• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czarnochowice
  • Stary Borek
  • Dziurdziewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Budziczna

(1)
  • Bezczynszowe mieszkanie w leśnej okolicy!
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie w leśnej okolicy!

    Budziczna

    • 270 360 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka blisko rzeka,las ok.70km od Łodzi

    Beleń

    • 300 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Beleń- Kolonia -Działka inwestycyjna bez MPZP i bez WZ działka rolna na terenie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania terenu i bez warunków zabudowy(nie ma p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Tumidaj

    • 980 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 3 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dwór szlachecki z XIX wieku
    1 / 11
    Dwór szlachecki z XIX wieku

    Rychłocice

    • 3 500 000 zł cena
    • 64 309 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 12 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • działka budowlana Rekreacyjna powiat Łaski gmina siędziejowice gr...

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działka budowlano - rekreacyjną w miejscowości Grabia nad rzeką Grabią gm. Sędziejowice powiat łaski woj. łódzkie. Działka nr 175/1 - powierzchnia 1328m2. Cicha...

  • Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi
    1 / 21
    Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi

    Bartochów

    • 640 360 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • * LAS * NATURA * ZA OSIEDLEM MARŻYNEK * BLISKO S8
    1 / 20
    * LAS * NATURA * ZA OSIEDLEM MARŻYNEK * BLISKO S8

    Świerzyny

    • 980 360 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Izabelów

    • 1 599 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 7 107 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • DOM w Widawie, ul. Kolejowa 14

    Widawa

    • 450 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedania dom w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450 000 zł. Dzwoń, umawiaj godzinę prezentacjii, oglądaj i zaproponuj cenę! NEGOCJUJ!...

  • * 603 mkw zabudowy gospodarczej * Blisko lasu
    1 / 12
    * 603 mkw zabudowy gospodarczej * Blisko lasu

    Rębieskie

    • 530 360 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*
    1 / 20
    *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*

    Sędzice

    • 890 360 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Konopnica

    • 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zapolice

    • 249 000 zł cena
    • 8 238 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Górki Grabińskie

    • 265 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana

    Siemiechów

    • 152 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działkę  budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim.Całkowita powierzchnia  to...

  • Działka budowlana

    Siemiechów

    • 220 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki budowlane pod inwestycje

    Siemiechów

    • 595 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działki  budowlane w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie tarnowskim. Całkowita powierzchnia  t...

  • Działka budowlana w Rembowie powiat łaski
    1 / 3
    Działka budowlana w Rembowie powiat łaski

    Rembów

    • 86 800 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pola, lasy, łąki ... jeżeli to Twoje klimaty... Zapraszamy i proponujemy do sprzedaży działki rolne w wydaną decyzją ustalającą warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budow...

  • Dom z basenem niedaleko Sieradza

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew. W domu zastosowano szereg...

  • Działka budowlana- Siemiechów- Małopolska

    Siemiechów

    • 169 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim.Całkowita powierzchnia to ok. 26arów. Zl...

  • DOM w Widawie powiat łaski
    1 / 16
    DOM w Widawie powiat łaski

    Widawa

    • 450 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zobacz dom i negocjuj cenę! Przedstawiam do sprzedania dom w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450000 zł: >>dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 160 m² (podp...

  • Dom w Charłupi Wielkiej
    1 / 13
    Dom w Charłupi Wielkiej

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew  Willa o powierzchni całk...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Branica

    • 72 800 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry. Sprzedam działkę o powierzchni 2600 m/2 w cichej i spokojnej okolicy (Branica, gmina Zapolice) z możliwością budowy domu. Działka numer 279. Działka położona jest prz...

  • Działka rolno-budowlana 1,6h
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana 1,6h

    Zapolice

    • 480 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o pow.1,6 h w Młodawinie Górnym /k.Zduńskiej Woli Opis działki: Szerokość:36m Długość:420m Ukształtowanie:P łaska,częściowo zalesiona,kształt...

  • Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar

    Siemiechów

    • 95 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać Działka rolno-budowlana o powierzchni 1214 m² w otoczeniu natury.Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ta działka jest jed...

  • Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!

    Siemiechów

    • 153 300 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 19-arowa działka budowlana widokowaPołożona na wzniesieniu, dzięki czemu widoki są tu z kategorii WOW – Tatry na horyzoncie oraz pasmo Brzanki w roli stałego tła do por...

  • Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice
    1 / 14
    Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w cichej , spokojnej i bardzo malowniczej miejscowości Czartki w gminie Sieradzkim. Dom z lat 60 , wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaka. Dom ma p...

  • Dom Czartki

    Czartki

    • 259 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Widawa

    • 4 294 967 295 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 8 421 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka rolno budowlana nr.dzialki 320 dostep praktycznie do wszystkiego czego dusza zapragnie

  • Działka budowlana o powierzchni 3000m2 z rozpoczęta budową D
    1 / 3
    Działka budowlana o powierzchni 3000m2 z rozpoczęta budową D

    Brzeźnio

    • 264 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3000m2 z rozpoczętą budową. Działka uzbrojona w media prąd i woda w działacie. Wymiary 60x50m Aktywne pozwolenie na budowę dla budynku parterowego z...