• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ostrówek

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Ostrówek

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w środku szeregu (z garażem) i ogrodem - w popularnej dla ro...

    Sieradz

    • 450 000 zł cena
    • 357 m2 powierzchnia
    • 1 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do nabycia jest trzypiętrowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 357m2. Dom znajduje się na działce wielkości 3,6 ara na osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Nierucho...

  • Dom do remontu na dużej działce Kowale Praszka

    Kowale

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Tumidaj

    • 980 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 3 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wieluń

    • 590 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • *WIEJSKA OSTOJA! Uroczy dom na wsi w sercu lasów*
    1 / 20
    *WIEJSKA OSTOJA! Uroczy dom na wsi w sercu lasów*

    Józefów Widawski

    • 305 360 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • * LAS * NATURA * ZA OSIEDLEM MARŻYNEK * BLISKO S8
    1 / 20
    * LAS * NATURA * ZA OSIEDLEM MARŻYNEK * BLISKO S8

    Świerzyny

    • 980 360 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sokolniki

    • 925 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 4 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • *Dom*Budynki * Piękny i zadbany ogród*20 min Łask*
    1 / 16
    *Dom*Budynki * Piękny i zadbany ogród*20 min Łask*

    Wola Wężykowa

    • 279 360 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Strobin

    • 849 000 zł cena
    • 32 190 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • DOM w Widawie, ul. Kolejowa 14

    Widawa

    • 450 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedania dom w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450 000 zł. Dzwoń, umawiaj godzinę prezentacjii, oglądaj i zaproponuj cenę! NEGOCJUJ!...

  • *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*
    1 / 20
    *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*

    Sędzice

    • 890 360 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w cenie mieszkania!
    1 / 6
    Dom w cenie mieszkania!

    Gumnisko

    • 360 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Konopnica

    • 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zapolice

    • 249 000 zł cena
    • 8 238 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa Rusiecka

    • 485 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Górki Grabińskie

    • 265 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom Michałów gm. Nowe Miasto Nad Wartą,
    1 / 15
    Dom Michałów gm. Nowe Miasto Nad Wartą,

    Michałów

    • 658 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w  miejscowości Michałów, gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki. Opis nieruchomośc...

  • Dom z basenem niedaleko Sieradza

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew. W domu zastosowano szereg...

  • DOM w Widawie powiat łaski
    1 / 16
    DOM w Widawie powiat łaski

    Widawa

    • 450 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zobacz dom i negocjuj cenę! Przedstawiam do sprzedania dom w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450000 zł: >>dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 160 m² (podp...

  • Dom w Charłupi Wielkiej
    1 / 13
    Dom w Charłupi Wielkiej

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew  Willa o powierzchni całk...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Krzeczów

    Krzeczów

    • 24 012 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej...

  • Sprzedam dom
    1 / 8
    Sprzedam dom

    Toporów

    • 1 190 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 629 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem, do zamieszkania, o pow. użytkowej 156 m2 w Załęczańskim Parku Krajobrazowym, w pradolinie rzeki Warty, wieś Toporów (98-324), gmina Wierzchla...

  • dom pilnie sprzedam
    1 / 7
    dom pilnie sprzedam

    Pajęczno

    • 299 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PILNIE sprzedam dom centr.Pajeczno,gotowy do zamieszkania dla rodziny,od zaraz.poleczm.

  • Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko
    1 / 16
    Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko

    Ożarów

    • 590 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 222,12 m² na dużej działce 5988 m² – Ożarów, blisko Wielunia. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 222,12 m², położony na dużej i ustawnej działce 5988 m² w...

  • Dom Kamion gm. Wierzchlas,
    1 / 15
    Dom Kamion gm. Wierzchlas,

    Kamion

    • 1 590 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą nad Wartą - Twoja prywatna enklawa spokoju  Szukasz miejsca, gdzie natura zagląda do okien, a rzeka jest na wyciągnięcie ręki? Odkryj wyjątkową posiadłość w otulinie Z...

  • Dom Praszka
    1 / 12
    Dom Praszka

    Praszka

    • 359 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 2 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Housestate prezentuje dom na sprzedaż w samym centrum Praszki! Na sprzedaż dom o ogromnym potencjale aranżacyjnym, idealny zarówno dla rodziny, jak i pod...

  • Dom Sieradz ul. Ogrodowa

    Sieradz » ul. Ogrodowa

    • 769 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom w centrum Sieradza | 137 m² | 6 pokoi | Garaż | Ul. Ogrodowa 2B/2Dom, który daje przestrzeń do życia i pracy.Nieruchomość o powierzchni 137 m² w ścisłym centrum miasta, a jedno...

  • Dwa niewielkie domy na działce 3,3 ar w Sieradzu
    1 / 16
    Dwa niewielkie domy na działce 3,3 ar w Sieradzu

    Sieradz

    • 489 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na działce o powierzchni 332 m2 znajdują się dwa niewielkie domy, które przeszły kapitalny remont w 2024 roku. W ramach modernizacji wymieniono instalacje hydrauliczne i elektryczn...

  • Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką
    1 / 5
    Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką

    Osiek

    • 475 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowa cena: Nowa cena Dom posiada parter czyli salon, duży pokój i mały, kuchnie,przedpokój prowadzący na taras, pom. gosp. ,łazienkę z kabiną prysznicową oraz klatkę schodową.na g...

  • SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA
    1 / 12
    SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA

    Kraszewice

    • 350 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z cegły. Pow. działki 0,5186ha. Dobra lokalizacja. Kuźnica Grabowska 30, 63-522 Kraszewice. Powierzchnia 200m2. W skład wchodzą: - parter 100m2 - piwnica 100m2 - pod...