• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Świątkowa Wielka

(1)
  • Dom Świątkowa Wielka

    Świątkowa Wielka

    • 349 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli szukasz domu, który będziesz mógł wykończyć i zaaranżować wedle własnych preferencji, a jednocześnie zależy Ci na bliskości malowniczych terenów rekreacyjnych - mamy ofertę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Kąty

    Kąty

    • 1 100 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 7 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny na 10 arowej działce w Łańcucie GOTOWY do wprowadzenia i zamieszkania dom w świetnej lokalizacji. Przed...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 265 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzciana

    • 540 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cergowa

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 319 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kotań

    • 619 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Trzciana

    • 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Trzciana

    • 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Trzciana

    • 699 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dukla

    • 1 250 000 zł cena
    • 604 m2 powierzchnia
    • 2 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Chatka w Beskidzie Niskim
    Chatka w Beskidzie Niskim

    Głojsce

    • 117 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w malowniczej okolicy – Łężyny
    Dom w malowniczej okolicy – Łężyny

    Łężyny

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Czekaj

    Czekaj

    • 169 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z bali położony w malowniczej miejscowości Czekaj, gmina Osiek Jasielski, powiat jasielski. Oferowany dom posadowiony został w drugiej połow...

  • Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia
    1 / 9
    Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia

    Cergowa

    • 430 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 172 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta sprzedaży domu z przeznaczeniem na cele mieszkalne lub prowadzenia działalności z uwagi na korzystną lokalizację. Lokalizacja: [Cergowa, Dukla, Powiat Krośnieński] Powierz...

  • Posiadłość w Beskidzie Niskim, Ropica Górna 59, Gmina Sękowa
    1 / 2
    Posiadłość w Beskidzie Niskim, Ropica Górna 59, Gmina Sękowa

    Ropica Górna

    • 900 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Posiadłość w Beskidzie Niskim, Ropica Górna 59; Gmina Sękowa, Powiat Gorlice 1. Budynek mieszkalny, dwupiętrowy, z cegły z poddaszem o pow. 360m² - załączone zdjęcie 2. Budynek...

  • Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/
    1 / 5
    Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/

    Łęki Dukielskie

    • 337 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek z możliwością wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny położony w Łękach Dukielskich w odległości około 15 km od Krosna,...

  • Dom Iwla gm. Dukla,
    1 / 15
    Dom Iwla gm. Dukla,

    Iwla

    • 1 250 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 270 m², położony na 29-arowej, w pełni ogrodzonej działce w miejscowości Iwla w gminie Dukla. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury...

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • Dom Dukla, Zielona
    1 / 15
    Dom Dukla, Zielona

    Dukla

    • 299 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 2 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom murowany położony w samym centrum Dukli, usytuowany na działce o powierzchni 4,29 ar. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomo...

  • Dom Samoklęski gm. Osiek Jasielski
    Dom Samoklęski gm. Osiek Jasielski

    Samoklęski

    • 199 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz drewnianego domu z duszą? Ta oferta może Cię zainteresować! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z bali położony w miejscowości Samoklęski, gmina Osiek Jasielski, powiat j...

  • DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !
    DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !

    Dębowiec

    • 789 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ATRAKCYJNY DOM W DĘBOWCU, POW. JASIESLKI, Z ZIELONĄ DZIAŁKĄ 11,5AR (jasielski, Dębowiec) PIĘ...

  • Dom Świerchowa

    Świerchowa

    • 475 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 3 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWOCZESNY DOM W STANIE CZĘŚCIOWO DEWELOPERSKIM I CZĘŚCIOWO POD KLUCZ ŚWIERCHOWA, GMINA OSIEK JASIELSKI - DZIAŁKA OK. 18 ARÓW Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny, ko...

  • Dom Nowy Glinik

    Nowy Glinik

    • 199 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KLIMATYCZNY DOM Z OGRODEM W NOWYM GLINIKU IDEALNY DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO INWESTYCJA! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Nowy Glin...

  • Dom Folusz rynek pierwotny

    Folusz

    • 1 899 900 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 9 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LUKSUSOWY DOM PREMIUM Z PRYWATNĄ STREFĄ SPA I PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA MAGURSKI PARK NARODOWY! Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 779 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA! PIĘKNY DOM W SERCU DĘBOWCA ! KOMFORT, PRZESTRZEŃ I NOWOCZESNOŚĆ W OTOCZENIU ZIELENI ! Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia codziennego, nowoczesne techn...

  • Dom Samoklęski

    Samoklęski

    • 199 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz drewnianego domu z duszą? Ta oferta może Cię zainteresować! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z bali położony w miejscowości Samoklęski, gmina Osiek Jasielski, powiat...

  • Dom Folusz

    Folusz

    • 399 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twoja prywatna oaza w Foluszu miejsce, gdzie marzenia o ciszy stają się rzeczywistością! Odkryj swoje idealne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku! Ten urokliwy,...