• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Ryczów

(1)
  • Sprzedam

    Ryczów

    • 180 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka :Ryczów k/Ogrodzieńca ul. Leśna 21; tel:[tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Pilica

    Pilica

    • 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 600m2 w miejscowości Pilica. Teren działki pochyły. Na działce wybudowana wiata, którą można przekształcić w budynek-letnisko...

  • Trzebyczka działka budowlana, cena do negocjacji
    1 / 5
    Trzebyczka działka budowlana, cena do negocjacji

    Trzebyczka

    • 85 080 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzebyczka, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia 691m2, wymiary ok 36x19, od wjazdu 19m. Dojazd drogą należącą do Skarbu państwa. media: ok 35m od dzia...

  • Działka Pilica

    Pilica

    • 100 000 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 1950 mkw. Nieruchomość położna w strefie Krajobrazu Chronionego Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, w miejscowośc...

  • Działka Trzebyczka

    Trzebyczka

    • 85 080 zł cena
    • 709 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzebyczka, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia 709m2, wymiary ok 36x19, od wjazdu 19m. Dojazd drogą należącą do Skarbu państwa. media: ok 35m od dzi...

  • Działka Wysoka

    Wysoka

    • 143 400 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1195m2, położona w miejscowości Wysoka gmina Łazy. Działka na lekkim wzniesieniu, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej p...

  • Działka budowlana Jeżówka 3615m2
    Działka budowlana Jeżówka 3615m2

    Jeżówka

    • 280 000 zł cena
    • 3 615 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 3615 m2 w cenie 250 tyś. złotych w miejscowości Jeżówka województwo małopolskie. Część działki od strony drogi asfaltowej jest działką budowlaną...

  • Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ
    1 / 16
    Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ

    Trzyciąż

    • 399 900 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 20 arową budowlaną, uzbrojoną działkę z murowanym garażem i drewnianym domkiem letniskowym położoną w malow...

  • POREBADZIAŁKA REKREACYJNA*MOŻLIWA ZABUDOWA LETNISKOWA*USŁUGI
    POREBADZIAŁKA REKREACYJNA*MOŻLIWA ZABUDOWA LETNISKOWA*USŁUGI

    Poręba

    • 68 000 zł cena
    • 1 332 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ -DZIAŁKA BUDOWLANO-REKREACYJNA W Porębie - pobliżu :DWA ZALEWY-1 i ZALEW -2 -SYSTEMATYCZNIE ZARYBIANE ,LASY obfite w grzyby. KSIĘGA WIECZYSTA. W / w zalewy są świetną...

  • Działka budowlana Olkusz
    1 / 15
    Działka budowlana Olkusz

    Olkusz

    • 269 000 zł cena
    • 2 870 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 28,7 ar, zlokalizowana w gminie Olkusz, miejscowość Niesułowice. Nieruchomość z przeznaczeniem w MPZP gminy Olkusz jako tereny zabudo...

  • **DZIAŁKA -REKREACYJNA**DO ZABUDOWY LETNISKOWEJ*USŁUGOWEJ*
    **DZIAŁKA -REKREACYJNA**DO ZABUDOWY LETNISKOWEJ*USŁUGOWEJ*

    Poręba

    • 65 000 zł cena
    • 1 332 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękne miejsce na domek całoroczny/działkę **PORĘBA - koło ZAWIERCIA -/ **nowa obwodnica Poręby ; dojazd to ok.30 min. z miast Śląska /**działka1332 m2 tj* str.szersz...

  • Działka Ciągowice

    Ciągowice

    • 900 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w otoczeniu terenów zielonych. Duża powierzchnia 8600m2 gdzie ok 3600m2 to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna a pozostałe 5000m2 tereny rolne. Plan zagospodarowan...

  • Działka Poręba

    Poręba

    • 190 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pięknym widokiem na okolicę, położona w miejscowości Poręba powiat zawierciański. Działka znajduje się na terenie gdzie jest uchwalony plan zagospodarowania przestrzenne...

  • Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce
    Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,2m...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 319 000 zł cena
    • 1 981 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana w Brzozówce

    Brzozówka

    • 375 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 17 a, położoną w atrakcyjnej lokalizacji przy drodze krajowej 73, w miejscowości Brzozówka, niedaleko Tarnowa. Na działce znaj...

  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...

  • Działka Poręba

    Poręba

    • 162 000 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poręba Krawce, okolica ulicy Leszczynowej, działka pod zabudowę mieszkaniowa na sprzedaż. Powierzchnia działki 842m2. Wymiary 30x28. Działka jest narożna. Media: woda i prąd prz...

  • Sprzedam działka łąka
    Sprzedam działka łąka

    Otola

    • 82 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę (łąka), 6000 m2, położona we wsi Otola, przy drodze głównej, nadającą się pod budowę, szeroka, można podłączyć prąd, wodę, z tyłu łąki płynie rzeczka, blisko sklep...

  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • Działka Wysoka

    Wysoka

    • 213 850 zł cena
    • 1 645 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wysoka gmina Łazy. Działka z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia działki 1645m2, wymiary 21,5x77,3. Wjazd bezpośrednio na działkę z d...

  • Działka Poręba Krawce ul.

    Poręba

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Locatus  ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne działki, położone w miejscowości Poręba w dzielnicy Krawce, w spokojnej i urokliwej okolicy, idealnej pod budow...

  • Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana 17 ar – Brzozówka

    Brzozówka

    • 349 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17 ar, położona w bardzo dobrej lokalizacji – przy drodze krajowej nr 73, w miejscowości Brzozówka, zaledwie kilka minut od Ta...

  • Działka Ciągowice

    Ciągowice

    • 92 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w spokojnej i zielonej okolicy Ciągowice, gm. Łazy Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 6 wydzielonych działek budowlanych wraz z wytyczoną wewnętrzną...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    1 / 9
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 199 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka przy ul. Krakowskiej, gmina Zielonki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27,72a  położona w miejscowości Brzozówka, w gminie Zielon...

  • Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej
    1 / 3
    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

    Włodowice

    • 95 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Mam do sprzedania działkę budowlaną we Włodowicach w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej, działka o powierzchni: 84...

  • Działka Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,...

  • Działka budowlana Porąbka gm. Dobra
    Działka budowlana Porąbka gm. Dobra

    Porąbka

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | REZERWACJA Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 10 arów , zlokalizowaną w miejscowości Porąbka - na jednym ze stoków góry Śnie...

  • Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,
    Działka budowlana Brzozówka gm. Zielonki,

    Brzozówka

    • 1 089 000 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 27,72a na sprzedaż - Brzozówka, ul. Krakowska | gmina Zielonki Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 27,72a, położona przy ul. Krakowskiej w miejscowości Brzozówka, w...

  • Poręba działka budowlana
    1 / 5
    Poręba działka budowlana

    Poręba

    • 179 900 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję 688m2 działki budowlanej położonej w spokojnej i malowniczej części Poręby, w powiecie pszczyńskim przy ulicy Dworskiej. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury...

  • Działka Mitręga

    Mitręga

    • 70 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działka o powierzchni 615 m położona w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Część działki (521 m) przeznaczona jest pod zabudowę mies...