• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Dźwierzuty

(1)
  • 1 / 4
    Działka Dźwierzuty

    Dźwierzuty

    • 227 000 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3124 m, położona w malowniczej osadzie nad Jeziorem Sasek Wielki, na terenie objętym programem Natura 2000. To miejsce, które zachwyca...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dzialka Budowlana

    Zabrodzie

    • 275 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w miejscowości Zabrodzie 11-300 Biskupiec 3 km. od Biskupca i drogi DK 16 Olsztyn - Mrągowo. Na działce znajduje się Budynek Gospodarczy o powierzchni użytkowe...

  • Działka budowlana o pow. 3663m2, Miłuki
    1 / 10
    Działka budowlana o pow. 3663m2, Miłuki

    Miłuki

    • 512 820 zł cena
    • 3 663 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania urokliwa działka nad jeziorem Kalwa Duża.(Do jeziora około 10m, do Warszawy 180 km, do Olsztyna 25 km, do Pasymia 8km). . Dojazd asfaltem i drogą utwardzaną. Według...

  • Działka nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu z przyczepą
    1 / 11
    Działka nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu z przyczepą

    Pasym

    • 299 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka z przyczepą zlokalizowana nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu, nr 2/3 . Oznaczenie działki 3UTL - teren zabudowy rekreacji indywidualnej. Zaciszna okolica tuż...

  • Działka budowlana o pow. 3099m2 Elganowo gmina Pasym
    1 / 7
    Działka budowlana o pow. 3099m2 Elganowo gmina Pasym

    Elganowo

    • 160 000 zł cena
    • 3 099 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 3099m2 położona w kompleksie działek na Mazurach. Media: w drodze prąd i woda gminna. Dojazd drogą asfaltową. Do Pasymia 5 km, do Szczy...

  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 301 800 zł cena
    • 2 788 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji nabycia działki o imponującej powierzchni 2787.75m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości Purda, w sercu województwa wa...

  • Działka z WZ 150 metrów od linii brzegowej J.Dłużec
    1 / 11
    Działka z WZ 150 metrów od linii brzegowej J.Dłużec

    Borowe

    • 49 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom położony na wzgórzu oferujący przepiękny widok na jezioro. Poranna kawka na tarasie na górnym poziomie dachu płaskiego, z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro......

  • SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora
    1 / 16
    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora

    Orzyny

    • 600 000 zł cena
    • 5 002 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną (księga wieczysta, pełna własność) ogrodzona o powierzchni 5002 m2 w miejscowości Orzyny z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki, gospoda...

  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 300 050 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 2771.75m2, położoną w urokliwej miejscowości Purda, w sercu województwa warmińsko-mazurskiego. Ta m...

  • DUŻA DZIAŁKA nad jeziorem
    1 / 4
    DUŻA DZIAŁKA nad jeziorem

    Borowe

    • 445 000 zł cena
    • 6 861 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZ POŚREDNIKA - KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY Pięknie położona działka z Warunkami Zabudowy we wsi Borowe (gm. Sorkwity, pow. mrągowski). Widok na jezioro Dłużec, do brzegu k...

  • Działka budowlana w Purdzie
    1 / 9
    Działka budowlana w Purdzie

    Purda

    • 89 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA ZAPEWNIA SPRZEDAWCA. Działka w miejscowości Purda o powierzchni 1990 m², objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w którym uwzględniona jest j...

  • Działka nad jeziorem bud. 1675m2 - Stare Kiejkuty mazury
    1 / 4
    Działka nad jeziorem bud. 1675m2 - Stare Kiejkuty mazury

    Stare Kiejkuty

    • 169 900 zł cena
    • 1 675 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną niedaleko Szczytna o powierzchni 1675 m2 we wsi Stare Kiejkuty ( gmina Szczytno ). Numer ewidencyjny działki 238/1, która to znajduje się pomiędzy innymi...

  • Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk
    1 / 6
    Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk

    Rańsk

    • 515 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4000 metrów kwadratowych, budowlana, ogrodzona słupkami z siatką. Możliwa sprzedaż dodatkowego tysiąca metrów-wtedy oczywiście wyższa cena. Dostęp bezpośredni do jeziora. W...

  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 301 600 zł cena
    • 2 786 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą działki o imponującej powierzchni 2785.75m2, usytuowanej w uroczej miejscowości Purda, w malowniczym województ...

  • Działki budowlane Lipowa Góra Zachodnia Lemany
    Działki budowlane Lipowa Góra Zachodnia Lemany

    Lipowa Góra Zachodnia

    • 75 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane na obrzeżach Szczytna

  • Szczytno działka pod budynki wielorodzinne z garaż
    1 / 15
    Szczytno działka pod budynki wielorodzinne z garaż

    Szczytno

    • 5 337 200 zł cena
    • 9 704 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Masz już plan na inwestycję? Mamy dla Ciebie działkę pod zabudowę dwóch budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną, parkingami oraz terenem zielonym...

  • Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo
    Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo

    Mokiny

    • 62 600 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełn...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO
    1 / 2
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ 15500M2 MAROZ WAPLEWO

    Waplewo

    • 1 317 500 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi)...