• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Makowiska

(1)
  • Działki podmiejskie budowlane - sprzedam
    1 / 6
    Działki podmiejskie budowlane - sprzedam

    Makowiska

    • 130 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam podmiejskie działki budowlane w lesie pod zabudowę jednorodzinną, z dopuszczeniem usług i drobnej wytwórczości w gminie Solec kujawski, w Makowiskach/Wypaleniskach tuż prz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana nad jeziorem

    Prądocin

    • 148 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 200 metrów od jeziora w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy. Powierzchnia 924m2, wodociąg I kanalizacja w drodze, skrzynka elektryczna przy działce, dojazd...

  • 1 / 3
    Teren inwestycyjny z MPZP

    Prądocin

    • 2 250 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycji z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne, o powierzchni 2,25ha, położony w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy, wodo...

  • 1 / 2
    Działka Złotniki Kujawskie

    Złotniki Kujawskie

    • 85 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W NASZYM BIURZE Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1012m2 w Złotnikach Kujawskich. Media: w drodze prąd, woda Bardzo dobr...

  • Działka budowlana nad jeziorem przy lesie

    Prądocin

    • 693 500 zł cena
    • 2 774 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana - 150 m od jeziora, przy lesie. Woda, prąd i kanalizacja przy działce. Posiadam również działki o mniejszej powierzchni.

  • Atrakcyjna działka Osielsko 1.197 m²

    Osielsko

    • 435 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, prestiżowej okolicy, na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych.Nieruchomość o powierzchni 1.197 m², o regularnym, prosto...

  • Inwestycja.Sprzedam działkę
    1 / 3
    Inwestycja.Sprzedam działkę

    Prądocin

    • 3 600 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 27000m.Pozwolenie na budowę 15 domów jednorodzinnych .Blizko do jeziora Chmielnickiego 1500m.Cicho koło lasu 10minut drogi do Bydgoszczy autem.

  • Działka na piękne osiedle mieszkaniowe w Osielsku.
    Działka na piękne osiedle mieszkaniowe w Osielsku.

    Osielsko

    • 9 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w najlepszym położeniu w Osielsku z uwagi na szereg cech istotnych dla inwestorów - Znakomite otoczenie / sąsiedztwo / - spełnione warunki ciszy .Walory przyrodnicze i rek...

  • Działki na sprzedasz
    1 / 2
    Działki na sprzedasz

    Czemlewo

    • 95 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam 1000 metrowe i większe działki z warunkani zabudowy sprzedasz w miejscowości Czemlewo gmina Dąbrowa Chełmińska prąd i woda na działkach tel [tel]

  • Sprzedaż
    Sprzedaż

    Liszkowice

    • 66 600 zł cena
    • 1 482 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Liszkowice Nr działki 94/15 17 km od Inowrocławia 150m od drogi głównej Centrum wsi Posiada warunki zabudowy Posiada przyłącze do prądu i wody w...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Liszkowice

    • 92 800 zł cena
    • 1 934 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Liszkowice,gm Rojewo Nr działki 94/16 17 km od Inowrocławia 150m od drogi głównej Centrum wsi Posiada warunki zabudowy Posiada przyłącze do prądu i wody w zakresie dzia...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Liszkowice

    • 20 400 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Liszkowice nr działki 94/11 150m od drogi głównej przyłącze wody i prądu w zakresie działki posiada warunki zabudowy do 35m kw można postawić m.in. domek holenderski w pobli...

  • Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko
    Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko

    Maksymilianowo

    • 271 000 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1182 M2 MAKSYMILIANOWO W POBLIŻU JAGODOWA GMINA OSIELSKO Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1182 m2. Działki położone w miejscowości Maksymilianowo pos...

  • Działka Osielsko
    1 / 8
    Działka Osielsko

    Osielsko

    • 499 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę w Osielsku / Myślęcinku położoną w topowej lokalizacji przy ulicy Dziewanny. Grunt mieści...

  • Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota

    Ciele

    • 197 000 zł cena
    • 1 421 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota, o powierzchni 1421m2. Wymiary działki: Front działki to 35m, głębokość 37m, tylnia...

  • Działka Skudzewo gm. Zławieś Wielka
    1 / 7
    Działka Skudzewo gm. Zławieś Wielka

    Skłudzewo

    • 89 000 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Super tania działka położona - Skłudzewo gmina Zławieś Wielka - 3004m2. Doskonała inwestycja i lokata kapitału. W okolicy sprzedanych kilkanaście działek- powstanie mini...

