• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Dzianisz

(3)
  • Działka budowlana w Dzianiszu
    1 / 16
    Działka budowlana w Dzianiszu

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Dzianisz, gmina Kościelisko, powiat tatrzański Powierzchnia: 1271 m2 Cena: 550 000 zł Działka nr. ewid: 803/436 Działka w kształcie z...

  • Działka budowlana 15 km od Zakopanego
    1 / 9
    Działka budowlana 15 km od Zakopanego

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3 km od Term Chochołowskich - Dzianisz Działka nr ewid. 803/436 Powierzchnia: 1271 m2 Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 36x34 m Dojazd:...

  • Działka budowlana w górach Dzianisz
    1 / 10
    Działka budowlana w górach Dzianisz

    Dzianisz

    • 599 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 811/1 o powierzchni 1443m2 położona w miejscowości Dzianisz (około 10 km od Zakopanego i 5 km od Term Chochołowskich). Na działce media: prąd i wod...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kościelisko

    Kościelisko

    • 1 200 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 2 034 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. ok. 600m2 zlokalizowaną w Kościelisku. Doskonała lokalizacja,ekspozycja południowa ,piękny widok na góry, dogodny dojazd drogą asfalto...

  • Działka Zakopane

    Zakopane

    • 2 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 634 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Inwestycyjna w Zakopanem Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma domami w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 1500m2. Działka uzbrojona: woda i kanali...

  • Działka Kościelisko ul. Nędzy Kubińca

    Kościelisko » ul. Nędzy-Kubińca

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 1 704 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Michalik z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu Atrakcyjną działkę budowlaną z gotowym i zatwierdzonym projektem W...

  • Działka w Kościelisku
    1 / 3
    Działka w Kościelisku

    Kościelisko

    • 3 150 000 zł cena
    • 3 442 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chata pod Tatrami nieruchomości ( www.nieruchomoscizakopane.com.pl) oferuje do sprzedaży : działkę budowlano-rolną w Kościelisku w ładnej i spokojnej lokalizacji z bardzo dobrym d...

  • Działka Zakopane Zoniówka

    Zakopane

    • 699 000 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 1 008 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ domu jednorodzinnego o wyjątkowej architekturze. Połączenie nowoczesności z elementami stylu zakopiańskiego. Cisza, naturalne otoczen...

  • Działka Zakopane ul. Broniewskiego

    Zakopane » ul. Broniewskiego

    • 1 950 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 2 911 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budowl...

  • 1 / 3
    Działka Zakopane ul. Budzowa

    Zakopane » ul. Budzowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 846 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD PENSJONAT przy WYCIĄGU NARCIARSKIM Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2071 m z dostępem do asfaltowej drogi. Idealna pod inwestycję lub budo...

  • Kościelisko działka budowlana z pozwoleniem na budowę 3 bud
    1 / 5
    Kościelisko działka budowlana z pozwoleniem na budowę 3 bud

    Kościelisko

    • 3 500 000 zł cena
    • 2 074 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Chata pod Tatrami oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z prawomocnym pozwoleniem na budowę trzech domów wolnostojących – jednego domu większego oraz...

  • Widokowa działka w najwyższej części Zakopanego
    1 / 7
    Widokowa działka w najwyższej części Zakopanego

    Zakopane

    • 505 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa oferta obejmująca dwie działki rolno-budowlane położona w prestiżowej, najwyżej położonej i niezwykle widokowej części Zakopanego — Cyrhla usytuowana na połud...

  • Działka budowlana, wszystkie media
    1 / 5
    Działka budowlana, wszystkie media

    Zakopane

    • 2 699 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 3 016 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 24m x 40m i powierzchni 895m. Położona jest w rekreacyjnej części Zakopanego pod Nosalem (dzielnica Bystre) w drugiej linii zabudowy. Widok na Giewon...

  • Działka budowlana Kościelisko
    1 / 2
    Działka budowlana Kościelisko

    Kościelisko

    • 1 100 000 zł cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę | 685 m | Panorama Giewontu | Kościelisko Są działki z widokiem. I są działki, które mają gotowy potencjał inwestycyjny. Ta nieruchomość łączy jedno...

  • Sierockie - działka z widokiem na Tatry
    1 / 5
    Sierockie - działka z widokiem na Tatry

    Sierockie

    • 750 000 zł cena
    • 1 853 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Heleny Stopki osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż...

  • Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka
    1 / 16
    Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka

    Czerwienne

    • 379 900 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1134 m² – Czerwienne, ul. Kubirówka | Widok na Tatry | Blisko Zakopanego Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m², położona w malowniczej miejscowości Czerwienne, przy ul....

  • Działka budowlana Zakopane widok, spokojna okolica
    1 / 11
    Działka budowlana Zakopane widok, spokojna okolica

    Zakopane

    • 699 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 1 006 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż Zakopane widok na Tatry, ul. Zoniówka Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Zakopanem położona w spokojnej i malowniczej części miasta przy ul. Zo...

  • 1 / 3
    Działka Zakopane ul. Chłabówka

    Zakopane » ul. Chłabówka

    • 1 290 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomosci "Michalik" w Zakopanem ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 902m2 w Zakopanem ul. Chłabówka. MPZP - działka oznaczona sy...

  • Hotelarstwo lub cel prywatny.
    1 / 7
    Hotelarstwo lub cel prywatny.

    Zakopane

    • 164 zł cena
    • 18 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z prywatnym jeziorem – teren pod hotel / SPA – okolice Buska-Zdroju Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona pomiędzy Buskiem-Zdrojem a Pińczow...

  • Działka budowlana Zakopane
    Działka budowlana Zakopane

    Zakopane

    • 690 000 zł cena
    • 539 m2 powierzchnia
    • 1 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana położona na Kotelnicy, na zboczu Gubałówki. Nieruchomość ma powierzchnię równą 539 m2, a kształtem przypomina prostokąt. Według Miejscowego Planu Zagospod...