działka na sprzedaż
18 lut 2025

DZIAŁKA BUDOWLANA RUSIEC – blisko las i szkoła

woj. Łódzkie pow. bełchatowski gm. bełchatowski
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 18 luty 2025 23:00
440 000 zł 1 000 m2
440 000 zł 1 000 m2 440 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 000 m2
Cena za metr 440 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37011052

Opis

DZIAŁKA BUDOWLANA RUSIEC – IDEALNA LOKALIZACJA

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:  
Działka budowlana położona jest w miejscowości Rusiec, w bliskiej odległości od szkoły. Usytuowana na podwyższonym, suchym terenie, otoczona jest uroczym szpalerem drzew, co podkreśla jej naturalny charakter. Atrakcyjność lokalizacji wzmacnia fakt, że bezpośrednio sąsiaduje z nowymi zabudowaniami, co świadczy o dynamicznym rozwoju okolicy.

DOSTĘP I MEDIA:  
Nieruchomość posiada bezpośredni wjazd z asfaltowej drogi gminnej, a dodatkowo wjazd boczny o szerokości 25 metrów ułatwia dojazd. Wszystkie media, w tym kanalizacja, znajdują się w drodze przy działce, co gwarantuje łatwy dostęp do niezbędnej infrastruktury.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA I WARUNKI ZABUDOWY:  
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, na działce można wybudować dom jednorodzinny z jednym mieszkaniem – dalszy podział nieruchomości nie jest dozwolony. Parametry zabudowy przewidują, że 50% powierzchni działki musi pozostać biologicznie czynne. Maksymalna wysokość budynku mieszkalnego to 2,5 kondygnacji, natomiast budynki gospodarczo-garażowe mogą mieć do 60 m² powierzchni i jedną kondygnację.

CENA I PODSUMOWANIE:  
Cena działki jest do rozsądnej negocjacji. To doskonała inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia nie tylko dogodny dojazd, ale również pełną infrastrukturę mediów.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą – ta działka to propozycja, którą naprawdę warto rozważyć!