• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Piekary

(1)
  • Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce.Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działki

    Sieradz

    • 195 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną 11 arową położona w Sieradzu przy ulicy Krasawnej

  • 1 / 4
    Działka Kuźnica

    Kuźnica

    • 110 000 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy dużą działkę budowlaną z warunkami zabudowy. Powierzchnia 2271m2, działka przy drodze asfaltowej.W drodze prąd i woda. Nieruchomość położona w gminie Ceków-Kolonia, w odle...

  • Działka Marchwacz-Kolonia

    Marchwacz-Kolonia

    • 79 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Marchwacz o pow. 1492 m2. Można kupić jako dwie działki lub calość. Pierwsza działka o powierzchni 742 m2 o wymiarach 39,3...

  • Sprzedam działkę z fundamentami i materiałem budowlanym! Po
    1 / 2
    Sprzedam działkę z fundamentami i materiałem budowlanym! Po

    Powiercie-Kolonia

    • 230 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna nieruchomość z rozpoczętą budową w miejscowości Powiercie-Kolonia gm. Koło. Działka o powierzchni 944 m2 z wylanymi fundamentami w 2021 r. zgodnie z projektem domu o pow...

  • Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne 845 mkw
    1 / 6
    Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne 845 mkw

    Sieradz

    • 132 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę w Sieradz Chojne, ul. Zachodnia/Polna. Działka 845 mkw nr ew. 1046/2 Polecam i zapraszam do kontaktu. Tel.:*606*190*071

  • Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !

    Leśnica

    • 90 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki idealnej, aby wybudować swój dom marzeń w którym chcesz zrelaksować się z rodziną i odpocząć od zgiełku miasta? Ta oferta jest w sam raz dla Ciebie! Oferujemy na s...

  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2
    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2

    Kościelec

    • 66 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2 w miejscowości Kościelec (gm. Mycielin, pow. kaliski), na którą wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynków mieszkalnych....

  • Działka Olszówka

    Olszówka

    • 155 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka połozona w Olszance Gmina Mszczonów. Okolica działki to nowo wybudowane domy, lasy oraz jezioro. Dojazd do działki jest dobry asfaltem, ostatnie ok. 400 m drogą utwardzoną....

  • 1 / 3
    Zabudowa rezydencjonalna w otulinie lasu

    Władysławów

    • 1 750 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 11.293m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola.Położona w otulinie lasu, granicą działki jest rzeczka Mrowna, w sąsiedztwie zabudo...

  • Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie
    1 / 5
    Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie

    Powiercie

    • 154 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1188 m2, położonej w malowniczej miejscowości Powiercie, gm. Koło. Ta nieruchomość to idealna okazja dla osób poszu...

  • Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek

    Kalinowa

    • 59 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m² (0,1000 ha), zlokalizowana w urokliwej wsi Kalinowa, gmina Turek. Doskonała okazja dla osób szukających miejsca w pobliżu natury, a zaraze...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – GAJ, GMINA WITKOWO
    1 / 4
    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – GAJ, GMINA WITKOWO

    Gaj

    • 275 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – GAJ, GMINA WITKOWO (POWIAT GNIEŹNIEŃSKI) Z DOSTĘPEM DO JEZIORA OSTROWICKIEGO Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowoś...

  • Działka budowlana z MPZP 1582 m2 Skotniki
    1 / 4
    Działka budowlana z MPZP 1582 m2 Skotniki

    Skotniki

    • 105 000 zł cena
    • 1 582 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Skotniki, gm. Ozorków, pow. zgierski Na sprzedaż oferowana jest działka o powierzchni ok. 1 582 m² , położona w miejscowości Skotniki , w gminie Oz...

  • Działka budowlana 1353 m2 Huta Bardzyńska gm. Dalików

    Huta Bardzyńska

    • 84 000 zł cena
    • 1 353 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Huta Bardzyńska, gmina Dalików, woj. Łódzkie. Cena dotyczy działki nr. 25/4 Pięknie położona pośród lasu i łąk. W bliskiej odległości...

  • Działka budowlana
    1 / 6
    Działka budowlana

    Karkosy

    • 105 000 zł cena
    • 1 804 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Karkosy z dostępem do drogi DK 703 Wartkowice-Łęczyca. Teren płaski, media przy działce. Jest możliwość dokupienia sąsiadującej działki o pow. 1222 m2....

  • Działka budowlana Leszno gm. Kutno
    1 / 4
    Działka budowlana Leszno gm. Kutno

    Leszno

    • 130 000 zł cena
    • 2 150 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż dwie działki budowlane w miejcowości Leszno, gmina Kutno. Cena dotyczy jednej działki. Działki znajdują się przy głównej drodze asfaltowej. Media: prąd i w...

  • Działka budowlana Korytków gm. Turek, Górnicza
    1 / 6
    Działka budowlana Korytków gm. Turek, Górnicza

    Korytków

    • 120 000 zł cena
    • 1 258 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy w kameralnej ulicy miejscowości Korytków, wjzad z ul. Górniczej. Powierzchnia działki 1258 m2. Media: prąd...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kwiatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działkę budowlaną z MPZP w miejscowości Kwiatkowice gm Wodzierady , działka 1450 m,ogrodzona oraz uzbrojona w prąd i wodę. Spokojna okolica,dużo zieleni. Dojazd do Łodzi o...

  • Duża działka w Słodkowie na sprzedaż
    1 / 7
    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż

    Słodków

    • 160 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w Słodkowie na sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5000 m², zlokalizowaną w bardzo lubianej miejscowości w Słodków, gm. Turek Powier...

  • Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli
    1 / 2
    Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli

    Tymienice

    • 185 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w sąsiedztwie ul.Chanrowej w Tymienicach, Media w drodze ,szer 20m

  • Działka Przyborów

    Przyborów

    • 260 000 zł cena
    • 3 467 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka zapewniająca komfort i prywatność Na sprzedaż działka w miejscowości Przyborów, w powiecie tureckim, obręb Władysławów. Jest to bardzo cich...

  • Działka Piorunów gm. Władysławów
    1 / 2
    Działka Piorunów gm. Władysławów

    Piorunów

    • 5 500 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana o pow. ok 50000m2 zlokalizowana blisko ok 80m od trasy Poznańskiej wzdłuż drogi biegnącej na Pass(magazyny). Media: woda miejska, energia, kanalizacja, gaz, telef...

  • Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 7
    Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki

    Sobień

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sobień. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Droga asfaltowa p...

  • Działka budowlana Zaspy gm. Warta
    1 / 16
    Działka budowlana Zaspy gm. Warta

    Zaspy

    • 1 080 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży kompleksu 5 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zaspy Miłkowskie nad zalewem Jeziorsko, od której w odległości 2 km znajduje się Port Jachtow...

  • Działka Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 78 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2. Działka z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne znajduje się w Cekowie. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda i ka...

  • Sprzedam dom z działką
    1 / 11
    Sprzedam dom z działką

    Wielenin

    • 180 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z domem pow.2300m2 . Działka położona w miejscowości Wielenin, 7 km od Term w Uniejowie, bardzo dobra lokalizacja, dojazd drogą asfaltową. Dom ma powierzchnie 55...

  • Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,
    Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,

    Sobień

    • 249 000 zł cena
    • 1 996 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy cudną zieloną działkę z domkiem letniskowym,  idealną pod budowę domu całorocznego, położoną w miejscowości Sobień, 10 minut od Aleksandrowa Łódzkiego (10 km), 30 minut o...