• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Krzeczów

(2)
  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Krzeczów

    • 70 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wieś Krzeczów położona po obu stronach Warty w północnej części Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, przy drodze wojewódzkiej nr 486 z Wielunia do Działoszyna. Dojazd droga asfalto...

  • dzialka budowlana
    dzialka budowlana

    Krzeczów

    • 60 000 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wieś Krzeczów położona po obu stronach Warty w północnej części Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, przy drodze wojewódzkiej nr 486 z Wielunia do Działoszyna. .Dojazd droga asfalt...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działki budowlane

    Zawady

    • 75 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania 3 działki budowlane w miejscowości Zawady gm Popów. Każda z nich ma dostęp do drogi wewnętrznej biegnącej od ulicy Piwnej. Media w drodze. Cicha i spokojna okolic...

  • 1 / 4
    działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczański

    Zamoście

    • 57 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Zamoście Kolonia gm. Strzelce Wielkie pow. pajęczański woj. łódzkie Działka nr 222/4 -1700m2 wymiary 35 x 45m Warunki Zabudowy na dom całoroczny. okolica otwarte...

  • działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski woje...

    Parcice

    • 57 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Parcice gm. Czastary działka nr 1152/3 - 1800m2 wymiary 55 x 33m. Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce Działka posiada mapę do celów projektowyc...

  • Rucsiec Kształtna działka w ładnej okolicy z Media

    Rusiec

    • 399 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka w Ruścu. Media gaz i prąd na działce, woda w drodze. Kanalizacja wkrótce.Bardzo ładna, zielona, spokojna okolica.Bardzo dobry dojazd do centrum Nadar...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA RUSIEC – blisko las i szkoła

    Rusiec

    • 440 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA RUSIEC – IDEALNA LOKALIZACJALOKALIZACJA I OTOCZENIE:  Działka budowlana położona jest w miejscowości Rusiec, w bliskiej odległości od szkoły. Usytuowana...

  • MEDIA | Bardzo dobra lokalizacja | Piękna Teren MU

    Rusiec

    • 712 800 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka bardzo dobrze położona o znakomitym kształcie. Jedna z najlepszych lokalizacji w Ruścu.Teren oznaczony MU - możliwość prowadzenia nieuciążliwych usług.Wszystkie media z wyj...

  • Ładna działka w Ruścu wszystkie media droga GMinna

    Rusiec

    • 340 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy drodze gminnej.Wszystkie media.Doskonale skomunikowana.Blisko do centrum Nadarzyna, szkół, sklepów, P&R.Dojazd do Warszawy w kilkanaście minut.Polecam i zapraszam,...

  • Działka budowlana

    Siemiechów

    • 152 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działkę  budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim.Całkowita powierzchnia  to...

  • Działki budowlane pod inwestycje

    Siemiechów

    • 595 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działki  budowlane w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie tarnowskim. Całkowita powierzchnia  t...

  • Działka budowlana w Rembowie powiat łaski
    1 / 3
    Działka budowlana w Rembowie powiat łaski

    Rembów

    • 86 800 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pola, lasy, łąki ... jeżeli to Twoje klimaty... Zapraszamy i proponujemy do sprzedaży działki rolne w wydaną decyzją ustalającą warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budow...

  • Działka budowlana z WZ, prąd i gaz – Bogumiłowice

    Bogumiłowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 126 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Bogumiłowice, w gminie Wierzchosławice Lokalizacja: Bogumiłowice, woj. małopolskie Zaledwie 10 km od Tarn...

  • Działka budowlana- Siemiechów- Małopolska

    Siemiechów

    • 169 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim.Całkowita powierzchnia to ok. 26arów. Zl...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce. Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealn...

  • Józefów (pow. zgierski) - działkę sprzedam
    1 / 3
    Józefów (pow. zgierski) - działkę sprzedam

    Józefów

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie, powiat zgierski (łódzkie)! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka o powierzchni 1000 m² to doskonały...

  • Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)
    1 / 3
    Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)

    Józefów

    • 350 000 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na wymarzony dom! Na sprzedaż działka o regularnym kształcie — położona w malowniczej miejscowości Józefów (gm. Zgierz), zaledwie kilkanaście minut od Łodzi. Spok...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Głównej.Sąsiedztwo nowopowstających domów jednorodzinnych.Teren objęty MPZP.Przy działce woda i prąd. Gaz i kanalizacja w ul. Gł...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Józefina

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Józefinie gm Osjaków pow Wieluń woj łódzkie.Działka liczy 30 arów,można ją podzielić na połowę.

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drogach asfaltowych, uzbrojona, woda, kanalizacja w drodze. Powierzchnia 4403 m² Szerokość 28 m Długość...

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drodze asfaltowej, uzbrojona, woda , kanalizacja i prąd w ulicy

  • Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż
    1 / 12
    Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż

    Lipie

    • 100 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wymiarowe działki położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kasztanowej w Lipiu. Działki zlokalizowane w pobliżu zabudowy jednorodzinnej, co sprawia że jest to ideal...

  • Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!

    Siemiechów

    • 153 300 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 19-arowa działka budowlana widokowaPołożona na wzniesieniu, dzięki czemu widoki są tu z kategorii WOW – Tatry na horyzoncie oraz pasmo Brzanki w roli stałego tła do por...

  • Działka 1300 m² z pozwoleniem i przyłączem – gotowa pod dom!
    1 / 7
    Działka 1300 m² z pozwoleniem i przyłączem – gotowa pod dom!

    Mokre

    • 59 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1300 m² – Mokre, gm. Siemkowice | gotowe do budowy Na sprzedaż 2 działki budowlane po 1200 m² w miejscowości Mokre. Spokojna, zielona okolica – idealna pod dom, z...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski
    1 / 7
    działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski

    Parcice

    • 72 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczańsk
    1 / 4
    działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczańsk

    Zamoście

    • 60 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka rolno- budowlana
    1 / 7
    Działka rolno- budowlana

    Zalesiaki

    • 38 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam do sprzedania działka o szerokośći 18 m i długości 35 metrów na tą chwilę jest ujęta w MPZP , ale nie jest przekształcona na działkę budowlaną wystarczy, że kupiec złoży wni...

  • Rusiec super działka, media, dobra cena

    Rusiec

    • 690 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy pod Warszawą. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie pięknego lasu, co gwarantuje ciszę, świeże powi...

  • ⭐⭐⭐⭐ Super Działka z mediami Rusiec ⭐⭐⭐⭐

    Rusiec

    • 635 000 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 551 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka narożna o powierzchni 1154 m2, położona w Ruścu koło Nadarzyna. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, co daje duże możliwości wygodnego zapla...

  • Sprzedam działki rolno-budowlane 3252 m² – Restarzew Środkow
    1 / 2
    Sprzedam działki rolno-budowlane 3252 m² – Restarzew Środkow

    Restarzew Środkowy

    • 135 000 zł cena
    • 3 252 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana + ogród 3252 m² – asfalt, media – Restarzew / Widawa Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki nr 368 i 170 o łącznej powierzchni 3252 m², położone w miejscowości Rest...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana