• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Starym Sączem

(125)
  • Szczawnica- Sprzedam 2/3 działek rekreacyjno, inwestycyjne
    1 / 10
    Szczawnica- Sprzedam 2/3 działek rekreacyjno, inwestycyjne

    Szczawnica

    • 350 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Cena za dwie działki do małej negocjacji . Sprzedam 2/3 własności dwóch działek : 1/Pierwsza 808 M2 do przekształcenia pod zabudowę po podziałe (539 m2) Doprowadzony prąd....

  • Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa
    1 / 5
    Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa

    Łącko

    • 310 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w miejscowości Łącko powiat nowosądecki. Powierzchnia  42 ar w połowie z sadem owocowym.Dojazd drogą asfaltową. Działka nieogrodzona ,...

  • Działka Tylmanowa
    1 / 9
    Działka Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 140 000 zł cena
    • 2 374 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Powierzchnia: 2374 m² Wymiary: 46m × 51m Działki ewidencyjne: 3582, 3583, 3584 Przeznaczenie MPZP: terenów mieszkalnictwa jednorodzinnego i zagrodowego z usługami podstawowymi Nach...

  • Działka Barcice

    Barcice

    • 499 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Barcice. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze głównej , co...

  • Dzialka Wola Kurowska
    Dzialka Wola Kurowska

    Wola Kurowska

    • 399 000 zł cena
    • 15 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Opis Na sprzedaz oferuje 2 dzialki o lacznej powierzchni 1.59 h zabudowane domem do remontu polozona w malowniczej miejscowosci Wola Kurowska,gmina chelmiec,powiat nowosadecki Naj...

  • Działka budowlana Nowy Sącz os. Zawada
    Działka budowlana Nowy Sącz os. Zawada

    Nowy Sącz

    • 200 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 6ar, położona na os. Zawada w Nowym Sączu- rejon ul. Bolesława Prusa. Działka płaska w kształcie prostokąt o wymiarach ok. dł. 30m x szer....

  • Działka Łazy Brzyńskie

    Łazy Brzyńskie

    • 999 999 zł cena
    • 13 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną, inwestycyjną działkę z widokiem na Przełom Dunajca, Pieniny i Gorce W pobliżu liczne szlaki górskie, ścieżka rowerowa VeloDunajec Łazy Brzyńskie,...

  • POLECAMY! 116G Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka b
    1 / 6
    POLECAMY! 116G Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka b

    Zbyszyce

    • 348 000 zł cena
    • 2 225 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAMY! 116G Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka budowalna, pow. 23,25 ar. Cena: 348 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na sprzedaż działka bud...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana, Tylmanowa, os. Górki, 3185 m².

    Tylmanowa » ul. Osiedle

    • 439 000 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3185 m² (0,3185 ha), położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, na osiedlu Górki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • DZIAŁKA 1,12 HA KLĘCZANY GM. CHEŁMIEC
    1 / 2
    DZIAŁKA 1,12 HA KLĘCZANY GM. CHEŁMIEC

    Nowy Sącz

    • 550 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Działka na sprzedaż KLĘCZANY – 1,12 ha – z częścią budowlaną! Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1,12 ha położona w Klęczanach – gmina Chełmiec, powi...

  • 40 arów działki budowlanej w Paszynie
    1 / 5
    40 arów działki budowlanej w Paszynie

    Paszyn

    • 179 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka widokowa! Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w urokliwej miejscowości Paszyn, gm. Chełmiec, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie - atrakcy...

  • Działka budowlana Obłazy Ryterskie  gm. Rytro
    1 / 15
    Działka budowlana Obłazy Ryterskie gm. Rytro

    Obłazy Ryterskie

    • 399 000 zł cena
    • 23 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj zamienisz hałas miasta na cisze gór, a codzienność na życie wśród lasów, przestrzeni i prawdziwej natury. Obłazy Ryterskie to wyjątkowo malownicza część miejscowości Rytro, p...

  • Działka rolno-budowlana Klęczany gm. Chełmiec
    1 / 2
    Działka rolno-budowlana Klęczany gm. Chełmiec

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 2 938 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka budowlana Klęczany, gmina Chełmiec Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2938 m (29 arów 38 m) położoną w malowniczej i spokojnej okolicy...

  • Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezna gm. Podegrodzie

    Brzezna

    • 275 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego g...

  • Dzialka widokowa
    Dzialka widokowa

    Barcice

    • 155 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno widokową położoną w Barcicach

  • Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro
    1 / 2
    Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro

    Rytro

    • 280 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej części miejscowości Rytra – Połom Wyżna. Działka numer 441. Teren usytuowany na wzniesieniu, z pięknym nasło...

  • Działka budowlana pełne media - 8ar Nowy Sącz - os.Chruślice
    1 / 9
    Działka budowlana pełne media - 8ar Nowy Sącz - os.Chruślice

    Nowy Sącz

    • 330 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, do sprzedania, bez pośredników, działka w Nowym Sączu - osiedle Chruślice, wraz z udziałem w drodze dojazdowej bezpośrednio do w/w działki. Pow. działki: 797 m2. Kształt d...

  • Działka budowlana Nowy Sącz gm. Nowy Sącz
    1 / 15
    Działka budowlana Nowy Sącz gm. Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 449 000 zł cena
    • 1 599 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciekawa propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miasta. Działka położona jest w atrakcyjnej części miasta...

  • Działka budowlana Librantowa gm. Chełmiec
    1 / 6
    Działka budowlana Librantowa gm. Chełmiec

    Librantowa

    • 230 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 17ar położona w Librantowej (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania gminy Chełmiec...

  • Działka budowlana Wielogłowy gm. Chełmiec
    1 / 2
    Działka budowlana Wielogłowy gm. Chełmiec

    Wielogłowy

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Wielogłowach (gmina Chełmiec). Działka znajduje się około 800m od drogi głównej Nowy Sącz- Kraków. Działka widokowa o wymia...