• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Nowy Prażmów

(1)
  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 170 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne.  Możliwość...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 139 977 zł cena
    • 11 900 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość inwestycyjna położona przy drodze lokalnej o powierzchni 11900m2. Działka znajduje się w Gm. Konstancin-Jeziorna. Grunt objęty studium. Min.powierzchnia nowo tworzonyc...

  • 1 / 3
    Działka Konstancin-Jeziorna ul. Kołobrzeska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Kołobrzeska

    • 6 400 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni całkowitej 9800 m2. Nieruchomość z dobrym dojazdem...

  • Działka deweloperska dobra lokalizacja

    Falenty Duże

    • 47 944 000 zł cena
    • 92 200 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka o wielkości około 9 ha z aktualnymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne, bliźniaki lub zabudowę szeregową. Bardzo dobre połączenie z Warszawą, szybki w...

  • Atrakcyjna działka przy S8

    Urzut

    • 2 500 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka w znakomitej lokalizacji z ekspozycją na trasę S8.Dobry kształt. Granice działki to dwie drogi gminne, dojazd bez ograniczeń tonażowych.Bezpośredni dostęp do mediów.Polecam...

  • Działka pod budowę osiedla
    1 / 15
    Działka pod budowę osiedla

    Wola Mrokowska

    • 7 579 000 zł cena
    • 32 951 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 32951 m2 w Woli Mrokowskiej 450m od zjazdu z Alei Krakowskiej w ulice Postępu w Woli Mrokowskiej. Kontynuacja Osiedla Zielone Ogrody ....

  • Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn
    1 / 9
    Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 999 zł cena
    • 3 834 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 3834 m², położona w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dostępem do trasy ekspresowej...

  • Teren inwestycyjny 14 883 m2
    1 / 11
    Teren inwestycyjny 14 883 m2

    Łady

    • 720 zł cena
    • 14 883 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Numer działki 157/13 Działka budowlana 157/9 powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Szerokość drogi gminnej wynosi 10 m. Pol...

  • Działka inwestycyjna Kosów gm. Kowala,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Kosów gm. Kowala,

    Kosów

    • 398 016 zł cena
    • 16 584 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka w Kosowie Mniejszym gm. Kowala. Działka o nieregularnym kształcie i łącznej powierzchni 16 584 m2 w tym las o powierzchni 16 061m2, reszta to część budowlana. Działka gran...

  • Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 4 251 000 zł cena
    • 3 270 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż działki o powierzchni 3 270 m² zlokalizowanej przy jednej z głównych dróg prowadzących do Piaseczna. Nierucho...

  • 1 / 4
    Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 809 200 zł cena
    • 2 890 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję działkę usługowo-mieszkaniową A-U/M7w podwarszawskiej miejscowości, Tarczyn.Świetna lokalizacja i infrastruktura. Dojazd cichą drogą asfaltową.Działka narożna, w 5 linii...

  • Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 490 000 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W sumie polecam 3 działki  w miejscowości Tarczyn pod Warszawą. W bardzo bliskiej odległości wszystkie media miejskie ( prąd , gaz, woda i kanalizacja ).MPZP dopuszcza :a) podstawo...

  • Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 849 000 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Stara Iwiczna ul.

    Stara Iwiczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano usługowa, media znajdują się w drodze dojazdowej.Powierzchnia 1244 m2, w kształcie kwadratu (35 x 35,5) jest ogrodzona z 3 stron.Jednym z walorów działki jest usy...

  • Działka Zgorzała ul. Postępu

    Zgorzała » ul. Postępu

    • 2 470 000 zł cena
    • 4 850 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Adres: Zgorzała, ul. PostępuPowierzchnia: 4850 mkwPołożenie: prostokątnaRodzaj: budowlana z MPZPCena: 2.470.000 złOferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka pro...

  • Działka Stara Iwiczna ul.

    Stara Iwiczna

    • 1 765 462 zł cena
    • 3 538 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wspaniała działka usługowo-mieszkaniowa tuż pod Warszawą.Jedną z zalet jest uzbrojenie działki w media, prąd i woda na działce, a gaz i kanalizacja tuż przy niej, w drodze asfaltow...

  • Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,
    Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,

    Potycz

    • 234 540 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1303 m², zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Potycz w gminie Góra Kalwaria, zaledwie pół godziny drogi od granic...

  • 1 / 2
    Działka Ustanów ul. Główna

    Ustanów » ul. Główna

    • 480 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 439 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z Pozwoleniem na Budowę (dom jednorodzinny dwulokalowy) - Zacznij budowę od zaraz! Lokalizacja: Ustanów, ul. GłównaOPIS NIERUCHOMOŚCI:Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną...