• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Włosań
  • Wólka Wojnowska
  • Biała
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Olecko

(1)
  • Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka
    1 / 14
    Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka

    Olecko

    • 1 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie jest już dostępne do zamieszkania. Piękne czteropokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Wszędzie blisko, obok parking, park, sklepy, jadłodajnia, przychodnia , jezi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 70 m2 Suwałki

    Suwałki

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Suwałkach, przy ulicy Reja, 70 m2, II piętro (blok jest dwupiętrowy), ocieplony w tym roku i zrobiona nowa elewacja. Obok jest szkoła nr 10, skle...

  • Sprzedam mieszkanie suwałki

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie w Suwałkach przy ulicy Kowalskiego 11. Mieszkanie do wprowadzenia się. Blisko przystanek szkoła sp 7 przedszkole sklepy

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie kowalskiego

    Suwałki

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Piękne słoneczne mieszkanie bez nakładu finansowego umeblowane wraz ze sprzętem agd

  • Mieszkanie Ełk ul. Jana Matejki

    Ełk » ul. Matejki

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Orzeł Nieruchomości ma do zaprezentowania państwu nieruchomość 4 pokojową znajdującą się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Kilińskiego przy ulicy Jana Matejki 4. Nier...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Suwałki

    • 820 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ełk

    • 670 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ełk ul. Wielkanocna

    Ełk » ul. Wielkanocna

    • 850 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w Ełku ul. Wielkanocna 6/62 Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96,68 m , położone na III i IV piętrze w b...

  • Mieszkanie 76m2, 4 pok. II p. Ełk Tuwima 3

    Ełk

    • 570 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ełku na os. Tuwima przy ulicy Tuwima 3.Mieszkanie o powierzchni 76,46m2 znajduje się na II p...

  • Mieszkanie z 3 sypialniami i miejscem postojowym!
    1 / 12
    Mieszkanie z 3 sypialniami i miejscem postojowym!

    Ełk

    • 614 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania o ofertą sprzedaży mieszkania, w pożądanej lokalizacji, przy ulicy Bora Komorowskiego 16. Lokal mieszkalny o powierzchni 67m2, położony jest na 1 piętrze,...

  • 2 mieszkania w 1 parter centrum Ełku

    Ełk » ul. Maja

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze i pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Ełku.Lokal mieszkalny położony w kamienicy przy ul...

  • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa
    1 / 16
    Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

    Ełk

    • 948 528 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego 1 i 2 w Ełku. Nieruchomości położone na I...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Mazurska 7 Szukasz komfortowej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Naj...

  • 4 pokojowe mieszkanie tuż przy promenadzie ełckiej
    1 / 13
    4 pokojowe mieszkanie tuż przy promenadzie ełckiej

    Ełk

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z bardzo dobrych części Ełku – bezpośrednio przy promenadzie ełckiej, z malowniczym widokiem na jezioro. To propozycja...