• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Brzezie k. Sulechowa

(2)
  • Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów
    1 / 3
    Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa gm. Sulechów

    Brzezie k. Sulechowa

    • 169 000 zł cena
    • 882 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na wymarzony dom? A może jesteś inwestorem i planujesz budowę bliźniaka w pożądanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiam na sprzedaż świet...

  • Działka inwestycyjna budowlana 20ar + hala 200m2
    1 / 16
    Działka inwestycyjna budowlana 20ar + hala 200m2

    Brzezie k. Sulechowa

    • 599 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziakę budowlaną 21ar ( podzieloną na 2x10ar 94/37 i 94/38 ), utwardzoną z własnym ujęciem wody (studnia) wyjazd na główną ulicę wylotową Żwirki i Wigury. W pobliżu stacja...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam kompleks działek budowlanych nad morzem k.Niechorza
    sprzedam kompleks działek budowlanych nad morzem k.Niechorza

    Zielona Góra

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zainwestuj w działki budowlane nad morzem !!!! sprzedam kompleks działek budowlanych nad morzem, cicha i spokojna okolica, metr 200zł, do morza ok 2 km, więcej info pod nr [tel]

  • Działka nad jeziorem Niesłysz, Niesulice

    Niesulice

    • 285 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis nieruchomości Na sprzedaż działka o pow. 1045 m2, w miejscowości rekreacyjnej - Niesulice. Działka położona około 950 m od plaży, przy jeziorze Niesłysz. DODATKOWE INFORM...

  • Działka budowlana Zielona Góra, Źródlana
    1 / 5
    Działka budowlana Zielona Góra, Źródlana

    Zielona Góra

    • 1 022 400 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 960 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Źródlanej w Zielonej Górze.  Oferowana działka o powierzchni 1 065 m2 położona jest w otoczeniu nowopowstałe...

  • 1 / 2
    Sprzedam lub zamienię dużą działkę letniskową z MPZP

    Karszyn

    • 157 500 zł cena
    • 3 580 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam lub zamienię na samochód np. SUV, Crossover, inny - dużą działkę pod zabudowę letniskową z uchwalonym MPZP ( Uchwała Rady Miejskiej w Kargowej nr 0007.46.2011 z 15 czerwc...

  • Sprzedam lub zamienię dużą działkę letniskową z MPZP
    1 / 2
    Sprzedam lub zamienię dużą działkę letniskową z MPZP

    Karszyn

    • 157 500 zł cena
    • 3 580 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę pod zabudowę letniskową z uchwalonym MPZP ( Uchwała Rady Miejskiej w Kargowej nr 0007.46.2011 z 15 czerwca 2011 roku ) . Działka położona obok rzeki Obrzycy (...

  • Działka w Zatoniu
    1 / 5
    Działka w Zatoniu

    Zielona Góra

    • 440 000 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Twoje miejsce pod słońcem – Zielona Góra, Zatonie!  Oferta tylko u nas! Marzysz o porankach z widokiem na własny ogród, śpiewem ptaków zamiast budzika i ciszą, której nie zakł...

  • Działka budowlana Zabór, Cichy Zakątek
    1 / 4
    Działka budowlana Zabór, Cichy Zakątek

    Zabór

    • 351 400 zł cena
    • 2 510 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o regularnym kształcie położoną w miejscowości Zabór przy ulicy Cichy Zakątek, w odległości zaledwie 15 km od Zielonej Góry. To i...

  • Działka budowlana Zielona Góra Krępa,
    1 / 4
    Działka budowlana Zielona Góra Krępa,

    Zielona Góra

    • 299 999 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1025 m², położona w Zielonej Górze - dzielnica Krępa, w sąsiedztwie Chynowa oraz osiedla Kolorowego. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielo...

  • Na sprzedaż działka 347/7,Nowe Miasto-Zielona Góra
    Na sprzedaż działka 347/7,Nowe Miasto-Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 132 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/7), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach - najbard...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa 970 m², MPZP
    1 / 16
    Działka mieszkaniowo-usługowa 970 m², MPZP

    Zielona Góra

    • 485 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 855 o powierzchni 970 m² , położona w Zielonej Górze przy ul. Giżyckiej (okolice...

  • Na sprzedaż działka 347/8,Nowe Miasto-Zielona Góra
    1 / 10
    Na sprzedaż działka 347/8,Nowe Miasto-Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 144 000 zł cena
    • 1 371 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/8), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach - najbard...

  • Działka świebodzin

    Świebodzin

    • 1 200 000 zł cena
    • 20 986 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUZgodnie z § 6 ust. 5a Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zb...

  • Działki Droszków k/Zielonej Góry

    Nowe

    Działki Droszków k/Zielonej Góry

    Droszków

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki o powierzchni 10 arów i większe utwardzona droga,doprowadzony prąd woda i gaz. Cena od 200zl m2.Osiedle zamknięte. Telefon kontaktowy [tel].