• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Krzywanice

(1)
  • Sprzedam funkcjonalny dom w Krzywanicach!

    Krzywanice

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o pow. ok. 120 m2położony w malowniczej miejscowości Krzywanice- gm. Lgota WielkaNieruchomość ta znajduje się w cichej, spokojnej i zielo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam dom

    Dubidze

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, który jest gotowy do zamieszkania. Okna PCV w całym domy Ogrzewanie centralne wymieniane 5 lat temu. Budynek podpiwniczony cały na dole dwie kuchnie. Odnowiony w...

  • Sprzedam dom w Starej Brzeźnicy

    Stara Brzeźnica

    • 300 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z nowym dachem i pięknym dużym ogrodem. Dom posiada łazienkę

  • Dom Stara Brzeźnica

    Stara Brzeźnica

    • 365 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż w miejscowości Stara Brzeźnica w gminie Nowa Brzeźnica na dużej działce. Dom o powierzchni ok.110 m, wybudowany w latach 60-tych. Przy domu budynek gospodarczy,...

  • sprzedam nieruchomość
    sprzedam nieruchomość

    Radomsko

    • 150 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany parterowy, z cegły, 80 m, do remontu, poddasze, wodociąg, kanalizacja, nitka gazowa w ulicy, energia. Lokalizacja w Radomsku blisko centrum i marketu Aldi, dr...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Radomsko

    • 349 000 zł cena
    • 1 855 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom Radomsko ul. Warszawska 3A

    Radomsko » ul. Warszawska

    • 179 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom parterowy położony przy ul. Warszawskiej w Radomsku przeznaczony do generalnego remontu. W skład nieruchomości wchodzi*oddzielna ustawna, widna kuchnia *przechodn...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Radomsko

    • 1 350 000 zł cena
    • 682 m2 powierzchnia
    • 1 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • DOM W RADOMSKU Z GARAŻEM
    1 / 4
    DOM W RADOMSKU Z GARAŻEM

    Radomsko

    • 336 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ DOMEM MIESZKALNYM Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łękawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w stanie surowym w Dobryszycach

    Dobryszyce » ul. Radomszczańska

    • 300 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 2 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom jednorodzinny w stanie surowym położony w miejscowości Dobryszyce, ul. Radomszczańska. Powierzchnia domu: 128 m² Powierzchnia działki: 1440 m² Media: doprowadzona woda...

  • REZERWACJA Dom ul. Witosa

    Radomsko » ul. Witosa

    • 399 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom jednorodzinnypołożony na działce o pow ok. 920 m2 w Radomsku przy ul. Witosa. Rok budowy domu 2005 oddany do użytku w 2023 r.Materiał budulcowy Bloczek betonowy + styr...

  • REZERWACJA! Dom szeregowy na sprzedaż

    Radomsko

    • 375 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA! Na sprzedaż funkcjonalny dom szeregowy o powierzchni ok. 70 m²,położony na zadbanej działce o powierzchni ok. 350 m². Nieruchomość idealna dla rodziny szukającejwygodne...

  • Na sprzedaż nowoczesny dom w Radomsku

    Radomsko

    • 680 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji w Radomsku.Spokojna, zielona okolica, a zarazem blisko do centrum miastaW sąsiedztwie domy jednorodzinne (now...

  • Dom 260m,garaż 4 auta. Dom dla dużej rodziny, DOM+BIZNES
    1 / 6
    Dom 260m,garaż 4 auta. Dom dla dużej rodziny, DOM+BIZNES

    Radomsko

    • 1 250 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W skład nieruchomości wchodzi: Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok 260m2 który składa się z; Niskiego parteru na którym znajduje się przestronny salon z jadalnią, kuchnia, WC...

  • REZERWACJA! Sprzedam dom z garażem - ok. 129m2

    Radomsko

    • 300 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 2 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy przestronny dom z 1955 roku,o powierzchni użytkowej ok. 129 m²,położony na działce liczącej ok. 370 m². Budynek został wybudowany z pustaka, a dach pokryto bl...

  • Dom z potencjałem na dużej działce.
    1 / 9
    Dom z potencjałem na dużej działce.

    Chabielice

    • 379 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z poddaszem nieużytkowym, usytuowanego na przestronnej działce o powierzchni niemal 2700 m². Lokalizacja...

  • Dom w cenie mieszkania - do remontu
    1 / 9
    Dom w cenie mieszkania - do remontu

    Wólka Łękawska

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – dom z lat 70. do kapitalnego remontu. Dom z cegły z lat 70., o powierzchni ok. 50 m², położony na dużej działce 2820 m² w miejscowości Wólka Łękawska. Budynek przezna...

  • Dom gotowy do zamieszkania.
    1 / 13
    Dom gotowy do zamieszkania.

    Kurnos Drugi

    • 499 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 11 404 m² . Na działce znajduje się dom jednorodzinny z połowy lat 60-tych o powierzchni użytkowej 78,16 m² (powierzchnia zabudowy 96,78 m...

  • dom pilnie sprzedam
    1 / 7
    dom pilnie sprzedam

    Pajęczno

    • 299 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PILNIE sprzedam dom centr.Pajeczno,gotowy do zamieszkania dla rodziny,od zaraz.poleczm.

  • Dom Radomsko
    1 / 16
    Dom Radomsko

    Radomsko

    • 520 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczny dom z lat 70., położony w Radomsku. Nieruchomość usytuowana na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 2158 m, co stwarza szerokie możliwości zagospodarowan...

  • Atrakcyjna działka z zabudowaniami w Radomsku
    1 / 9
    Atrakcyjna działka z zabudowaniami w Radomsku

    Radomsko

    • 339 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 2 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka z zabudowaniami w Radomsku u zbiegu ulic Piłsudskiego i Spacerowej. Lokalizacja: Radomsko, ul. Piłsudskiego róg ul. Spacerowej - idealna pod inwestycję lub pr...

  • Sprzedam dom po generalnym remoncie

    Radomsko » ul. Kombatancka

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok 80 m2 z działkąo pow. ok 2500 m2 położony w Radomsku przy ul. Kombatanckiej.Dom po generalnym remoncie w stanie deweloperski plus.Nowe instal...

  • Sprzedam dom nad zalewem Jankowice

    Zakrzówek Szlachecki

    • 445 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z drewna nad Zalewem Jankowice – Twój azyl blisko natury!

  • REZERWACJA Wyjątkowy duży dom

    Radomsko

    • 660 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam przestronny dom z dużą działką – komfort, spokój i możliwości!Lokalizacja: Strzałków, gm. Radomsko Ten dom o powierzchni 135 m² na działce prawie 1 ha (9813 m²) to ideal...

  • Dom z potencjałem - idealny do własnej aranżacji

    Radomsko

    • 380 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom zbudowany z cegły w 1950 roku. Nieruchomość położona jest w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej – w kilka minut można dostać się...

  • Dom Antoniówka ul.

    Antoniówka

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Great House prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu z własnym lasem - idealnego miejsca do życia w harmonii z naturą!Marzysz o spokojnym zakątku z dala od zg...