• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kożanówka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wrześnica

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wrześnica

    • 659 000 zł cena
    • 543 m2 powierzchnia
    • 1 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam dom wyremontowany z wlasną wodą z duża działką i ogrodem

    Zębowo

    • 655 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam serdecznie Mamy do zaoferowania - sprzedania nasz wspaniały wyremontowany dom który posiada własne ujęcie wody oraz kolektor ciepła wody Dom znajduje się w niewielkiej o...

  • Sprzedam wyremontowany i umeblowany dom z dużym ogrodem

    Zębowo

    • 660 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [tel] Witam serdecznie Mamy do sprzedania dom który znajduje się w niewielkiej odległości od Słupska to miejscowości Zębowo gm Kobylnica czas dojazdu do centrum miasta wynosi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kowalewiczki

    • 270 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sierakowo Słupskie

    • 749 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Wrząca

    • 349 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Postomino

    • 330 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 1 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Barcino

    • 449 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Krupy

    • 799 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 11
    Dom szeregowiec

    Łosino

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kobylnica

    • 969 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Postomino

    • 1 700 000 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny, komfortowy, wolnostojący dom
    1 / 20
    Atrakcyjny, komfortowy, wolnostojący dom

    Łosino

    • 2 700 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bolesławice

    • 3 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Kobylnica

    • 799 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Krępa Słupska

    • 7 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Sycewice

    • 170 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 1 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Postomino

    • 389 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pieńkówko

    • 515 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bruskowo Małe

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jezierzany

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bierkowo

    • 1 747 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobylnica

    • 930 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Widzino

    • 459 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Korzybie

    • 880 000 zł cena
    • 581 m2 powierzchnia
    • 1 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl
    1 / 16
    Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl

    Marszewo

    • 8 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wyjątkowy dom w Marszewie – Symbioza Natury, Designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To prop...

  • Pałac Wierzbięcin,gm.Nowogard,park-do remontu

    Wierzbięcin

    • 1 500 000 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obiekt pałacowy zlokalizowany w Wierzbięcinie, gm. Nowogard, powiat Goleniów, woj. zachodniopomorskie, obr. Wierzbięcin. Położony na działce o powierzchni 1.8083 ha.Poprzednia nazw...

  • Dom Jezierzany gm. Postomino, Kąpielowa
    1 / 7
    Dom Jezierzany gm. Postomino, Kąpielowa

    Jezierzany

    • 998 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcielibyśmy Państwu zaprezentować dom wolnostojący cztero-kondygnacyjny w Jezierzanach przy ul. Kąpielowej 2. Nieruchomość, zlokalizowany jest on w niedalekiej odlegości od jezior...

  • Kobylnica, Widzino, duża, działka z domem 90m2
    1 / 15
    Kobylnica, Widzino, duża, działka z domem 90m2

    Widzino

    • 554 400 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa, duża działka 5600 m² z domem do remontu – Kobylnica, Widzino, 6 km od centrum Słupska - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - duża, malownicza działka z własnym stawem...

  • Kobylnica os. Marsylia dom z dużym ogrodem i garażem
    1 / 7
    Kobylnica os. Marsylia dom z dużym ogrodem i garażem

    Kobylnica

    • 759 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OSIEDLE MARSYLIA - DOMY PARTEROWE Z DUŻYMI OGRODAMI I GARAŻAMI W ramach Osiedla Marsylia powstaną domy wolnostojące, parterowe z dużymi ogrodami, połączone garażami, zlokalizowane...

  • DOM PARTEROWY NA DUŻEJ DZIAŁCE - POSTOMINO
    1 / 5
    DOM PARTEROWY NA DUŻEJ DZIAŁCE - POSTOMINO

    Postomino

    • 380 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 1 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym - zadaszony, położony w miejscowości Postomino, w woj. zachodniopomorskim. Dom zlokalizowany jest...