• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Istebna

(1)
  • Działka budowlana z pięknymi widokami

    Istebna

    • 299 999 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15,64 ara, położona w spokojnej i malowniczej części Istebnej – miejscowości słynącej z górskich krajobrazów, licznych szlaków turystycz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka budowlana blisko centrum Węgierska Górka

    Węgierska Górka

    • 360 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji. Działka zbliżona do kwadratu o wymiarach ok. 43,5m x 51m. Cała działka jest płaska, wszystkie media przy działce. Działki 11...

  • Działka budowlana Ustroń | Warunki | Media | Widok | Blisko centr...

    Ustroń

    • 239 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    (Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela działki) Marzysz o swoim własnym domu w malowniczym miejscu z piękną panoramą na góry? Chcesz mieszkać blisko centrum, ale jednocześnie cies...

  • 1 / 3
    Widokowa działka budowlana w Jaworzynce

    Jaworzynka

    • 420 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam widokową kształtną działkę w Jaworzynce Zapasieki Górne. Działka nr 1287/7.

  • Działka w Lipowej -Twój przyszły dom
    1 / 8
    Działka w Lipowej -Twój przyszły dom

    Lipowa

    • 400 000 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej i zielonej okolicy? A może myślisz o inwestycji deweloperskiej z potencjałem sprzeda...

  • Działka usługowa w Ustroniu

    Ustroń

    • 249 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka usługowa w Ustroniu przy ul. Baranowej.Kupujący nie płaci prowizji.Numer działek: 2671/12, 2671/13Powierzchnia działki: ok. 1500 m² + droga dojazdowaDziałka jes...

  • PZNB 14-mieszkań z garażami podziemnymi

    Ustroń » os. Manhatan

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 1 498 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę w samym sercu Ustronia, zaledwie 500 metrów od rynku.Idealna propozycja dla dewelopera, który szuka gotowej inwestycji w idealnej lokalizacji z ogro...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 1 300 000 zł cena
    • 10 548 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka letniskowa z funkcją uzupełniającą - budowlaną w górach 10 548 m Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Duża, widokowa działka zabudowana budynkiem jed...

  • Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie
    1 / 8
    Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie

    Ustroń

    • 567 000 zł cena
    • 6 814 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MARTA ZAJDA -CZUBCZYŃSKA Agentka prowadząca [tel] Najwyższa działka pod Czantorią dom w lesie Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: Ustroń, ul....

  • IDEALANA POD INWESTYCJĘ

    Ustroń

    • 620 000 zł cena
    • 1 544 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski
    1 / 16
    Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski

    Sól

    • 469 000 zł cena
    • 4 087 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż pięć działek o powierzchni 4087 m2 położonych w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjne...

  • Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec
    1 / 16
    Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec

    Sól

    • 299 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka na sprzedaż 2390 m2 w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjnej krajobrazowej części Beskidó...

  • Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,
    1 / 5
    Działka budowlana Cisiec gm. Węgierska Górka,

    Cisiec

    • 225 000 zł cena
    • 1 685 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisiec Działka budowlana 1685 m2 Teren płaski Blisko rzeki i lasu Cena: 225 000 zł Cisiec - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 685 m2, płaska, dobrze...

  • Buduj od razu! Lipowa – płaska działka z mediami
    1 / 8
    Buduj od razu! Lipowa – płaska działka z mediami

    Lipowa

    • 459 000 zł cena
    • 2 016 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Widokowa działka budowlana w Lipowej ul. Piwniczna | 2016 m² | pełne media | możliwość podziału Na sprzedaż piękna, płaska działk...

  • Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie
    1 / 12
    Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie

    Ustroń

    • 395 000 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: Ustroń, ul. Topolowa północno-wschodni stok Czantorii, te...

  • Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP
    1 / 7
    Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP

    Milówka

    • 136 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Działka w Milówce cisza, widok i świetna lokalizacja Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni ok. 6a, położona w spokojnej czę...

  • Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach
    1 / 8
    Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach

    Brenna

    • 530 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszamy do odkrycia uroków Brennej! To idealne miejsce dla osób szukających nie tylko...

  • USTROŃ centrum Zabudowana działka 0,5ha + budynki 2650m2
    1 / 16
    USTROŃ centrum Zabudowana działka 0,5ha + budynki 2650m2

    Ustroń

    • 3 500 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż zabudowana działka 51 a w centrum Ustronia - na działce trzy budynki mieszkalno-usługowe (z wydanymi WZiZT) o powierzchni użytkowej 2650m2 zlokalizowane w centrum Ustro...

  • Atrakcyjna działka budowlana w dobrej lokalizacji
    1 / 8
    Atrakcyjna działka budowlana w dobrej lokalizacji

    Ustroń

    • 380 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 922/3 o powierzchni 1000 m², położona w Ustroniu. Działka jest płaska, dobrze nasłoneczniona i...

  • Działka w centrum Szczyrku

    Szczyrk

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 978 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Szczyrk przy ul. Orlej. Nieruchomość oferuje bezpośredni widok na skocznię narciarską oraz wyjątkowe walory krajo...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 9
    Widokowa działka budowlana

    Ustroń

    • 240 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.6 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany, u podnóża...

  • 53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce
    1 / 6
    53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce

    Milówka

    • 1 060 000 zł cena
    • 5 311 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Unikatowa nieruchomość inwestycyjna w Milówce 53 arów widokowego, całodniowo nasłonecznionego terenu z potencjałem premium. W skła...

  • Działka Ustroń
    1 / 12
    Działka Ustroń

    Ustroń

    • 11 685 000 zł cena
    • 4 574 m2 powierzchnia
    • 2 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomi...

  • Działka Ustroń

    Ustroń

    • 258 000 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukając idealnej działki pod budowę własnego domu chcemy aby miała ona: dostęp do wszystkich mediów, była w kształcie kwadratu lub prostokąta, nasłoneczniona, luźna zabudowa nowyc...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Laliki

    • 320 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Lalikach koło Zwardonia. Nr działki 1866. Cena do negocjacji.

  • Widokowa działka Brenna 1000 m2
    1 / 5
    Widokowa działka Brenna 1000 m2

    Brenna

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana, położona w Brennej. Tu łączy się natura z elegancją, a przestrzeń wokół daje pełną swobodę stworzenia domu o niepowtarzalnym charakterze. PARAMETRY NI...

  • Widokowa działka pod dom w górach – Równica
    1 / 7
    Widokowa działka pod dom w górach – Równica

    Ustroń

    • 990 000 zł cena
    • 3 703 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BARTOSZ BATURO Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka położona w wyjątkowej, spokojnej części Ustroń na zboczach Równicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w...

  • Działka budowlana Brenna, Leśna
    1 / 11
    Działka budowlana Brenna, Leśna

    Brenna

    • 340 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPECJALNA- CENA za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglą...

  • Działka budowlana Ustroń, Nadrzeczna
    1 / 5
    Działka budowlana Ustroń, Nadrzeczna

    Ustroń

    • 570 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 803 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agent prowadzący Joanna Cieniak tel. [tel] Do sprzedaży działka w Ustroniu o powierzchni 710 m2 położona blisko Bulwarów Wiślanych. ATRAKCYJNE POŁOŻENIE: - Aleje spacerowe - Widok...

  • Działka budowlana Ustroń, Jastrzębia
    1 / 8
    Działka budowlana Ustroń, Jastrzębia

    Ustroń

    • 530 000 zł cena
    • 2 031 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Ustroń w dzielnicy Dobka Ślepa. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę wym...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 278 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową w malowniczej miejscowości Brenna na zboczu góry Kotarz z dobrym całorocznym dojazdem, w otoczeniu lasów, łąk i luźnej zabud...