• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Szczytno

(1)
  • Nowoczesne domy przy Kampinosie - harmonogram 1/99
    1 / 4
    Nowoczesne domy przy Kampinosie - harmonogram 1/99

    Szczytno

    • 879 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Nowoczesny dom Topaz – komfort i funkcjonalność w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 125 m², zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności dla...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Strzyżew

    • 1 599 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Paski

    • 1 300 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 3 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łazy

    • 6 800 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    White Lion Investments
    Biuro nieruchomości

  • Dom, hala produkcyjna, budynek gospodarczy, działka 0,19 ha
    1 / 5
    Dom, hala produkcyjna, budynek gospodarczy, działka 0,19 ha

    Łazy

    • 310 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nieruchomość położoną w Łazach, powiat szydłowiecki, województwo mazowieckie składającą się z działki o pow. 1900 m2 (0,19 ha) zabudowanej domem mieszkalnym o pow. 96 m2,...

  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Strzyżew

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi wraz z garażem do remontu przy trasie 580.W domu jest piec węglowy ,podłączona jest kanalizacja gminna ,woda do Warszawy jest 40km,Sochaczew1...

  • Dom Łazy gm. Lesznowola
    1 / 13
    Dom Łazy gm. Lesznowola

    Łazy

    • 12 000 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 35 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: wolnostojący 7-pokojowy dom, z garażem + 2 hale produkcyjno-magazynowe , na działce o pow. 12 500 m2 , w miejscowości Łazy, gmina Lesznowola. 1] Dom o pow. całko...

  • Dom Pasikonie gm. Kampinos, Kasztanki
    Dom Pasikonie gm. Kampinos, Kasztanki

    Pasikonie

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczny domek   w urokliwej miejscowości Pasikonie  w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinowskiej , 5 km od miejscowości Kampinos  Budynek wolnostojący, w dobrym...