• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Chwarstnica

(1)
  • Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska
    1 / 3
    Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska

    Chwarstnica

    • 99 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Gryfino, obręb Chwarstnica. Lokalizacja ok 10 km od Gryfina, niedaleko jeziora w miejscowości Wirów. Powierzchnie działek ok 1...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedaż działki budowlanej w Wełtyniu, Miasto i Gmina Gryfino

    Wełtyń

    • 206 811 zł cena
    • 2 089 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej o pow. 2089 m2 cena: 91zł/m2 (+media > woda-kanaliza, sieć elektryczna ). Lokalizacja: Wełtyń, Gm. Gryfino ~25 km od Szczecina, 2km...

  • 1 / 4
    Wołczkowo działka z pełnym uzbrojeniem.

    Wołczkowo

    • 525 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołczkowie z pełnym uzbrojeniem,w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 1000m2,kształt prostokata, wymiary 22m x 46m.Świetny dojazd drogą asfaltową....

  • Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu
    1 / 10
    Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuje sprzedaż dużej działki w miejscowości Skrzynka, położonej w pięknej okolicy blisko natury, otoczonej wieloma jeziorami z widokiem nieopodal lasu. Działka jest działk...

  • Działka budowlana, tylko 125 PLN/mkw.

    Grzędzice

    • 215 000 zł cena
    • 1 719 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowaną działkę w Grzędzicach.Działka o powierzchni 1 719 mkw. posiada drogę dojazdową z dwóch stron, co stwarza duży potencjał projektowy dla...

  • Działki z pozwoleniem na budowę 3 bliźniaków

    Grzędzice

    • 350 352 zł cena
    • 3 244 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż 3 działki z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaków (6 połówek)!Działki mają regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie...

  • Działka z pozwoleniem na budowę bliźniaka

    Grzędzice

    • 116 532 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaka!Działka ma regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie domu w zabudowie...

  • Działka dla ceniących walory przyrodnicze
    Działka dla ceniących walory przyrodnicze

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( blisko woda, prąd przy działce), wydane warunki zabudowy. Niedżwiedż to miejscowość położona blisko Szczecina (15 min),jeziora Miedwie (5 min) i Starga...

  • Niedźwiedź gmina Kobylanka
    1 / 2
    Niedźwiedź gmina Kobylanka

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 660 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDŹWIEDŹ Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1660m2, przy działce skrzynka energetyczna w pobliżu sieć wodociągowa. Teren działek jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowan...

  • Działka Binowo

    Binowo

    • 300 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2500 m2 w m. Binowo pod Szczecinem. Malownicza miejscowość o nazwie Binowo położona jest wśród Wzgórz Bukowych na terenie Szczecińskiego Parku...

  • STARGARD, KOBYLANKA, Niedżwiedź, DZIAŁKA sprzedaż

    Kobylanka

    • 320 000 zł cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STARGARD, KOBYLANKA, Niedźwiedż, DZIAŁKA na sprzedaż. Działka o kształcie prostokąta, powierzchnia 1958m, wymiary ok. 34,5 x 52m. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca...

  • Działka budowlana 2001m2,Pilchowo,plan,media,las.

    Pilchowo

    • 686 400 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu interesującą ofertę nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Pilchowie, gm. Police, powiat policki, ul. Warszewska, o powierzchni 0.2001 ha. Użytek- RVI 0.2001...

  • Sprzedam działkę w Morzyczynie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Morzyczynie

    Morzyczyn

    • 452 400 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1131 m2, położona w samym centrum Morzyczyna, przy ul. Słonecznej 2a, gm. Kobylanka. Dojazd do działki odbywa się drogą konieczną prz...

  • Zalesiona działka w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Zalesiona działka w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę....

  • Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska
    1 / 10
    Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska

    Pilchowo

    • 598 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 1466 m, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina w kameralnej i zielonej części Pilchowa, n...

  • Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca
    1 / 2
    Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1550 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Cisewo gm Kobylanka
    Cisewo gm Kobylanka

    Cisewo

    • 593 000 zł cena
    • 3 230 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę domu parterowego wolnostojącego o powierzchni 100m2 i projektem, zlokalizowana przy bocznej drodze wkrótce modernizowanej. Skrzynka energetyczna prz...

  • Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna
    1 / 9
    Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna

    Grzędzice

    • 950 000 zł cena
    • 3 905 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3905 m² w Starych Grzędzicach! ul. Jeziorna 1 , naprzeciwko stawu. Działki budowlane z WZ wydanymi z 2014 roku - Wjazd z 2 ulic - Możliwość podziału! N...

  • Działka na sprzedaż w pięknej okolicy
    1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1001 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 3
    Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)

    Dołuje

    • 420 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1260 m² - Dołuje, ul. Sobolowa - 420 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1260 m², położona w miejscowości Dołuje, pr...

  • Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)
    Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)

    Wąwelnica

    • 199 000 zł cena
    • 1 102 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WĄWELNICA ???? ???? Cena: 219 500 zł za działkę Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wąwelnica , w spokojnej i rozwijając...

  • Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 6
    Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 360 450 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 15 Uzbrojonych Działek Budowlanych w Dobrej | Gmina Dobra, Obręb Wąwelnica z MPZP | Media | Malownicze otoczenie | Atrakcyjna cena OPIS INWESTYCJI: Na...

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media
    1 / 4
    Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa
    1 / 6
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa

    Dołuje

    • 329 000 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 819 m położona w miejscowości Dołuje, gmina Dobra (Szczecińska), przy ul. Rysiowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej ok...

  • Działka budowlana Kobylanka
    1 / 13
    Działka budowlana Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 4 713 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Potencjałem - Twój Kawałek Spokoju Blisko Szczecina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w malowniczej miejscowości Kobylanka, poło...

  • Działka z warunkami zabudowy 2735m2
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 2735m2

    Banie

    • 225 000 zł cena
    • 2 735 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Działka budowlana + rolna 2735 m² – Banie (74-110) Sprzedam dużą działkę 2735 m² w miejscowości Banie. ️ warunki zabudowy na dwa domy ️ działka ogrodzona ️ media w...

  • Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 9
    Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)

    Wołczkowo

    • 549 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (Szczecińska), powiat pol...

  • Działka budowlana Załęże gm. Kozielice
    1 / 10
    Działka budowlana Załęże gm. Kozielice

    Załęże

    • 169 220 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1658 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, Jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zap...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15). Parametry: - p...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa
    1 / 7
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa

    Dołuje

    • 395 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ dzi...

  • Malownicza działka w Dołujach z MPZP
    1 / 4
    Malownicza działka w Dołujach z MPZP

    Dołuje

    • 340 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisza i spokój z szybkim dostępem do centrum miasta. Działka w Dołujach o wielkości 1000 m2 czeka na Was z "otwartym" ogrodzeniem. Najważniejsze informacje: - Działka objęta M...