działka na sprzedaż
21 lut 2025

MEDIA | Bardzo dobra lokalizacja | Piękna Teren MU

woj. Łódzkie pow. bełchatowski gm. bełchatowski
Dodane 1 rok temu, Piątek, 21 luty 2025 15:00
712 800 zł 1 584 m2
712 800 zł 1 584 m2 450 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 584 m2
Cena za metr 450 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37014669

Opis

Działka bardzo dobrze położona o znakomitym kształcie.
Jedna z najlepszych lokalizacji w Ruścu.
Teren oznaczony MU - możliwość prowadzenia nieuciążliwych usług.

Wszystkie media z wyjątkiem kanalizacji. Kanalizacja planowana w najbliższym czasie - jest wykonany projekt.

Cena do negocjacji!

Polecam i zapraszam.

OGÓLNE WARUNKI:
Cena: 475200 PLN; Powierzchnia działki: 1584; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 300 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 36; Długość działki (mb.): 46; Kształt działki: Prostokąt; Ukształtowanie działki: Płaska; Działka narożna ; Dostępne od: 2020-09-15;

MEDIA:
Ujęcie wody: Miejska; Prąd: Tak; Gaz: Tak;

WARUNKI ZABUDOWY:
Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego; Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej;

OTOCZENIE:
Odl. od centrum miasta [km]: 25; Widok na: Inne budynki, Pola; Typ ulicy/drogi: Lokalna; Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Las, Park, Plac zabaw, Sklep, Przychodnia lekarska; Komunikacja: Autobus, Autostrada;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-21
  • ID ogłoszenia: K37014669
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Rusiec, cena: od 605 880 do 819 720 zł, powierzchnia: od 1347 do 1822 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 881 ogłoszeń