• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Jugowice

(4)
  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 121 700 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1217 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 189 700 zł cena
    • 1 897 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1432 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 90 200 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 902m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 3
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 149 000 zł cena
    • 1 803 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ?? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie !! Grunt o powierzchni 1803m 2 usytu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Michałkowa

    Michałkowa

    • 972 790 zł cena
    • 14 966 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Michałkowej, koło Zagórza Śląskiego. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów. Z cudowną pa...

  • Działka Bojanice ul. Bojanice

    Bojanice

    • 151 900 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Bojanicach! Działka prostokątna, teren płaski. Media : prąd przy działce, woda w drodze. Dojazd do działki drogą gminną. Działka położo...

  • Działka Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 133 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 0,19 ha malowniczo położona w Bystrzycy Górnej. Działka w kształcie prostokąta. Działka jest delikatnie nachylona, dojazd drogą utwardzoną. Dojazd do...

  • 1 / 4
    Działka Lutomia Górna ul. Cicha okolica

    Lutomia Górna » ul. Cicha

    • 95 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Górnej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok 7,8 ara . Działka budowlana, media przy działce (woda, prąd) Dojazd do działki dro...

  • 1 / 4
    Działka Burkatów

    Burkatów

    • 145 500 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładnie położona działka w Burkatowie! Działki o powierzchni 17 arów. Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie. Dojazd do dzi...

  • działka budowlana w górach Zagórze Śląskie

    Zagórze Śląskie

    • 125 000 zł cena
    • 1 226 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w Zagórzu Śląskim w kształcie prostokąta o powierzchni 1226 m2 - nr 462/3.Nieruchomość jest bardzo atrakcyjne położona, w górzystym terenie. Wokół znaj...

  • Działka Bystrzyca Górna Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 184 900 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położony kompleks działek w Bystrzycy Górnej! Oferujemy Państwu kompleks, składający z kilku działek, położonych w cichym miejscu, pod lasem! Przedmiotem oferty j...

  • Syndyk sprzeda udział (1/2) w działce - Wałbrzych
    Syndyk sprzeda udział (1/2) w działce - Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 21 300 zł cena
    • 5 972 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Wioletty Kamińskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/46/2025 ogłasza VII konkurs...

  • 1 / 2
    Działka Lutomia Górna

    Lutomia Górna

    • 160 820 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane położone w Lutomi Górnej! Działki o powierzchni 1892 m2, prostokątne, nieogrodzone. Media: prąd oraz telekomunikacja doprowadzone do sąsiednich dz...

  • sprzedam
    sprzedam

    Wałbrzych

    • 72 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlaną w Wałbrzychu o powierzchni 1000 m2 za 100000 zł

  • 1 / 4
    Działka Lutomia Górna

    Lutomia Górna

    • 205 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomii Górnej Działka o powierzchni ok. 9 arów - zakup wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczy...

  • Działka na MAZURACH - Gorło

    Wałbrzych

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada p...

  • Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór
    1 / 16
    Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór

    Grzmiąca

    • 209 000 zł cena
    • 1 454 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej malowniczych części miejscowości Grzmiąca, gmina...

  • Działka Wałbrzych Śródmieście
    1 / 3
    Działka Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 5 999 999 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 1 819 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 3300 m2 z wydanymi warunkami zabudowy budynku wielorodzinnego o pow. 1700 m2 do pięciu kondygnacji naziemnych ( 4 piętra plus poddasze)....

  • Działka Jedlina-zdrój, ul. Północna

    Jedlina-Zdrój » ul. Północna

    • 74 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GPM.6840.31.2020Jedlina-Zdrój, 13.04.2026 r. WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprze...

  • Działka budowlana Burkatów gm. Świdnica
    Działka budowlana Burkatów gm. Świdnica

    Burkatów

    • 145 500 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładnie położona działka w Burkatowie! Działki o powierzchni 17 arów. Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie. Dojazd do działek drogą...

  • Działka budowlana Bojanice, Bojanice
    Działka budowlana Bojanice, Bojanice

    Bojanice

    • 151 900 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Bojanicach! Działka prostokątna, teren płaski. Media: prąd przy działce, woda w drodze. Dojazd do działki drogą gminną. Działka położona w cichym...

  • Działka budowlana Modliszów gm. Świdnica, Modliszów
    Działka budowlana Modliszów gm. Świdnica, Modliszów

    Modliszów

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS - ZAPRASZAMY! Wyjątkowe działki położone w malowniczej i spokojnej okolicy - piękny widok na góry! Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę, kon...

  • Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica
    Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica

    Lutomia Górna

    • 95 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Górnej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok 7,8 ara. Działka budowlana, media przy działce (woda, prąd) Dojazd do działki drogą asfaltową....