• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki handlowo usługowe Niegoszowice

(1)
  • Niegoszowice gm. Zabierzów - działka 53-arowa
    1 / 3
    Niegoszowice gm. Zabierzów - działka 53-arowa

    Niegoszowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 5 323 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Płaska działka o powierzchni 5323m2 położona w m. Niegoszowice gm. Zabierzów. Jest usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Kształt działki jest nieregularny ( wiel...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 3 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    HEKTAR W POBLIŻU LOTNISKA BALICE w planie zagospodarowania przeznaczenie usługowo mieszkaniowe .Są wszystkie media Doskonały dojazd na Lotnisko Balice , autostradę A4. Idealna po...

  • 1 / 4
    Działka Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 580 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa doskonale widoczna z autostrady . Okolica Lotniska Balice , Działka 23ar objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zainwestowania aż 70% działki...

  • Działka Rząska ul. Balicka

    Rząska » ul. Balicka

    • 3 400 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    USŁUGOWA , MOŻLIWY DOJAZD TIR , PRAWIE 32 AROWA OKOLICE UL BALICKIEJ , objęta planem zagospodarowania pod : hotelarstwo, gastronomie, obiekty administracyjne i biurowe, centra lo...

  • Działka Balice ul. Medweckiego

    Balice » ul. Medweckiego

    • 47 500 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 1 011 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PRAWIE 5 HEKTARÓW , DZIAŁKA USŁUGOWA Okolice Lotniska w Balicach. Obowiązuje planem zagospodarowania : USŁUGI , HANDEL pod hotele, biurowce , gastronomię , galerie , parkingi ,...

  • Działka Cholerzyn ul. Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 835 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 557 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Liszki -Cholerzyn , okolice Lotniska w Balicach . 15 AROWA , USŁUGOWA . Plan zagospodarowania z doskonałymi warunkami 70% pow. zabudowy przeznaczenie pod - budynki usługowe, -...

  • Działka Modlnica ul. Jasnogórska

    Modlnica » ul. Jasnogórska

    • 18 500 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 925 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ponad 2,15ha w pobliżu ul.Jasnogórskiej /Działka USŁUGOWA . Dojazd dla Tira , media obok działki ,droga szeroka ,lewo skręt i prawo skręt . Plan zagospodarowania pod zabudowę...

  • Działka usługowa Szczyglice gm. Zabierzów, Krakowska
    1 / 5
    Działka usługowa Szczyglice gm. Zabierzów, Krakowska

    Szczyglice

    • 6 500 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 793 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    USŁUGOWA , 82 AROWA , W POBLIŻU LOTNISKA BALICE doskonałe połączenie z obwodnicą , Zabierzowem , Krakowem i A4.Działka objęta miejscowym planem Zagospodarowania.Możliwa zabudowa m....

  • Działka usługowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn
    1 / 6
    Działka usługowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 8 200 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 82ary z pozwoleniem na budowę budynku produkcyjno - biurowo- usługowo- magazynowego. Projekt hali składa się z trzech segmentów o powierzchni w sumie 4915m2 /możliwość mod...

  • Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Krakowska
    Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Krakowska

    Balice

    • 570 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa doskonale widoczna z autostrady . Okolica Lotniska Balice , Działka 23ar objęta miejscowym planem zagospodarowania . W planie aż 70% działki , budynki wysokie d...

  • Działka Modlniczka

    Modlniczka

    • 3 000 000 zł cena
    • 2 707 m2 powierzchnia
    • 1 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Unikalna działka usługowa o powierzchni 27,07a położona w Modlniczce gmina Wielka Wieś. Nie sprzedajemy ziemi - sprzedajemy strategiczną lokalizację dla rozwoju biznesu. T...

  • Działka usługowa w Modlniczce tuż pod Krakowem
    1 / 6
    Działka usługowa w Modlniczce tuż pod Krakowem

    Modlniczka

    • 3 000 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 1 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa 27 ar – Modlniczka | tuż przy obwodnicy Krakowa Lokalizacja: Modlniczka, gm. Wielka Wieś ️ Zobacz lokalizację na mapie Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Działka przemysłowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn
    1 / 14
    Działka przemysłowa Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 750 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bliskie , okolice Lotniska w Balicach . Plan zagospodarowania z bardzo dobrymi parametrami: 60% pow. zabudowy . 14m wysokie budynki. Działka około 15ar o przeznaczeniu produkcyjno...

  • Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Medweckiego
    1 / 6
    Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Medweckiego

    Balice

    • 1 950 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    30 arowa usługowa w pobliżu Lotniska Balice . Działka płaska ,szeroka z dobrym połączeniem z Krakowem i autostradą A4 . Plan zagospodarowania obowiązujący o przeznaczeniu pod zabu...

  • Działka usługowa Morawica gm. Liszki
    1 / 2
    Działka usługowa Morawica gm. Liszki

    Morawica

    • 1 500 000 zł cena
    • 3 858 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Morawica , gmina Liszki Na sprzedaż działka o powierzchni 3858 m² , położona w miejscowości Morawica. Nieruchomość posiada...