• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Jasłem

(172)
  • Działka w Gogołowie malownicza
    1 / 16
    Działka w Gogołowie malownicza

    Gogołów

    • 85 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną 14.5 ar .Media na działce takie jak prąd ze skrzynki i gaz na parceli. Bezposrednio nowo zrobiony zjazd z drogi asfaltowej Piękna i widokowa d...

  • Działka pod budowę domu , Kołaczyce , Nawsie Kołaczyckie , Chrzan...

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Działka budowlana 1,8 ha , Kołaczyce Do sprzedania , płaska. Zabudowa starą stodołą i kilkoma niskimi drzewami. Kształt prostokątny, sąsiadująca z już wybudowanymi kilkuna...

  • Działka budowlana Nawsie Kołaczyckie , Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• działka osobnica powiat jasło 0,48h
    działka osobnica powiat jasło 0,48h

    Osobnica

    • 25 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    witam mam do zaoferowania 6 działek w miejscowosci osobnica gmina jasło powiat jasło woj podkarpackie o łocznej pow 0,48h nr działki 2105/1, 2106/2, 2107/4, 2108/4, 2120/1, 2112

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Trzcinica

    • 35 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29 arów w Trzcinicy gmina Jasło. Nr działki 696. Więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Działka, grunt orny , 3 klasa z możliwością budowy.
    Działka, grunt orny , 3 klasa z możliwością budowy.

    Gogołów

    • 28 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 28 arów pola , 3 klasa. Działka rolna z możliwością budowy. Pomimo linii energetycznej spokojnie mieści się dom i budynek gospodarczy. Tylko 28000 zł za całość . Jak by ni...

  • Lipinki, działka budowlana 18 a, 1088S/2023

    Lipinki

    • 75 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 18 arów, położona w miejscowości Lipinki. Działka posiada dostęp z dwóch stron - z drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny dojazd....

  • Działka Strzeszyn

    Strzeszyn

    • 25 000 zł cena
    • 3 712 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA Z KAWAŁKIEM LASU, CISZA I SPOKÓJ!!! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki, położonej w malowniczej miejscowości STRZESZYN , gmina Biecz , powiat gorlicki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Leśna Sulistrowa gm. Chorkówka
    Działka Leśna Sulistrowa gm. Chorkówka

    Sulistrowa

    • 85 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż bez pośredników. Działka leśno- rolna o numerze 53 położona na zboczu wzniesienia w miejscowości Sulistrowa gm.Chorkówka. Doskonałe miejsce na budowę Farmy Wiatrowej, Elek...

  • 1 / 4
    Działka Kobyle

    Kobyle

    • 90 059 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyle, gm. Frysztak - działka budowlana 29,90 ara, równa, z widokiem w kierunku rzeki Wisłok; zlokalizowana w drugim rzędzie zabudowy; prąd i gaz na sąsiednich działkach, woda z...

  • Działka budowlana Kryg

    Kryg

    • 84 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KRYG 21 ar Witam, do sprzedania działka budowlana w miejscowości Kryg o pow. 21, 45 ar. Nr działki 1673/3 (geoportal). Działka idealna pod zabudowę. Działk...

  • Sprzedam działkę Libusza

    Libusza

    • 99 000 zł cena
    • 2 499 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowalna w kształcie wydłużonego prostokąta o powierzchni 0,2499 ha, położona w miejscowości Libusza koło Gorlic. Działka usytuowana...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana w Bóbrce

    Bóbrka

    • 35 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną posiadającą aktualne warunki zabudowy w urokliwej miejscowości w Bóbrce

  • Działka Jasionka

    Jasionka

    • 349 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 18 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA z WZ na 4 bliźniaki -JASIONKA 18,61AR W ofercie biura posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w Jasionce o powierzchni 18,61 ara. Działka z połączenia trzech dział...

  • 1 / 3
    Rożnowice, działka budowlana 19 a, 997S/2021

    Rożnowice

    • 49 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Rożnowicach o powierzchni 19 arów, o wymiarach ok. 25m x 72m. Dojazd do działki drogą utwardzoną, ok. 150 m od drogi asfaltowej. Prąd na działce sąsiedniej. Dzi...

  • 1 / 2
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 1 010 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka pod zabudowę jednorodzinną w Jasionce ! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 72 ar zlokalizowanej w gminie...

  • Działka Jasionka

    Jasionka

    • 59 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jasionka, gm. Dukla - działka o powierzchni 6,28 ara z rozpoczętą budową domu o powierzchni ok. 100 m2; wszystkie media na działce: prąd, gaz sieciowy, kanalizacja i własna studnia...

  • Działka Jasionka

    Jasionka

    • 39 900 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Jasionka, gm. Dukla - działka 26 arów w bardzo ładnym, widokowym miejscu na stoku góry Cergowa; działka może być wykorzystana rekreacyjnie, dojazd gminną drogą polną. Cena: 39 9...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 48a w miejscowości Iwla.

    Iwla

    • 168 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest obszerna działka budowlana 48a położona w miejscowości Iwla, gmina Dukla, pow. krośnieński. Działka w kształcie trójkąta o szer. 60m i długości boków - 1...

  • Działka budowlana- rekreacyjna
    1 / 7
    Działka budowlana- rekreacyjna

    Nowa Wieś

    • 365 000 zł cena
    • 2 935 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam: Działkę budowlana- rekreacyjna. Nr. 848/2 o pow.29,35ar.+ Droga Dojazdowa o 0.65ar. w miejscowości Nowa Wieś ko. Kolbuszowej. Posiada dojazd drogą utwardzoną, zezwolenie...

  • Działka Sitnica

    Sitnica

    • 209 000 zł cena
    • 17 701 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    PIĘKNA DUŻA DZIAŁKA LEŚNA!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości SITNICA , gmina BIECZ , powiat gorlicki o powierzchni 1,77 hektara Działka leśna, w k...

  • Działka Sitnica

    Sitnica

    • 49 000 zł cena
    • 8 867 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA ROLNO-LEŚNA!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości SITNICA , gmina BIECZ , powiat gorlicki o powierzchni 88,67 arów Działka rolno-leśna, w ksz...

  • Sprzedam Działkę w Miejscowości Sitnica Gm. Biecz

    Sitnica

    • 120 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę Budowlano-Rolną Nr. 1142 w malowniczej miejscowości Sitnica Gmina Biecz, o powierzchni 0,55 ha. Miejsce charakteryzuje się ciszą, spokojem, idealnie dl...

  • 1 / 4
    Działka blisko Jeziora Solińskiego

    Bóbrka

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 29 arów położona w miejscowości Bóbrka w sercu Bieszczad, gmina Solina, woj. podkarpackie.Idealna zarówno pod budowę domu całorocznego...

  • Działka budowlana Jasionka gm. Trzebownisko
    1 / 6
    Działka budowlana Jasionka gm. Trzebownisko

    Jasionka

    • 207 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki z warunkami zabudowy w miejscowości Jasionka (powiat rzeszowski). Powierzchnia każdej działki wynosi 833 m2 (wymiary: 17 m x 49 m). Media dostępne są w...

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Rożnowice

    • 120 000 zł cena
    • 10 150 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dwie działki leśne o łącznej powierzchni 1.1508 ha położone w Racławicach w Gminie Biecz STARY DRZEWOSTAN mieszany z przewagą iglastą. Tel.[tel] Obie działki posiada...

  • Działka budowlano- rolną
    Działka budowlano- rolną

    Rożnowice

    • 45 000 zł cena
    • 3 040 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w piękniej, malowniczej i zacisznej dolince zdala od zgiełku ulic i ludzi. Na działce dostępny prąd, oraz światłowód Gaz i kanalizacja na działce obok około 20 me...

  • Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny
    1 / 14
    Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny

    Bóbrka

    • 473 290 zł cena
    • 2 491 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz działki w miejscu, które daje ogromne możliwości inwestycyjne? Oferuję na sprzedaż uzbrojoną działkę o powierzchni 24,91 ara, położoną w centrum wsi Bóbrka, tuż obok Solin...

  • Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach
    1 / 16
    Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach

    Bóbrka

    • 692 360 zł cena
    • 3 644 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż wyjątkową, w pełni uzbrojoną działkę o powierzchni 36,44 ara, położoną w malowniczej Bóbrce, tuż obok Soliny – jednej z najbardziej cenionych...

  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka
    1 / 9
    Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA. Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska...

  • Las Łeki Dukielskie
    1 / 5
    Las Łeki Dukielskie

    Łęki Dukielskie

    • 42 000 zł cena
    • 5 572 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna położona w obrębie Łęki Dukielskie. powierzchnia lasu 5572m2. Drzewostan zawiera drzewa około 80 letnie i od 25 lat nie był wcale wycinany.

  • sprzedam las
    sprzedam las

    Bóbrka

    • 302 000 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las, trzy działki: 59 ar, 70 ar, 22 ar, razem 151 ar. Miejscowość Bóbrka, gm. Chorkówka, woj. podkrpackie. Cena: 2000/ar tel: [tel]

  • Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka

    Draganowa

    • 229 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż rozległy teren o łącznej powierzchni 2,55 ha, zlokalizowany w miejscowości Draganowa, gmina Chorkówka, powiat krośnieński. Nieruchomość stanowi kompleks działek o numer...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Nowa Wieś

    • 600 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym - magazynem- lub pod dowolną działalność .Powierzchnia działki 6500 m2 powierzchnia budynku 600m2.Budynek murowany z posadzką betonową. Me...

  • Działka budowlana 72 a w Racławicach, gm. Biecz 1187S/2026

    Racławice

    • 150 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Racławice (gmina Biecz, powiat gorlicki). Przedmiotem sprzedaży jest teren do wydzielenia o łącznej powierzchni 72 arów. Nie...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 12 a w Racławicach, gm. Biecz 1188S/2026

    Racławice

    • 39 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Racławice (gmina Biecz, powiat gorlicki). Nieruchomość o powierzchni 12 arów zostanie wydzielona z większego kompleksu, co daj...

  • Działka rolna 1,3 ha w Racławicach – potencjał pod OZE 1189S/2026

    Racławice

    • 55 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze rolnym, położona w miejscowości Racławice (gm. Biecz, powiat gorlicki). Łączna powierzchnia terenu wynosi ok. 1,30 ha, co przy obecn...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA
    1 / 11
    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA

    Bóbrka

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA Piękna i atrakcyjna działka w miejscowości Bóbrka, w Gminie Solina. Prężnie działająca Gmina Solina zapewnia wiele atrakcji dla od...

  • Działka Bóbrka gm. Chorkówka
    1 / 6
    Działka Bóbrka gm. Chorkówka

    Bóbrka

    • 1 049 000 zł cena
    • 14 964 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszuk...

  • działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno
    działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno

    Bóbrka

    • 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowańia działke w miejscowości bubrka gmina chorkuwka powiat krosno woj podkarpackie nr działki 370/4 pow 0,15h do działki biegńie droga składająca śie z nr dzi...

  • działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha
    działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha

    Łęki Dukielskie

    • 10 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    witam mam do zaoferowania działke o powierzchni 0,17ha połozoną w miejscowości łęki dukielskie gmina dukla powiat krosno województwo podkarpackie nr działki 432

  • Działka Chyrowa

    Chyrowa

    • 839 900 zł cena
    • 79 938 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować imponujący kompleks gruntów o powierzchni niemal 8 hektarów, położonych u podnóża Szczytu Chyrowa, w sercu jednego...