...

  • Działka budowlana Nowy Wiśnicz
    1 / 15
    Działka budowlana Nowy Wiśnicz

    Nowy Wiśnicz

    • 276 000 zł cena
    • 2 308 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowy Wiśnicz działka budowlana w drugiej linii zabudowy od ulicy Limanowskiej. Dojazd będzie możliwy z dwóch stron po utwardzeniu drogi wewnętrznej. Działka nachylona na południ...

  • Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia
    1 / 10
    Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia

    Łapczyca

    • 520 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobry dojazd to ważna sprawa. Dzisiaj mam do zaprezentowania działkę w Łapczycy, która bezpośrednio sąsiaduje z dwoma drogami. Od północy jest przystanek przy E94 a od południa...

  • Działka rolno-budowlana Nowy Wiśnicz
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana Nowy Wiśnicz

    Nowy Wiśnicz

    • 150 000 zł cena
    • 12 337 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka rolno-budowlana w Nowym Wiśniczu ul. Jana Matejki. W okolicy pagórki, lasy pełne grzybów i wielki staw, gdzie możesz odpocząć. Część budowlana to około 17 arów b...

  • Działka rolno-budowlana Nowy Wiśnicz
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Nowy Wiśnicz

    Nowy Wiśnicz

    • 790 000 zł cena
    • 56 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ślepa uliczka i las wokoło ? To wyjątkowe miejsce w Nowym Wiśniczu może być Twoje. Zapraszam do spotkania i rozkoszowania się naturą w tym niespotykanym miejscu. Na działce zna...

  • Działka budowlana Nowy Wiśnicz
    1 / 11
    Działka budowlana Nowy Wiśnicz

    Nowy Wiśnicz

    • 280 000 zł cena
    • 2 446 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna i kształtna działka na sprzedaż w miejscowości Nowy Wiśnicz, ul. Jana Matejki. Miejsce jest wysokie, niezalewowe. Działka przy bocznej, spokojnej uliczce, delikatny spadek n...

  • Działka budowlana Bochnia
    1 / 9
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 200 000 zł cena
    • 1 770 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bochnia ul. Na Kąty Płaska działka o numerze 858 o powierzchni 1770 m2 Bez obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Budować można na Wzetkę. Sąsiednie d...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 699 000 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W ofercie nieruchomość o pow. 35,91a położona w targowisku gmina Kłaj. Ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako U-Tereny usług ok 20a, i R- Tereny rolne p...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 350 000 zł cena
    • 2 794 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 27,94a , położona w miejscowości Targowisko, gmina Kłaj, w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy....

  • Działka Bochnia Smyków

    Bochnia

    • 446 000 zł cena
    • 1 787 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona w malowniczej Bochni przy ulicy Birków. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej....

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 750 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka Przemysłowo-Usługowa (PU) o powierzchni 20,1a, położona w miejscowości Targowisko, w gminie Kłaj. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizac...

  • Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów
    1 / 12
    Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów

    Kamyk

    • 497 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj słońce będzie budzić Cię z rana a Ty z zachwytem będziesz podziwiać okolicę !! Cisza, spokój, ślepa uliczka pod lasem. Piękna, widokowa działka, wystawa wschodnio południow...

  • Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,
    Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,

    Targowisko

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 354 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dobrze wyeksponowana działka przy zjeździe z Autostrady A4 Cena obejmuje prawomocne pozwolenie na budowę hali magazynowo-produkcyjnej z pow. biurową: Pow. użytkowa hali - 2 064  ...

  • Działka budowlana Wiśnicz Mały gm. Nowy Wiśnicz
    Działka budowlana Wiśnicz Mały gm. Nowy Wiśnicz

    Wiśnicz Mały

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO WYBORU 3 DZIAŁKI WIŚNICZ MAŁY 10 000 zł /AR Oferuję na sprzedaż działki położone w miejscowości Wiśnicz Mały, zaledwie 7 km od Bochni. Nieruchomości znajdują się w cichej i spok...

  • Działka budowlana Bochnia
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 270 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bochnia ul. Kurów Widokowa działka 10ar bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Świeży podział geodezyjny. Ładna widokowa działka lekko nachylona na południową stronę. Cisz spokój....

  • Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie
    1 / 7

    Nowe

    Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie

    Łysokanie

    • 332 500 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w MPZP jako MN, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy...