• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Brenna

(5)
  • Działka Brenna

    Brenna

    • 278 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową w malowniczej miejscowości Brenna na zboczu góry Kotarz z dobrym całorocznym dojazdem, w otoczeniu lasów, łąk i luźnej zabud...

  • Działka budowlana Brenna, Leśna
    1 / 11
    Działka budowlana Brenna, Leśna

    Brenna

    • 340 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPECJALNA- CENA za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglą...

  • Widokowa działka Brenna 1000 m2
    1 / 5
    Widokowa działka Brenna 1000 m2

    Brenna

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana, położona w Brennej. Tu łączy się natura z elegancją, a przestrzeń wokół daje pełną swobodę stworzenia domu o niepowtarzalnym charakterze. PARAMETRY NI...

  • Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach
    1 / 8
    Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach

    Brenna

    • 530 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszamy do odkrycia uroków Brennej! To idealne miejsce dla osób szukających nie tylko...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 1 300 000 zł cena
    • 10 548 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka letniskowa z funkcją uzupełniającą - budowlaną w górach 10 548 m Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Duża, widokowa działka zabudowana budynkiem jed...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Ustroń | Warunki | Media | Widok | Blisko centr...

    Ustroń

    • 239 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    (Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela działki) Marzysz o swoim własnym domu w malowniczym miejscu z piękną panoramą na góry? Chcesz mieszkać blisko centrum, ale jednocześnie cies...

  • Działka Grodziec ul. Pod Górką

    Grodziec » ul. Pod Górką

    • 2 060 000 zł cena
    • 7 918 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronny i pięknie położony teren budowlany o przeznaczeniu mieszkaniowym. Nieruchomość znajduje się w zacisznej okolicy Grodźca - miejscowości, która w ostatnim czasie bardzo p...

  • Działka Grodziec ul. Pod Górką

    Grodziec » ul. Pod Górką

    • 4 000 000 zł cena
    • 17 253 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 210 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Informacje o działce Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 1010 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształc...

  • Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre
    1 / 8
    Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre

    Górki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Brennej, obręb GÓRKI MAŁE, przy końcu ul. Krótkiej. Numer działki to 588/52 a identyfikator to: 240304_2.0002.588/52. Działka o regularnym...

  • Działka Jaworze Centrum

    Jaworze

    • 360 000 zł cena
    • 1 168 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | WYJĄTKOWA DZIAŁKA W JAWORZU - RELAKS U STÓP BESKIDÓW ​ Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, prestiżowej okoli...

  • 1 / 3
    REKREACYJNO BUDOWLANA W LEŚNEJ ENKLAWIE NATURA 2000

    Górki Wielkie

    • 175 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BIURO NIERUCHOMOŚCI I WYCEN MAJĄTKOWYCH
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja

    Jaworze

    • 396 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana numer 329/20 o powierzchni 990m2 w Jaworzu ul. Wiejska, województwo śląskie, powiat bielski Kształt prostokąt, w...

  • Działka usługowa w Ustroniu

    Ustroń

    • 249 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka usługowa w Ustroniu przy ul. Baranowej.Kupujący nie płaci prowizji.Numer działek: 2671/12, 2671/13Powierzchnia działki: ok. 1500 m² + droga dojazdowaDziałka jes...

  • PZNB 14-mieszkań z garażami podziemnymi

    Ustroń » os. Manhatan

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 1 498 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę w samym sercu Ustronia, zaledwie 500 metrów od rynku.Idealna propozycja dla dewelopera, który szuka gotowej inwestycji w idealnej lokalizacji z ogro...

  • Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 415 000 zł cena
    • 1 746 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ziałka budowlana Górki Wielkie 1746 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości nie szukaj dalej ! Działka budowlana 1746 m, w pełni uzbrojona Wyjątkowa dział...

  • Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie
    1 / 8
    Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie

    Ustroń

    • 567 000 zł cena
    • 6 814 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MARTA ZAJDA -CZUBCZYŃSKA Agentka prowadząca [tel] Najwyższa działka pod Czantorią dom w lesie Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: Ustroń, ul....

  • Nowe

    IDEALANA POD INWESTYCJĘ

    Ustroń

    • 620 000 zł cena
    • 1 544 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu ulica Zaciszna

    Jaworze

    • 290 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki w Jaworzu o łącznej powierzchni 1492 m2, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Zacisznej naprzeciw numeru 37. Dzia...

  • Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska
    1 / 16
    Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska

    Jaworze

    • 490 000 zł cena
    • 1 321 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i cenionej miejscowości Jaworze, tuż obok Bielska-Białej. W miejscu,...

  • Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu 3089 m2

    Jaworze

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 089 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działki budowlane w Jaworzu, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Łubinowej (obok numeru 26) Działka numer 361/25 oraz 36...

  • Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie
    1 / 12
    Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie

    Ustroń

    • 395 000 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: Ustroń, ul. Topolowa północno-wschodni stok Czantorii, te...

  • Widok na góry, Spokojna okolica
    1 / 16
    Widok na góry, Spokojna okolica

    Górki Wielkie

    • 213 900 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 764 m², usytuowaną w Górkach Wielkich przy ul. Nowy Świat (w...

  • USTROŃ centrum Zabudowana działka 0,5ha + budynki 2650m2
    1 / 16
    USTROŃ centrum Zabudowana działka 0,5ha + budynki 2650m2

    Ustroń

    • 3 500 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż zabudowana działka 51 a w centrum Ustronia - na działce trzy budynki mieszkalno-usługowe (z wydanymi WZiZT) o powierzchni użytkowej 2650m2 zlokalizowane w centrum Ustro...

  • Atrakcyjna działka budowlana w dobrej lokalizacji
    1 / 8
    Atrakcyjna działka budowlana w dobrej lokalizacji

    Ustroń

    • 380 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 922/3 o powierzchni 1000 m², położona w Ustroniu. Działka jest płaska, dobrze nasłoneczniona i...

  • Działka w centrum Szczyrku

    Szczyrk

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 978 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Szczyrk przy ul. Orlej. Nieruchomość oferuje bezpośredni widok na skocznię narciarską oraz wyjątkowe walory krajo...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 9
    Widokowa działka budowlana

    Ustroń

    • 240 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.6 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany, u podnóża...

  • Działka Ustroń
    1 / 12
    Działka Ustroń

    Ustroń

    • 11 685 000 zł cena
    • 4 574 m2 powierzchnia
    • 2 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomi...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa Jaworze

    Jaworze

    • 820 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworzu przy ul. Bielskiej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicy...

  • Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa
    1 / 16
    Działka inwestycyjna mieszkaniowa + usługa

    Jaworze

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ustroń

    Ustroń

    • 258 000 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukając idealnej działki pod budowę własnego domu chcemy aby miała ona: dostęp do wszystkich mediów, była w kształcie kwadratu lub prostokąta, nasłoneczniona, luźna zabudowa nowyc...

  • Widokowa działka pod dom w górach – Równica
    1 / 7
    Widokowa działka pod dom w górach – Równica

    Ustroń

    • 990 000 zł cena
    • 3 703 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BARTOSZ BATURO Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka położona w wyjątkowej, spokojnej części Ustroń na zboczach Równicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w...

  • Działka budowlana Ustroń, Nadrzeczna
    1 / 5
    Działka budowlana Ustroń, Nadrzeczna

    Ustroń

    • 570 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 803 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agent prowadzący Joanna Cieniak tel. [tel] Do sprzedaży działka w Ustroniu o powierzchni 710 m2 położona blisko Bulwarów Wiślanych. ATRAKCYJNE POŁOŻENIE: - Aleje spacerowe - Widok...

  • Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta
    1 / 12
    Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta

    Górki Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GÓRKI WIELKIE - widokowa działka budowlana o powierzchni 1003 m2. Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie rzeki Brennicy z pięknymi widokami i słońcem przez cały dzień. W Miejscowym Pl...

  • Działka budowlana Ustroń, Jastrzębia
    1 / 8
    Działka budowlana Ustroń, Jastrzębia

    Ustroń

    • 530 000 zł cena
    • 2 031 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Ustroń w dzielnicy Dobka Ślepa. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę wym...