• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Raciborzem

(52)
  • Działka budowlana 942 m. Bluszczów
    Działka budowlana 942 m. Bluszczów

    Bluszczów

    • 115 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bluszczowie przy drodze asfaltowej, dojazd tylko do kilku posesji ,mało ruchliwa ,spokojna okolica. Prąd,woda i kanalizacja w granicy działki , do teg...

  • Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT
    1 / 4
    Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT

    Czyżowice

    • 100 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Sprzedam działki budowlane w Czyżowicach , ul. Graniczna. Cena : 100 zł / m2. Działka nr : 1201/113 – 889 m2 1202/113 – 761 m2 1203/113 – 762 m2 1204/113 –...

  • 13 działek budowlanych Czyżowice, wystawiam fakturę VAT
    1 / 4
    13 działek budowlanych Czyżowice, wystawiam fakturę VAT

    Czyżowice

    • 76 200 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Rudnik

    Rudnik

    • 140 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka usługowo-budowlana przy drodze wojewódzkiej nr 938 - gmina Hażlach | Świetna ekspozycja i duży potencjał inwestycyjny Szukasz miejsca pod biznes z wido...

  • Działka przemysłowa Gorzyce
    1 / 8
    Działka przemysłowa Gorzyce

    Gorzyce

    • 734 000 zł cena
    • 4 593 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa zlokalizowana w Gorzycach przy ul. Bogumińskiej - w sasiedztwie Nautica, Biedronki oraz pobliskiej myjni samochodowej. - powierzchnia cał...

  • Działka budowlana uzbrojona
    1 / 5
    Działka budowlana uzbrojona

    Rydułtowy

    • 105 000 zł cena
    • 1 103 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną (woda,prąd) w Rydułtowach ul. Gajowa o pow. 1103 m2. Parcela o wymiarach 11,5/96 mb w kształcie wydłużonego prostokąta z bezpośrednim zjazdem...

  • 1 / 2
    Działka, 489 m², Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 7 557 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości ½ w nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Rydułtowach przy ul. Św. Jacka 33, objęta KW nr GL1W/00022699/7, dz.nr 2426/...

  • 1 / 3
    Udział w nieruchomości - Lyski

    Lyski

    • 11 094 zł cena
    • 1 151 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 24.06.2025 roku GL1G/GU/512/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka, 1 020 m², Krzanowice

    Krzanowice

    • 30 550 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Warunki sprzedaży z wolnej ręki dot. prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Krzanowice, opisanej w ewidencji gruntów działką numer 180...

  • Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na
    1 / 4
    Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na

    Pstrążna

    • 2 904 347 zł cena
    • 67 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowy kompleks działek 6,73 ha – Pstrażna, gm. Lyski Idealny pod osiedle domów, zabudowę jednorodzinną lub inwestycję premium Cena ogłoszenia: 2 904 347 zł (do negocjacji) Moż...

  • Działka Rydułtowy Radoszowy

    Rydułtowy

    • 449 000 zł cena
    • 4 037 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowe działki o powierzchni łącznie 4037 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Radoszowy ul.Radoszowska - idealne pod zabudowę kilku domów jednorodzinnych lub małego...

  • Działka Rogów

    Rogów

    • 125 000 zł cena
    • 1 193 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Okazałą Działkę położoną w Gminie Gorzyce Miasto Rogów bezpośrednio przy ul. Czyżowickiej Parcela o powierzchni 1193m2 o wymiarach około 23m...

  • DZIALKA
    DZIALKA

    Rydułtowy

    • 25 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIALKA PRODUKCYJNO USLUGOWA TANIO

  • Działka Żytna

    Żytna

    • 95 000 zł cena
    • 1 277 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka o pow. 1277m 2 znajdująca się w Lyskach obręb Żytna. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenach oznaczonych...

  • Działka Sumina

    Sumina

    • 250 000 zł cena
    • 9 680 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchni 3805 m2 oraz 5875 m2 , zlokalizowane w Suminie. W miejscowym planie zagospodarowania działki są oznaczone symbolem P01 - zabudowa...

  • Działka Szymocice

    Szymocice

    • 119 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży niepowtarzalna działka o powierzchni 676 m2 , zlokalizowana w Szymocicach w bardzo niewielkiej odległości od Rud Raciborskich ! Istnieje możliwość dokupienia dzia...

  • 1 / 4
    Działka Syrynia

    Syrynia

    • 1 900 000 zł cena
    • 16 858 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży działka budowlana 17 000 m2, zlokalizowana w Syryni. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu przy ulicy Raciborskiej, niedaleko DW936. Dane techniczne:...

  • 1 / 4
    Działka Jejkowice

    Jejkowice

    • 270 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2292 m2 zlokalizowana w Jejkowicach. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy drodze gminnej...

  • Działka Adamowice

    Adamowice

    • 400 000 zł cena
    • 6 270 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6270 metrów w kształcie odwróconej litery "L" o wymiarach 32*90 od drogi oraz około 70 *50 zlokalizowana w miejscowości Adamowice k/Mszczonowa. D...

  • Działka Jankowice

    Jankowice

    • 94 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | REZERWACJA!!! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchnia 852m2. Nieruchomość ogrodzona , dojazd drogą asfaltową. Wymiary 21x29 x32 plus droga 5x32....