• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Mazewo Dworskie"A"

(1)
  • Okazja, Działka Mazewo Dworskie B z dużym potencjałem
    1 / 13
    Okazja, Działka Mazewo Dworskie B z dużym potencjałem

    Mazewo Dworskie"A"

    • 210 000 zł cena
    • 300 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolno-leśne o łącznej powierzchni 3 ha. Nieruchomość znajduje się w odległości około 4 km od Nasielska, odległość od Warszawy około 40 km. Odległość od stacji kolejowej Kąt...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam ziemię rolną Drwały koło Wyszogrodu
    1 / 6
    Sprzedam ziemię rolną Drwały koło Wyszogrodu

    Drwały

    • 419 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne o łącznej pow. 8 ha w tym 5,80 ha ziemi ornej głównie IV i V klasy. Ziemia położona jest w m. Drwały gm. Wyszogród i składa się z dwóch części. Na pierwszą c...

  • Sprzedam gospodarstwo rolne

    Stare Polesie

    • 1 140 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3, 80 ha w miejscowości Stare Polesie, gmina Leoncin, powiat nowodworski. Działka o szerokości 60 metrów. Do Warszawy około 60 km. Zgodn...

  • sprzedam działkę
    1 / 3
    sprzedam działkę

    Goszczyce Średnie

    • 82 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka po podziale z dostępem do drogi publicznej poprzez wewnętrzną drogę (udział w drodze w cenie), media do podciągnięcia we własnym zakresie. Pierwokup KOWR. Możliwość uzyska...

  • Działka rolna 4317 m2, gmina Czosnów

    Jesionka

    • 169 000 zł cena
    • 4 317 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w gminie Czosnów, gmina Jesionka Powierzchnia 0,413 HA Wymiary: 80 x 50 Działka w bliskiej odległości od Puszczy Kampinoskiej . Dla okolicy zo...

  • Sprzedam Ziemię Rolną 2 Hektary w Jednym Kawałku Zobacz
    Sprzedam Ziemię Rolną 2 Hektary w Jednym Kawałku Zobacz

    Baboszewo

    • 190 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam Ziemię Rolną 2 Hektary Ziemia Rolna Bardzo dobra pod Siew Burak Pszenica Kukurydza Obecnie jest cały czas Użytkowana Inwestycja na lata Zobacz Warto W późniejszym czasie m...

  • 1 / 3
    Działka rolna 1.2ha

    Trębki Nowe

    • 300 000 zł cena
    • 10 199 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka 50x200m, przylega krótszym bokiem do drogi asfaltowej. W drodze prąd, woda i kanalizacja. Działka nie uprawiana od wielu lat. Cena do negocjacji

  • 1 / 3
    Działka Stare polesie

    Stare Polesie

    • 3 350 000 zł cena
    • 67 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka!na terenie niewielki staw. Do jeziora ok 500m. W okolicy 3 stadniny koni.Dojazd z dwóch stron. Blisko do sklepu i przystanku PKS. Do W-wy dojazd trasą A7 ok. 40 km...

  • 80 KM OD WARSZAWY BUDOWLANA
    1 / 9
    80 KM OD WARSZAWY BUDOWLANA

    Kobylin

    • 70 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Blisko Warszawy , działka rolno-budowlana o wielkości 5600 m2 / 70 m X 80 m / w Kobylinie Nadrzecznym Piękna malownicza okolica , cisza i spokój. Idealne miejsce do życia dla mił...

  • Sprzedam działkę w ok. Glinojeck na dom w zielonym otoczeniu
    Sprzedam działkę w ok. Glinojeck na dom w zielonym otoczeniu

    Malużyn

    • 79 000 zł cena
    • 2 230 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka o powierzchni ok. 2230 m2, prostokątna o wymiarach (ok. 100m*22m od strony ulicy) z dostępem do lokalnej szutrowej drogi, w okolicy l...

  • Zaręby działka rolna
    1 / 4
    Zaręby działka rolna

    Zaręby

    • 415 000 zł cena
    • 13 758 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ziemia rolna we wsi Zaręby gmina Żabia Wola, powiat grodziski, woj. mazowieckie. Powierzchnia działki wynosi 13 758 m2. Media: -Prąd -Woda -Telefon -Gaz Po wię...

  • Sprzedam łąkę i las
    Sprzedam łąkę i las

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna okolica - łąki i lasy dookoła 1 km od autobusu do Warszawy nr 705 Sklepy, szkoła , cukiernie , kościół itp. 1 ha łąka i 4000M2 Lasu dojazd przez las państwowy - droga tylko...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Las i łąka 1.4ha w pięknej okolicy , 30 km od Warszawy gm. Radzymin działka rolna i leśna

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Stare Cieszkowo dz. 19
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Stare Cieszkowo dz. 19

    Cieszkowo Stare

    • 24 732 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt PL1P/GUp-s/453/2024 syndyk masy upadłości sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr...

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Stare Cieszkowo, dz. 117
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Stare Cieszkowo, dz. 117

    Cieszkowo Stare

    • 88 972 zł cena
    • 45 900 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Siedlin k/Płońska działka 1,2 ha
    1 / 5
    Siedlin k/Płońska działka 1,2 ha

    Siedlin

    • 1 300 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,2 ha, położona w Siedlinie, na granicy z miastem Płońsk. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), nieruchomość...

  • Kamienica, działki, BEZPOŚREDNIO
    1 / 3
    Kamienica, działki, BEZPOŚREDNIO

    Kamienica

    • 55 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjne Działki Rolne z Możliwością Przekształcenia. BEZPOŚREDNIO, bez prowizji pośrednika. Lokalizacja: Kamienica, powiat Płońsk, gmina Załuski Opis: Przedstawiam wyjątkową...

  • 1 / 3
    Działka rolna | Sprzedaż | 3,2 ha | Wola Pawłowska

    Wola Pawłowska

    • 225 000 zł cena
    • 32 215 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerach 116, 144, 124 położone w miejscowości Wola Pawłowska, gm. Ciechanów o łącznej powierzchni 3,2215 ha. PRZEZNACZENIE:Brak MPZP. Działka ma p...

  • Ziema Rolna
    Ziema Rolna

    Sadówiec

    • 30 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedaje ziemię Rolka 5h w miejscowości Sadówiec i Naborowo gmina Załuski

  • Działka rolna Czosnów, Cząstków Polski
    1 / 9
    Działka rolna Czosnów, Cząstków Polski

    Czosnów

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie bardzo urokliwe działki rolne każda po 3000 m2 nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego, Cząstków Polski w gminie Czosnów - kilka minut autem za Łomiankami, tylko 15 km od Wa...

  • Działka rolna Jeżewo gm. Pułtusk,
    1 / 7
    Działka rolna Jeżewo gm. Pułtusk,

    Jeżewo

    • 2 318 000 zł cena
    • 30 907 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ! Działki  ponad 3 ha - funkcja rolno-usługowe - Jeżewo 2, gmina Pułtusk. Na sprzedaż kompleks  działek o łącznej powierzchni ok. 3 ha, położonych w miejscowości Jeżewo...

  • Tanio i niedrogo
    Tanio i niedrogo

    Dziarno

    • 11 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tanio i niedrogo sprzedam. Dzialke rolno z drogom. Można zostać rolnikiczkom jak kto chce. Albo se dla dzieci zostawic jak sonsiad. Na działce jest widok. Same dobre sonsiady. Do s...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno - leśną 1,4 ha koło Radzymina, w pięknej , cichej okolicy. Niestety dojazd tylko drogą utwardzoną przez las. 1km do autobus 705 do Warszawy/ przystanek blisk...

  • Nieruchomość niezabudowana od Syndyka - Mochty-Smok
    Nieruchomość niezabudowana od Syndyka - Mochty-Smok

    Mochty-Smok

    • 4 125 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/988/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 0,14...

  • Działka z WZ 4 domy blisko Narwi 35km od Warszawy

    Gzowo

    • 570 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 6000 m2 położoną w mi...

  • Ziemia rolna 2,71 ha koło Radzymina

    Nowe Załubice

    • 800 000 zł cena
    • 27 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2,71 ha, położ...

  • Działka przy DK 61 blisko Narwi 35 km od Warszawy

    Gzowo

    • 475 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 5000 m2 położoną w mi...

  • Sprzedam gospodarstwo rolne
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo rolne

    Stare Polesie

    • 1 140 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3,80 ha w miejscowości Stare Polesie, gmina Leoncin, powiat nowodworski. Działka o szerokości 60 metrów. Do Warszawy około 60 km. Zgodni...

  • Sprzedam działki
    1 / 4
    Sprzedam działki

    Kleszewo

    • 60 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Kleszewo gm.Pułtusk powiat Pułtuski woj.mazowieckie Na działki posiadam decyzję o warunkach zabudowy .Kształt działek regula...

  • Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej

    Łopacin

    • 46 200 zł cena
    • 37 791 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału w wysokości 1/4 w prawie własności niezabudowanej nieruchom...

  • Przetarg - 0004 Dziekanów Leśny

    Dziekanów Leśny

    • 230 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PIERWSZYM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYMna podstawie art. 76 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Polskiej Akademii Nauk (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 168)info...