• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Lubartów

(1)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Lubartów

    • 559 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie 74 m²: Czuby/Poręba (LUBLIN, ul. Agatowa)

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie w LUBLINIE, 74 m² (w bloku na 1-ym piętrze): ul. Agatowa, dzielnica Czuby, os. Poręba. Jeśli szukasz oryginalnych wnętrz i cenisz wysoki standard t...

  • MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA: CZUBY/PORĘBA (LUBLIN, ul. Agatowa)

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    LUBLIN, ul. Agatowa, dzielnica Czuby, os. Poręba (wynajmę mieszkanie 74 m² w bloku) Wynajmę nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie w LUBLINIE, 74 m² (w bloku na 1-ym piętrze): ul. A...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kijany ul.

    Kijany

    • 220 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z KW z możliwością podziału na dwa niezależne mieszkania. Mieszkanie mieści się w Kijanach, niedaleko Lublina (15km).Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul.

    Lublin » Dziesiąta

    • 649 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86.6m2 (po podłodze 104m2).Mieszkanie znajduje się na monitorowanym, ogrodzonym terenie przy ul. Nowy Świat w Lublinie...

  • Mieszkanie 62.2m2 1-piętro LSM Lublin

    Lublin

    • 435 400 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 62.2m2 1-piętro LSM oś.im.M.Konopnickiej Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe położone na doskonale rozwiniętym, pełnym zieleni osiedlu M. Konopnickiej/LSM przy ul.Żarnowie...

  • Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina
    1 / 8
    Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina

    Lublin

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 5-pokojowe z 2 łazienkami i oddzielną widną kuchnią na poddaszu pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem,...

  • Unikatowe mieszkanie w centrum Lublina - 136m2!

    Lublin » ul. Okopowa

    • 952 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136m2 - 6 pokoi.Lokal położony jest na ostatnim piętrze kamienicy w samym sercu Lublina..Nieruchomość idealna dla osób szukających...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda,
    1 / 2
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda,

    Lublin

    • 699 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych i czterech lokali. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina...

  • Sprzedam Mieszkanie 62m2 ( Czechów ) Lublin
    Sprzedam Mieszkanie 62m2 ( Czechów ) Lublin

    Lublin

    • 750 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Witam, Mam do sprzedania Mieszkanie 62m2 4 pokoje Kuchnia 2 korytarze Łazienka ( wanna z kabiną prysznicową ubikacja) Balkon Piwnica Gratis Telewizor na ścianie 55cali , kuche...

  • 4-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania

    Lublin » ul. Balladyny

    • 465 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie - "gotowIec" do wynajmu. Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum? To oferta dla Ciebie!LOKALIZACJA - ul. Ballady...

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe, 112m2, 5 pokoi, Wieniawa
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe, 112m2, 5 pokoi, Wieniawa

    Lublin

    • 790 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112 m2 położone w Lublinie przy ul. Sikorskiego 1 (Wieniawa). Mieszkanie jest w stanie do remontu. Idealne zarówno dla rodziny...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 824 418 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65.43 m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! U Nas nie płacisz PROWIZJI oraz skorzystasz z maksymalnych rab...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 709 916 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65.43 m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka

    Lublin

    • 808 165 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4-pokojowe mieszkanie Wrotków, Lublin Na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 68,78 m2, położone na parterze nowoczesnego, 5-kondygnacyjnego budynku...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 817 454 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 64,24m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. PROMOCJA! W tej cenie dostajesz miejsce postojowe oraz system Smart Home !!! WGN Centrum Nierucho...

  • Mieszkanie Do Wynajęcia Czuby Skarpa 4 pokoje
    1 / 4
    Mieszkanie Do Wynajęcia Czuby Skarpa 4 pokoje

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Pośrednikom dziękuje Do wynajęcia mieszkanie na Czubach (Skarpa), ul. Romantyczna. Mieszkanie w bloku z windą,. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z 4 oddzielnych pokoi (w...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m², ul. Aleksandra Świętochowskiego, Lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m² w bardzo dob...

  • Lublin-4pokoje-NOWA CENA!!!!

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Tumidajskiego

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Lublin - 4 pokoje - 63m2 - KalinowszczyznaZadbane mieszkanie w niskim budownictwie.Dostępne tylko w naszym biurze!!!!!Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Po...

  • Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów
    Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów

    Lublin

    • 607 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 3 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Ustalanie daty licytacji!!! Wkrótce odbędzie się licytacja komornicza. Romanowskiego 8/2 Lublin Numer księgi wieczystej: LU1L/00206424/0 Dwa mieszkanie bezczynszowe czteropokojowe...

  • Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie 94 m2 ul. Pogodna
    1 / 16
    Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie 94 m2 ul. Pogodna

    Lublin

    • 779 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie 94 m² z antresolą – ul. Pogodna, Bronowice, Lublin. Mieszkanie położone jest przy ul. Pogodnej w dzielnicy Bronowice w Lublinie...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 809 424 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 64.24 m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Mieszkanie Lublin Węglin,
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Węglin,

    Lublin

    • 1 197 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Q4 - Energooszczędne mieszkania przy ul. Kwarcowej - tylko 4 segmenty Przedstawiam wyjątkową propozycję nowoczesnych, energooszczędnych domów w inwestycji Q4 przy ul. Kwarcowej....

  • 4-POKOJOWE MIESZKANIE
    1 / 11
    4-POKOJOWE MIESZKANIE

    Lublin

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    4-pokojowe mieszkanie 58 m przy ulicy Nałkowskich idealne dla studentów. Blisko osiedlowy pasaż handlowy, przystanek autobusowy, Stokrotka, Biedronka, Lidl, oraz centrum handlowe:...

  • 62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.
    1 / 15
    62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.

    Lublin

    • 635 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 Pokoje po Remoncie Generalnym – Perełka na LSM (ul. Emancypantek) Oaza spokoju w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w niskim bloku otoczonym dojrzałą zielenią, z której słynie...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 735 090 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-18, balkon: 11,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 720 217 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-12, balkon: 11,90 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta,
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta,

    Lublin

    • 739 900 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Mickiewicza - Lublin, Dziesiąta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort, przestrzeń i wsz...

  • Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego
    Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego

    Lublin

    • 844 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 85m2, użytkowej 82,75m2  na III i IV piętrze / z IV...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków,
    Mieszkanie Lublin Wrotków,

    Lublin

    • 524 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości  4-pokojowe mieszkanie na lubelskim Wrotkowie Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Nowe

    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 579 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 64,70 m2 na III /  IV w kamienicy przy ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój o pow. 14,00 m2, - pokój o pow. 13,00...