  • Działka Białe Błota, Lechicka
    1 / 6
    Działka Białe Błota, Lechicka

    Białe Błota

    • 1 116 345 zł cena
    • 11 751 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ MIESZKANIOWĄ Powierzchnia działki 11751 m2 Dogodna lokalizacja, grunt graniczy z lasem Dojazd - asfalt Media - woda i prąd w granicy d...

  • Działka budowlana Władysławowo  gm. Łabiszyn
    1 / 5
    Działka budowlana Władysławowo gm. Łabiszyn

    Władysławowo

    • 79 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości WŁADYSŁAWOWO gm. Łabiszyn. Zaledwie 20 km od Bydgoszczy trasą S5. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na dom je...

  • Działka budowlana Tarkowo Dolne gm. Nowa Wieś Wielka
    1 / 5
    Działka budowlana Tarkowo Dolne gm. Nowa Wieś Wielka

    Tarkowo Dolne

    • 169 000 zł cena
    • 1 977 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka bezpośrednio przy DK 25. Tarkowo Dolne 1977 m2 MPZP - zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług Teren Ogrodzony Skrzynka elektry...

  • Działka Czarnowo gm. Zławieś Wielka
    1 / 7
    Działka Czarnowo gm. Zławieś Wielka

    Czarnowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka rolna z warunkami zabudowy 21000m2 w Czarnowie powiat toruński, przy trasie nr 80 Bydgoszcz- Toruń ( na nieruchomośc składaja się dwie dział...

  • Działka budowlana Niemcz gm. Osielsko
    1 / 15
    Działka budowlana Niemcz gm. Osielsko

    Niemcz

    • 4 500 000 zł cena
    • 13 040 m2 powierzchnia
    • 346 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 13040m2 z MPZP oraz komfortowa rezydencja - Niemcz gmina Osielsko 277m2 wraz z duża stajnią 230m2 ( 8 boksów+ poddasze do adaptacji) . Nieruchomość składa...

  • Działka Czarnowo gm. Zławieś Wielka
    1 / 7
    Działka Czarnowo gm. Zławieś Wielka

    Czarnowo

    • 650 000 zł cena
    • 10 104 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka rolna z warunkami zabudowy 10104m2 w Czarnowie powiat toruński, przy trasie nr 80 Bydgoszcz- Toruń Pozwolenie zjazdu bezpośrednio z tra...

  • Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 6
    Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 496 000 zł cena
    • 2 677 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz kameralnie i spokojnie położonej, dużej działki , nad Notecią, blisko Bydgoszczy ??? Zapraszam. Oferuję Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę...

  • Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie
    1 / 5
    Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie

    Krążkowo

    • 95 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W NASZYM BIURZE! Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Krążkowo, gmina Złotniki Kujawskie, o powierzchni 3001m2. Na działkę są wydane waru...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo
    Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo

    Żołędowo

    • 234 715 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 785 m², położoną w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Żołędowo, gmina Osielsko. Działka znajduje...

  • REZERWACJA!! Działka budowlana w Rzęczkowie 2700m2
    1 / 2
    REZERWACJA!! Działka budowlana w Rzęczkowie 2700m2

    Rzęczkowo

    • 109 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Rzęczkowo. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny. Media takie jak woda oraz prąd w niedalekiej odległości od działki....

  • Malownicza działka budowlana w zacisznej okolicy
    1 / 8
    Malownicza działka budowlana w zacisznej okolicy

    Rzęczkowo

    • 152 500 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3050 m², położona w malowniczej okolicy w miejscowości Rzęczkowo, pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą. Działka posiada dostęp do drogi gminn...

  • Działka budowlana w Fordonie
    Działka budowlana w Fordonie

    Bydgoszcz

    • 345 000 zł cena
    • 1 341 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Fordonie - Mariampol. Prąd: skrzynka na działce. Woda: przyłącze miejskie i/lub studnia głębinowa. Ścieki: szambo

  • Działka Budowlana Bydgoszcz Fordon
    Działka Budowlana Bydgoszcz Fordon

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 634 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Nieruchomość położona przy ul. Targowisko w Bydgoszczy oś. Fordon. Teren jest...

  • Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie
    1 / 2
    Działka budowlana Krążkowo gm. Złotniki Kujawskie

    Krążkowo

    • 48 000 zł cena
    • 964 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie Złotnik...

  • Działki Budowlane 1400 / 1600 m2 Bolumin Władysł. Królewskie
    Działki Budowlane 1400 / 1600 m2 Bolumin Władysł. Królewskie

    Bolumin

    • 113 230 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    "DZIAŁKI BUDOWLANE 1400 M2/1600 M2 BOLUMIN WAŁDOWO KRÓLEWSKIE / BYDGOSZCZ" Ofertą sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Bolumin. Możliwość wyboru działek o różnych powier...