• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Siewierz

(3)
  • 1 / 4
    Działka Siewierz

    Siewierz

    • 195 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1896 m, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Siewierz, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Szerokość od ulicy: ok....

  • 1 / 2
    Działka Siewierz, ul. Długa

    Siewierz » ul. Długa

    • 181 410 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczejogłasza, że w dniu 25.06.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się niżej wymieniony przetarg na sprz...

  • 1 / 3
    Działka Siewierz ul.

    Siewierz

    • 250 000 zł cena
    • 1 343 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę , położoną w Siewierzu - na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.- Lokalizacja : ...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka rolna do przeksztalcenia 1900m2 media Wojkowice Kościelne

    Wojkowice Kościelne

    • 199 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1900m2 położona w Wojkowicach Kościelnych CENA do negocjacji. Działka z dala od hałasu, spokojna okolica, przystanek autobusowy w odległ...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Toporowice

    • 150 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    przedam działkę budowlaną położoną w Toporowicach gmina Mierzęcice powiat Będzin o powierzchni 800 m2 (0,0800 ha). Działka posiada wymiary około szer. 27 m, dł. 29 m. Nr działki...

  • Działka Wojkowice Kościelne

    Wojkowice Kościelne

    • 323 120 zł cena
    • 2 308 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Leach and Lang przedstawia do sprzedaży dużą działkę budowlaną w miejscowości Podwarpie. Informacje o działce: - działka w drugiej linii zabudowy - media w drodze - c...

  • Działka Przeczyce

    Przeczyce

    • 280 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeczyce, cicha okolica, dużo terenów zielonych. Działka o powierzchni 1754m2 i wymiarach 30m od ulicy na 53m w głąb działki. Zjazd bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej, medi...

  • Nowa Wieś działki budowlane od 800m2
    1 / 3
    Nowa Wieś działki budowlane od 800m2

    Mierzęcice

    • 124 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa Wieś gmina Mierzęcice, działki z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia każdej działki 800m2, wymiary: od ulicy 41,4m, w głąb 19,9m. Media: woda...

  • 1 / 4
    Działka Chruszczobród

    Chruszczobród

    • 135 000 zł cena
    • 1 941 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża ładna działka Chruszczobród-Piaski o powierzchni 1941m2 i wymiarach od ulicy 18m, w głąb 107m. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, w której znajduje sie woda prą...

  • Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy

    Mierzęcice

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, tere...

  • Warężyn działka rolno-budowlana
    Warężyn działka rolno-budowlana

    Warężyn

    • 300 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warężyn gmina Siewierz, do sprzedaży działka o powierzchni 2984m2 i wymiarach 21m od ulicy i w głąb 142m. Działka jest płaska, prosta, pusta. Teren objęty planem zagospodarowania p...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Pińczyce

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Działka Poręba

    Poręba

    • 190 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pięknym widokiem na okolicę, położona w miejscowości Poręba powiat zawierciański. Działka znajduje się na terenie gdzie jest uchwalony plan zagospodarowania przestrzenne...

  • Działka budowllana
    1 / 8
    Działka budowllana

    Poręba

    • 55 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poręba ul.Wolności Działka budowlana na sprzedaż Działka budowlana gaz, prąd, woda, telefon w obrębie działki. Ustalony plan zagospodarowania przestrzennego. Wjazd z ulicy Wolnoś...

  • Działka budowalno-rolna Kuźnica Piaskowa
    1 / 3
    Działka budowalno-rolna Kuźnica Piaskowa

    Warężyn

    • 350 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki: - 907/2 pod zabudowę jednorodzinną w Kuźnicy Piaskowej przy drodze ,działka rolno budowlana o powierzchni 1457m , długość 97m szerokość 15m . Media: woda, prąd i...

  • Działka Poręba

    Poręba

    • 162 000 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poręba Krawce, okolica ulicy Leszczynowej, działka pod zabudowę mieszkaniowa na sprzedaż. Powierzchnia działki 842m2. Wymiary 30x28. Działka jest narożna. Media: woda i prąd prz...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 4
    Działka na sprzedaż

    Zabijak

    • 370 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana w malowniczej okolicy Gminy Koziegłowy wieś Zabijak przy ulicy Wiatrakowej nr. 15 i 17, w dolnej części działki znajduje się strumień [dopływ rzeki Brynicy],...

  • Działka budowlana Chruszczobród gmina Łazy
    1 / 8
    Działka budowlana Chruszczobród gmina Łazy

    Chruszczobród

    • 150 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1400 m² CHRUSZCZOBRÓD, GM. ŁAZY UL. WYPOCZYNKOWA Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m², składająca się z dwóch działek referencyjnych o...

  • Działka Poręba Krawce ul.

    Poręba

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Locatus  ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne działki, położone w miejscowości Poręba w dzielnicy Krawce, w spokojnej i urokliwej okolicy, idealnej pod budow...

  • Duża nieruchomość gruntowa w centrum Brudzowic
    1 / 3
    Duża nieruchomość gruntowa w centrum Brudzowic

    Brudzowice

    • 299 000 zł cena
    • 17 267 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana, składająca się z działek ew. nr: 591, 1193, 1402/2, 1510/2 o łącznej powierzchni wynoszącej 17.267 m2. Nieruchomość poło...

  • Działka Pińczyce

    Pińczyce

    • 120 000 zł cena
    • 16 786 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-rolna o powierzchni 1,6786ha położona przy drodze asfaltowej o szerokości 18 m. Część budowlana działki ma powierzchnię 1192 m2, natomiast pozostała część stanowi...

  • Poręba działka budowlana
    1 / 5
    Poręba działka budowlana

    Poręba

    • 179 900 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję 688m2 działki budowlanej położonej w spokojnej i malowniczej części Poręby, w powiecie pszczyńskim przy ulicy Dworskiej. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury...