• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stary Borek
  • Gąski
  • Ząbrowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Dygowo

(2)
  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 696 827 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 516 424 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy u...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 890 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 18 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 569 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 749 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 776 190 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 950 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 759 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 659 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 585 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 950 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter
    1 / 16
    Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 10 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo – zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 , garaż podziemny pod mieszka...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska

    Ustronie Morskie

    • 360 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie rem...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X

    Kołobrzeg

    • 838 448 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II ETAP inw...

  • Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter Kołobrzeg
    1 / 15
    Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo – zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 garaż podziemny pod mieszkani...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej

    Kołobrzeg

    • 399 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    *** OFERTA WSTRZYMANA *** LOKALIZACJA : ul. Jedności Narodowej (mieszkanie w budynku 4-rodzinnym w zabudowie bliźniaczej) POKÓJ DZIENNY : panele podłogowe, ściany : płyta kartono...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Mazowiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 1 215 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 132,65 m, położony w Kołobrzegu przy ul. Mazowieckiej, na cenionym Osiedlu Bajkowym. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 730 701 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 1 225 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Mierzyna....

  • Kołobrzeg 2 poziomy, blisko morza, top lokalizacja

    Kołobrzeg » ul. Okopowa

    • 800 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie ( 97 m2 powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ) blisko morza - Kołobrzeg ul. Okopowa.Są mieszkania "do mieszkania" i są takie...

  • Sprzedam apartament w Kołobrzegu
    1 / 8
    Sprzedam apartament w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowy apartament 147 m2, mieszkanie o imponującej powierzchni użytkowej i przestrzeni do własnej aranżacji, usytuowany zaledwie 400m (10 min spacerkiem) od pięknej, szerokie...

  • Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!
    1 / 7
    Jedyny tak duży APARTAMENT nad morzem Kołobrzeg AŻ 147 M2!

    Kołobrzeg

    • 1 350 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nowoczesny przestronny DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD MORZEM! Sprzedam dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie, w dzielnicy Podczele, 400...

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!
    1 / 16
    Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!

    Mierzyn

    • 4 500 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie do wynajęcia w Mierzynie! Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2025 roku! Powierzchnia mieszkania obejmuje: Poziom I: salon z aneksem kuchennym ,pokój,...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka
    Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 1 299 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 91,81 m, położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą na cenionym os. Bajkowe...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 995 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 890 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości