• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Starym Sączem

(123)
  • Sprzedam
    Sprzedam

    Nowy Sącz

    • 900 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Korzenna.1.25ha budowlana usługowa .droga asfaltową.media .1.25 ha rolna w sumie 2.5 ha

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Nowy Sącz

    • 800 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana uslugowa korzenna ,media,droga powiatowo-gminna,z możliwością podzialu

  • DZIAŁKA ROLNO-LEŚNA 52 A MYSTKÓW WOLA NIŻNA
    DZIAŁKA ROLNO-LEŚNA 52 A MYSTKÓW WOLA NIŻNA

    Mystków

    • 82 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działa rolno- leśna o powierzchni 52 ary , pięknie położona koło rzeczki , spokojna i cicha okolica ., na domek holenderski .

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Półrzeczki

    • 1 864 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki: - zabudowaną 1700m2 media, woda, prąd, gaz dojazd droga asfaltowa budynek do adaptacji. - działki rolne 28000m2 - działki leśne 40400m2 założona K.W.

  • DZIAŁKA 1148 M2,GM.DOBRA

    Dobra

    • 365 000 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana został...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Dobra » ul. Działka

    • 1 080 000 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną, położoną w świetnej lokalizacji. Jest to konkretnie pogranicze Dobrej i Wołczkowa. Działka gotowa do szybkiej zabudowy - w 2016 roku wydan...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Rożnów

    • 165 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 0,57arow położoną w malowniczej dolinie Dunajca w sąsiedztwie lasów rzeki,w miejscowości Rożnów (Zagórze) działka z prądem gazem woda nr tel [tel] cena...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Rożnów

    • 59 400 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w Rożnowie-Gierowa,z bezpośrednim dostępem do drogi Witowice-Rożnów.Działka jest długa,ok 300m. Wszystkich wiadomości udzielę telefonicznie.

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 28 AR Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ZE STAWEM
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA 28 AR Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ZE STAWEM

    Gródek nad Dunajcem

    • 450 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej miejscowości Gródek nad Dunajcem w pobliżu Jeziora Rożnowskiego- idealne miejsce do zamieszkan...

  • Wyjątkowa działka nad jeziorem Roznowskim
    1 / 8
    Wyjątkowa działka nad jeziorem Roznowskim

    Gródek nad Dunajcem

    • 3 500 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka inwestycyjna z widokiem na Jezioro Rożnowskie – Rożnów Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednym z najpiękniejszych zakątków Małopo...

  • Działka 6700m2,gm.Dobra,dr.asf.las.

    Dobra

    • 1 699 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.6700 ha. Użytki PS IV, Ls IV.Brak planu zagospodarowania przestrzennego....

  • Działka dla DEWELOPERA pod 10 domów jednorodzinnyc

    Dobra » ul. Graniczna

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5575 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości DOBRA przy ul. Granicznej w województwie zachodniopomorskim.Idealna propozycj...

  • 2-wie działki,1045m2,Dobra,ul. Słoneczna Dolina.

    Dobra » ul. Słoneczna Dolina

    • 235 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², poł...

  • Działka budowlana Bobowa widokowa !

    Bobowa

    • 135 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 30 arów położona w miejscowości Bobowa. Nieruchomość usytuowana w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Ideal...

  • Bobowa działka budowlana ! Niska cena

    Bobowa

    • 56 000 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,5 ara położona w miejscowości Bobowa. Działka w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Idealna pod budowę do...

  • Działka budowlana Bobowa widokowa !
    1 / 4
    Działka budowlana Bobowa widokowa !

    Bobowa

    • 135 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 30 arów położona w miejscowości Bobowa. Nieruchomość usytuowana w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Idea...

  • Działka rolno-budowlana pod lasem - Przydonica 20a
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana pod lasem - Przydonica 20a

    Przydonica

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w malowniczej Przydonicy Marzysz o własnym domu w pięknej i spokojnej okolicy? Ta wyjątkowa działka to idealna szansa na spełnienie Twoich marz...

  • Działka Dobra

    Dobra

    • 1 154 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży działka położona w Dobrej Szczecińskiej blisko głównej drogi i planowanego zjazdu z obwodnicy. W sąsiedztwie hal produkcyjnych przeznaczona pod budowę hali, magazynu l...

  • Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej
    1 / 10
    Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej

    Dobra

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu natury, ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Działka położona w spokojnej, malowniczej okolicy to idealne miejsce na reali...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż
    1 / 6
    Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż

    Dobra

    • 189 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Odkryj nowe miejsce na swoją inwestycję!! Zapraszam Państwa do zakupu działki inwestycyjnej 22 ary położonej w miejscowości Dobra. Cena 189 000 zł za działkę !! Cechy Nieruchomoś...

  • Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Działka budowlana Roztoka-Brzeziny gm. Gródek nad Dunajcem

    Roztoka-Brzeziny

    • 297 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DZIAŁKA NAD DUNAJCEM Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem Wyjątkowa lokalizacja, bezpośredni dostęp do natury i bardzo dobre parametry techniczne to nieru...

  • Sprzeda. Działkę
    1 / 3
    Sprzeda. Działkę

    Gródek nad Dunajcem

    • 10 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Widokowa działka rolno-budowlana, częściowo zalesiona Gródek nad Dunajcem 2,70 ha z widokiem z trzech stron na jezioro. Idealna okazja dla inwestorów. Sprawdzi się tutaj hotel, o...

  • Działka budowlana Dobra
    1 / 5
    Działka budowlana Dobra

    Dobra

    • 122 000 zł cena
    • 1 509 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1509m 2 położonej w malowniczej miejscowości Dobra. Teren w kształcie prostokąta o wymiarach 2...

  • Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr
    1 / 4
    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr

    Kluszkowce

    • 840 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w strefie Planu Miejscowego ozn. 58.2 MN/MT i 16.1Zw w oparciu o który ustalone zostało przeznaczenie terenu: * podstawowe: - tereny zabudowy mieszkaniow...

  • Działka budowlana Bobowa Wilczyska
    1 / 2
    Działka budowlana Bobowa Wilczyska

    Bobowa

    • 115 000 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 15,85 ar położona w miejscowości Wilczyska w gminie Bobowa. Działka o lekkim nachyleniu w kształcie prostokąta o wymiarach około 41m x 38m....

  • Nieruchomość niezabudowana - Stróżna

    Stróżna

    • 13 200 zł cena
    • 4 805 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 14.12.2023 roku Sygn. Akt GL1G/GU/1006/2023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skł...

  • Działka na Mogielicy-polana ciszy i góry
    1 / 7
    Działka na Mogielicy-polana ciszy i góry

    Dobra

    • 145 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Widok, którego nie kupisz nigdzie indziej. Działka na Mogielicy. Wyjątkowa nieruchomość położona na Mogielicy w sąsiedztwie legendarnej Polany Stumorgowej – miejscu, które uchodzi...

  • Działka budowlana Bobowa widokowa !
    1 / 5
    Działka budowlana Bobowa widokowa !

    Bobowa

    • 67 750 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

     Działka budowlana z pięknym widokiem – Bobowa, 15 arów  Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Bobowej. To i...

  • Działka rolna zalesiona z przyczepą kempingową
    1 / 10
    Działka rolna zalesiona z przyczepą kempingową

    Wilczyce

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna zalesiona w Wilczycach oferująca nie tylko przestrzeń do wypoczynku, ale także gotowe rozwiązanie do zamieszkania. Na terenie nieruchomości znaj...

    1 / 9

    Kluszkowce

    • 700 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatry. Położona w miejscowości Kluszkowce, w gminie Czorsztyn. W pobliżu wyciągu narciarskiego: Wdżar Kluszkowce - to ośro...

  • Działka budowlana-Zagórze-Rożnów-Małopolska

    Rożnów

    • 185 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Zagórze koło Rożnowa, gm. Gródek nad Dunajcem- płaska działka w kształcie prostokąta.- pow. działki: 3001 m2.- teren objęty M...

  • Działka usługowa Dobra Dobra
    1 / 12
    Działka usługowa Dobra Dobra

    Dobra

    • 159 000 zł cena
    • 1 663 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Dobra w cichej okolicy oddalonej od centrum o około 1,5 km, co daje blis...

  • Duża działka z budynkiem gospodarczym – 80 arów, Sędziszowa

    Sędziszowa

    • 115 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni ok. 80 arów o charakterze budowlano-rolnym, położona w miejscowości Sędziszowa (gm. Bobowa). To idealna propozycja dla osób szukających prywa...