• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łęg Przedmiejski
  • Toporowice
  • Kamionna
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Stara Brzeźnica

(2)
  • Dom Stara Brzeźnica

    Stara Brzeźnica

    • 365 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż w miejscowości Stara Brzeźnica w gminie Nowa Brzeźnica na dużej działce. Dom o powierzchni ok.110 m, wybudowany w latach 60-tych. Przy domu budynek gospodarczy,...

  • Sprzedam dom w Starej Brzeźnicy

    Stara Brzeźnica

    • 300 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z nowym dachem i pięknym dużym ogrodem. Dom posiada łazienkę

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam dom

    Dubidze

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, który jest gotowy do zamieszkania. Okna PCV w całym domy Ogrzewanie centralne wymieniane 5 lat temu. Budynek podpiwniczony cały na dole dwie kuchnie. Odnowiony w...

  • sprzedam nieruchomość
    sprzedam nieruchomość

    Radomsko

    • 150 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany parterowy, z cegły, 80 m, do remontu, poddasze, wodociąg, kanalizacja, nitka gazowa w ulicy, energia. Lokalizacja w Radomsku blisko centrum i marketu Aldi, dr...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Radomsko

    • 349 000 zł cena
    • 1 855 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom Radomsko ul. Warszawska 3A

    Radomsko » ul. Warszawska

    • 179 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom parterowy położony przy ul. Warszawskiej w Radomsku przeznaczony do generalnego remontu. W skład nieruchomości wchodzi*oddzielna ustawna, widna kuchnia *przechodn...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Radomsko

    • 1 350 000 zł cena
    • 682 m2 powierzchnia
    • 1 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom sprzedaż pow. 270 m2, dz. 4,5 ar Dębie

    Dębie » ul. Młyńska

    • 400 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Dom wolnostojący pow.całkowita 270 m2. stan surowy kryty dachem, działka 4,54 ar. Dębie gmina Chrząstowice . Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny, niepodpiwniczony, II kon...

  • DOM W RADOMSKU Z GARAŻEM
    1 / 4
    DOM W RADOMSKU Z GARAŻEM

    Radomsko

    • 336 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ DOMEM MIESZKALNYM Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na...

  • Dom w stanie surowym w Dobryszycach

    Dobryszyce » ul. Radomszczańska

    • 300 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 2 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom jednorodzinny w stanie surowym położony w miejscowości Dobryszyce, ul. Radomszczańska. Powierzchnia domu: 128 m² Powierzchnia działki: 1440 m² Media: doprowadzona woda...

  • REZERWACJA Dom ul. Witosa

    Radomsko » ul. Witosa

    • 399 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom jednorodzinnypołożony na działce o pow ok. 920 m2 w Radomsku przy ul. Witosa. Rok budowy domu 2005 oddany do użytku w 2023 r.Materiał budulcowy Bloczek betonowy + styr...

  • REZERWACJA! Dom szeregowy na sprzedaż

    Radomsko

    • 375 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA! Na sprzedaż funkcjonalny dom szeregowy o powierzchni ok. 70 m²,położony na zadbanej działce o powierzchni ok. 350 m². Nieruchomość idealna dla rodziny szukającejwygodne...

  • Na sprzedaż nowoczesny dom w Radomsku

    Radomsko

    • 680 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji w Radomsku.Spokojna, zielona okolica, a zarazem blisko do centrum miastaW sąsiedztwie domy jednorodzinne (now...

  • Dom 260m,garaż 4 auta. Dom dla dużej rodziny, DOM+BIZNES
    1 / 6
    Dom 260m,garaż 4 auta. Dom dla dużej rodziny, DOM+BIZNES

    Radomsko

    • 1 250 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W skład nieruchomości wchodzi: Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok 260m2 który składa się z; Niskiego parteru na którym znajduje się przestronny salon z jadalnią, kuchnia, WC...

  • REZERWACJA! Sprzedam dom z garażem - ok. 129m2

    Radomsko

    • 300 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 2 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy przestronny dom z 1955 roku,o powierzchni użytkowej ok. 129 m²,położony na działce liczącej ok. 370 m². Budynek został wybudowany z pustaka, a dach pokryto bl...

  • dom pilnie sprzedam
    1 / 7
    dom pilnie sprzedam

    Pajęczno

    • 299 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PILNIE sprzedam dom centr.Pajeczno,gotowy do zamieszkania dla rodziny,od zaraz.poleczm.

  • Zawady, domek letniskowy
    1 / 15
    Zawady, domek letniskowy

    Zawady

    • 72 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam zbudowany z cegły domek letniskowy o powierzchni 20 m2 w Zawadach gm. Popów (w pobliżu Częstochowy). Znajduje się on wśród sosnowego lasu na terenie ogrodzonego ośrodka Wi...

  • Dom Radomsko
    1 / 16
    Dom Radomsko

    Radomsko

    • 520 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczny dom z lat 70., położony w Radomsku. Nieruchomość usytuowana na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 2158 m, co stwarza szerokie możliwości zagospodarowan...

  • Dom Zdrowa ul. Kłomnicka

    Zdrowa » ul. Kłomnicka

    • 790 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużą działką 5000 m² - Zdrowa, gmina Kłomnice | Garaż | Fotowoltaika | Spokojna okolicaNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy w miej...

  • Atrakcyjna działka z zabudowaniami w Radomsku
    1 / 9
    Atrakcyjna działka z zabudowaniami w Radomsku

    Radomsko

    • 339 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 2 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka z zabudowaniami w Radomsku u zbiegu ulic Piłsudskiego i Spacerowej. Lokalizacja: Radomsko, ul. Piłsudskiego róg ul. Spacerowej - idealna pod inwestycję lub pr...

  • Sprzedam dom po generalnym remoncie

    Radomsko » ul. Kombatancka

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok 80 m2 z działkąo pow. ok 2500 m2 położony w Radomsku przy ul. Kombatanckiej.Dom po generalnym remoncie w stanie deweloperski plus.Nowe instal...

  • Sprzedam funkcjonalny dom w Krzywanicach!

    Krzywanice

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o pow. ok. 120 m2położony w malowniczej miejscowości Krzywanice- gm. Lgota WielkaNieruchomość ta znajduje się w cichej, spokojnej i zielo...

  • Sprzedam dom nad zalewem Jankowice

    Zakrzówek Szlachecki

    • 445 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z drewna nad Zalewem Jankowice – Twój azyl blisko natury!

  • REZERWACJA Wyjątkowy duży dom

    Radomsko

    • 660 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam przestronny dom z dużą działką – komfort, spokój i możliwości!Lokalizacja: Strzałków, gm. Radomsko Ten dom o powierzchni 135 m² na działce prawie 1 ha (9813 m²) to ideal...

  • Dom Zdrowa ul. Mstowska

    Zdrowa » ul. Mstowska

    • 219 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną z drewnianym domkiem oraz betonowym bunkrem. Działka budowlana o powierzchni 1242m2.Wymiary d...

  • Dom z potencjałem - idealny do własnej aranżacji

    Radomsko

    • 380 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom zbudowany z cegły w 1950 roku. Nieruchomość położona jest w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej – w kilka minut można dostać się...

  • Dom Antoniówka ul.

    Antoniówka

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Great House prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu z własnym lasem - idealnego miejsca do życia w harmonii z naturą!Marzysz o spokojnym zakątku z dala od zg...