• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pajęczno

(1)
  • dom pilnie sprzedam
    1 / 7
    dom pilnie sprzedam

    Pajęczno

    • 299 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PILNIE sprzedam dom centr.Pajeczno,gotowy do zamieszkania dla rodziny,od zaraz.poleczm.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam dom

    Dubidze

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, który jest gotowy do zamieszkania. Okna PCV w całym domy Ogrzewanie centralne wymieniane 5 lat temu. Budynek podpiwniczony cały na dole dwie kuchnie. Odnowiony w...

  • Sprzedam dom w Starej Brzeźnicy

    Stara Brzeźnica

    • 300 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z nowym dachem i pięknym dużym ogrodem. Dom posiada łazienkę

  • Dom Stara Brzeźnica

    Stara Brzeźnica

    • 365 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż w miejscowości Stara Brzeźnica w gminie Nowa Brzeźnica na dużej działce. Dom o powierzchni ok.110 m, wybudowany w latach 60-tych. Przy domu budynek gospodarczy,...

  • 1 / 2
    Działki budowlane

    Zawady

    • 75 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania 3 działki budowlane w miejscowości Zawady gm Popów. Każda z nich ma dostęp do drogi wewnętrznej biegnącej od ulicy Piwnej. Media w drodze. Cicha i spokojna okolic...

  • Działka w miejscowości Popów

    Popów

    • 175 000 zł cena
    • 37 010 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną wśród zabudowy, rolno-budowlaną w Popowie, w powiecie Kłobuck Teren płaski. Droga utwardzona. media woda i prąd w d...

  • 1 / 4
    działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczański

    Zamoście

    • 57 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Zamoście Kolonia gm. Strzelce Wielkie pow. pajęczański woj. łódzkie Działka nr 222/4 -1700m2 wymiary 35 x 45m Warunki Zabudowy na dom całoroczny. okolica otwarte...

  • dzialka budowlana
    dzialka budowlana

    Krzeczów

    • 60 000 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wieś Krzeczów położona po obu stronach Warty w północnej części Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, przy drodze wojewódzkiej nr 486 z Wielunia do Działoszyna. .Dojazd droga asfalt...

  • Lindów k. Mszczonowa pięknie położona działka!

    Lindów

    • 2 000 000 zł cena
    • 87 400 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna Lindów gm. Mszczonów Pięknie położona działka rolna o powierzchni 8.74 ha., zlokalizowana w prężnie rozwijającej się gminie Mszczonów, woj. mazowieckie. Teren o wy...

  • Dom sprzedaż pow. 270 m2, dz. 4,5 ar Dębie

    Dębie » ul. Młyńska

    • 400 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Dom wolnostojący pow.całkowita 270 m2. stan surowy kryty dachem, działka 4,54 ar. Dębie gmina Chrząstowice . Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny, niepodpiwniczony, II kon...

  • Działka budowlana z WZ, prąd i gaz – Bogumiłowice

    Bogumiłowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 126 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Bogumiłowice, w gminie Wierzchosławice Lokalizacja: Bogumiłowice, woj. małopolskie Zaledwie 10 km od Tarn...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce. Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealn...

  • Dom z potencjałem na dużej działce.
    1 / 9
    Dom z potencjałem na dużej działce.

    Chabielice

    • 379 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z poddaszem nieużytkowym, usytuowanego na przestronnej działce o powierzchni niemal 2700 m². Lokalizacja...

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drogach asfaltowych, uzbrojona, woda, kanalizacja w drodze. Powierzchnia 4403 m² Szerokość 28 m Długość...

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drodze asfaltowej, uzbrojona, woda , kanalizacja i prąd w ulicy

  • tania działka siedliskowa
    1 / 3
    tania działka siedliskowa

    Izbiska

    • 94 000 zł cena
    • 12 490 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Tania działka z prawem zabudowy.

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Krzeczów

    Krzeczów

    • 24 012 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej...

  • Sprzedam dom
    1 / 8
    Sprzedam dom

    Toporów

    • 1 190 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 629 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem, do zamieszkania, o pow. użytkowej 156 m2 w Załęczańskim Parku Krajobrazowym, w pradolinie rzeki Warty, wieś Toporów (98-324), gmina Wierzchla...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Krzeczów

    • 70 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wieś Krzeczów położona po obu stronach Warty w północnej części Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, przy drodze wojewódzkiej nr 486 z Wielunia do Działoszyna. Dojazd droga asfalto...

  • Działka Stanisławów drugi
    1 / 4
    Działka Stanisławów drugi

    Stanisławów Drugi

    • 55 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3001 m2, zlokalizowana w miejscowości Stanisławów Drugi, w powiecie bełchatowskim, w województwie łódzkim. Media (prąd, woda) około 150 m2 od ni...

  • Działka 1300 m² z pozwoleniem i przyłączem – gotowa pod dom!
    1 / 7
    Działka 1300 m² z pozwoleniem i przyłączem – gotowa pod dom!

    Mokre

    • 59 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1300 m² – Mokre, gm. Siemkowice | gotowe do budowy Na sprzedaż 2 działki budowlane po 1200 m² w miejscowości Mokre. Spokojna, zielona okolica – idealna pod dom, z...

  • Zawady, domek letniskowy
    1 / 15
    Zawady, domek letniskowy

    Zawady

    • 72 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam zbudowany z cegły domek letniskowy o powierzchni 20 m2 w Zawadach gm. Popów (w pobliżu Częstochowy). Znajduje się on wśród sosnowego lasu na terenie ogrodzonego ośrodka Wi...

  • Dom Kamion gm. Wierzchlas,
    1 / 15
    Dom Kamion gm. Wierzchlas,

    Kamion

    • 1 590 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą nad Wartą - Twoja prywatna enklawa spokoju  Szukasz miejsca, gdzie natura zagląda do okien, a rzeka jest na wyciągnięcie ręki? Odkryj wyjątkową posiadłość w otulinie Z...

  • działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczańsk
    1 / 4
    działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczańsk

    Zamoście

    • 60 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka rolno- budowlana
    1 / 7
    Działka rolno- budowlana

    Zalesiaki

    • 38 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam do sprzedania działka o szerokośći 18 m i długości 35 metrów na tą chwilę jest ujęta w MPZP , ale nie jest przekształcona na działkę budowlaną wystarczy, że kupiec złoży wni...

  • Sprzedam funkcjonalny dom w Krzywanicach!

    Krzywanice

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o pow. ok. 120 m2położony w malowniczej miejscowości Krzywanice- gm. Lgota WielkaNieruchomość ta znajduje się w cichej, spokojnej i zielo...

  • Sprzedam dom nad zalewem Jankowice

    Zakrzówek Szlachecki

    • 445 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z drewna nad Zalewem Jankowice – Twój azyl blisko natury!

  • Dom Antoniówka ul.

    Antoniówka

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Great House prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu z własnym lasem - idealnego miejsca do życia w harmonii z naturą!Marzysz o spokojnym zakątku z dala od zg...

  • Nieruchomość - Popów

    Popów

    • 13 920 zł cena
    • 5 447 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert udział 2/36 (4/72) w prawie...