dom na sprzedaż
27 mar 2026

Sprzedam funkcjonalny dom w Krzywanicach!

woj. Łódzkie pow. radomszczański gm. radomszczański
Dodane 1 miesiąc temu, Piątek, 27 marzec 2026 17:20
550 000 zł 120 m2
550 000 zł 120 m2 4 584 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 120 m2
Cena za metr 4 584 zł/m2
ID oferty K37498832

Opis

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o pow. ok. 120 m2
położony w malowniczej miejscowości Krzywanice- gm. Lgota Wielka
Nieruchomość ta znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy.
Idealnej dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Dom oferuje wygodny układ pomieszczeń.
Na parterze znajduje się przestronny salon
z efektownymi drewnianymi schodami prowadzącymi na piętro,
kuchnia, korytarz, łazienka z prysznicem, a także praktyczne pomieszczenia gospodarcze:
kotłownia i spiżarnia.
Dodatkowym atutem jest garaż w bryle budynku, co zapewnia komfort i wygodę użytkowania.
Na piętrze znajdują się dwa oddzielne, ustawne pokoje oraz łazienka wyposażona w wannę.
Jest to idealna przestrzeń dla rodziny lub do aranżacji według własnych potrzeb.

Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 1560 m²,
co daje wiele możliwości zagospodarowania – od ogrodu po strefę rekreacyjną.
Na działce znajdują się dwa duże garaże blaszane oraz drewniana altana z tyłu domu.

Cena: 550 000 zł (do negocjacji)
To doskonała propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury,
a jednocześnie chcących mieć funkcjonalny dom gotowy do zamieszkania.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego
i oględzin domu!
tel. Pokaż numer telefonu

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na
podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów
prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać
aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.