• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Godziszów

(1)
  • Działka Godziszów

    Godziszów

    • 484 000 zł cena
    • 2 106 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odkryj wyjątkową słoneczną oraz niezwykle widokową działkę budowlaną w Godziszowie gm. Goleszów, 10 minut drogi od Ustronia- idealne miejsce na dom w spokojnym otoczeniu ,w otoczen...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Pierściec

    Pierściec

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pierściec bardzo ładna działka budowlana Uzbrojona.

  • DZAŁKA UL. KRAŃCOWA CIESZYN

    Cieszyn

    • 140 000 zł cena
    • 875 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mamy do zaoferowania bardzo ładną działkę budowlaną w Cieszynie ul. Krańcowa. Działka ma pole prostokąta i mierzy 873 m2 jest w całości ogrodzona. Działka jest przy same...

  • Działka budowlana Gloeszów 2200 m2

    Goleszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Gloeszów 2200 m2 przy drodze na Cieszyn. Przy drodze asfaltowej.

  • Działka Wiślica

    Wiślica

    • 245 000 zł cena
    • 1 295 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skoczów, Wiślica ,działki budowlane WSZYSTKIE MEDIA W GRANICY Na sprzedaż dwie działki marzenie pod budowę własnego domu. Nasłoneczniona, otoczona zielenią , luźna zabudowa do...

  • Widokowa działka budowlana w okolicy Cieszyna na sprzedaż..
    1 / 9
    Widokowa działka budowlana w okolicy Cieszyna na sprzedaż..

    Gumna

    • 449 460 zł cena
    • 2 497 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża, widokowa działka budowlana. Działka o powierzchni 2497m2 i wg miejscowego planu zagospodarowania posiada przeznaczenie podstawowe : zabudowy mieszkaniowej jednoro...

  • Działka Grodziec ul. Pod Górką

    Grodziec » ul. Pod Górką

    • 2 060 000 zł cena
    • 7 918 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronny i pięknie położony teren budowlany o przeznaczeniu mieszkaniowym. Nieruchomość znajduje się w zacisznej okolicy Grodźca - miejscowości, która w ostatnim czasie bardzo p...

  • Działka Grodziec ul. Pod Górką

    Grodziec » ul. Pod Górką

    • 4 000 000 zł cena
    • 17 253 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Cieszyn

    • 606 000 zł cena
    • 2 068 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Bielskiej w Cieszynie, powierzchnia działki 2068 m2, na działce stoi budynek mieszkalny na który jest wydane pozwolenie na rozbiórkę i...

  • Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 210 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Informacje o działce Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 1010 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształc...

  • Działka Międzyświeć

    Międzyświeć

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Cena netto. Informacje o działce Płaska działka, 3 km od rynku w Skoczowie, wraz z prawomocnym pozwoleniem na budo...

  • SUPER OFERTA z domkiem holenderskim

    Cieszyn

    • 380 000 zł cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Z DOMKIEM HOLENDERSKIM I PROJEKTEM BUDOWLANYM

    Cieszyn

    • 380 000 zł cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre
    1 / 8
    Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre

    Górki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Brennej, obręb GÓRKI MAŁE, przy końcu ul. Krótkiej. Numer działki to 588/52 a identyfikator to: 240304_2.0002.588/52. Działka o regularnym...

  • Działka z  projektem budowlanym pod 6 segmentów
    1 / 8
    Działka z projektem budowlanym pod 6 segmentów

    Puńców

    • 330 000 zł cena
    • 1 953 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Puńców, położonej w regionie Śląska Cie...

  • 1 / 3
    REKREACYJNO BUDOWLANA W LEŚNEJ ENKLAWIE NATURA 2000

    Górki Wielkie

    • 175 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BIURO NIERUCHOMOŚCI I WYCEN MAJĄTKOWYCH
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w Cieszynie - dzielnica Krasna.
    1 / 5
    Działka budowlana w Cieszynie - dzielnica Krasna.

    Cieszyn

    • 120 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Cieszynie przy ul. Wiosennej. Działka budowlana o powierzchni 962 m2. Działka posiada nr 134/4, obręb 70 w Cieszynie. Wg miejscowego planu zagospo...

  • Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 415 000 zł cena
    • 1 746 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ziałka budowlana Górki Wielkie 1746 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości nie szukaj dalej ! Działka budowlana 1746 m, w pełni uzbrojona Wyjątkowa dział...

  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 130 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, widokowa , 963 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, widokowa, o powierzchni 963 m Piękna, widokowa...

  • Działka Puńców

    Puńców

    • 365 000 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Widokowa działka budowlana w Puńcowie cisza, przestrzeń i panorama gór! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierz...

  • Działka Cieszyn

    Cieszyn

    • 330 000 zł cena
    • 2 478 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Cieszynie, w zacisznym i kameralnym miejscu niedaleko ulicy Pikiety, prowadzącej do Zamarsk. Dobrze skomunikowana; świetny wyjazd do Katowic drogą 938 oraz do Bielska dro...

  • Działka budowlana na Jurze
    Działka budowlana na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działki na Jurze
    1 / 3
    Działki na Jurze

    Kostkowice

    • 200 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Kostkowice. Działka nr 336/3 : o pow. 697 m2 Działka nr 336/4: o pow. 701 m2 Media - wodociąg, prąd w drodze. Działki położo...

  • Działka Ustroń
    1 / 12
    Działka Ustroń

    Ustroń

    • 11 685 000 zł cena
    • 4 574 m2 powierzchnia
    • 2 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomi...

  • Działka Cieszyn

    Cieszyn

    • 660 000 zł cena
    • 2 623 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie szukaj dalej ta oferta dostępna jest wyłącznie u nas. Dla działki zostały wydane warunki Zabudowy na jednorodzinny dom piętrowy. Na sprzedaż przestronna działka budowlana o...

  • Działka Cieszyn

    Cieszyn

    • 250 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 822 m, niedaleko osiedla Banotówka z pięknym widokiem na pobliskie g...

  • Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem
    1 / 6
    Duża działka Goleszów, między Ustroniem a Cieszynem

    Goleszów

    • 519 000 zł cena
    • 6 972 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno/budowlana o powierzchni prawie 70 arów 1752 m2, położona w zielonej części Goleszowa, w powiecie cieszyńskim, z widokiem na Czantorię. Idealna lokalizacja dla osób s...

  • Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa
    1 / 4
    Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa

    Międzyświeć

    • 230 000 zł cena
    • 1 760 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MIĘDZYŚWIEĆ w gminie Skoczów - do sprzedaży słoneczna działka budowlana. Grunt lekko nachylony o powierzchni 1760 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka z...

  • Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta
    1 / 12
    Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta

    Górki Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GÓRKI WIELKIE - widokowa działka budowlana o powierzchni 1003 m2. Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie rzeki Brennicy z pięknymi widokami i słońcem przez cały dzień. W Miejscowym Pl...

  • Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór
    1 / 8
    Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór

    Kowale

    • 217 930 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych, położonych w miejscowości Kowale przy ul. Dolny Bór. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w oto...

  • Skoczów, Kowale - działka budowlana na sprzedaż.
    1 / 16
    Skoczów, Kowale - działka budowlana na sprzedaż.

    Kowale

    • 235 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy widokową działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Kowale w odległości ok. 3,5 km. od Skoczowa. Skoczów, to pełne uroku miasteczko na Podbeskidziu w dolinie Górnej Wis...