dom na sprzedaż
13 maj 2026

Dom Folusz rynek pierwotny

woj. Podkarpackie pow. jasielski gm. jasielski
Dodane 7 godzin temu, środa, 13 maj 2026 13:30
1 899 900 zł 204 m2
1 899 900 zł 204 m2 9 314 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 204 m2
Cena za metr 9 314 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37533856

Opis

LUKSUSOWY DOM PREMIUM Z PRYWATNĄ STREFĄ SPA I PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA MAGURSKI PARK NARODOWY!
Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Beskidu Niskiego w miejscowości Folusz, na obrzeżach Magurskiego Parku Narodowego.
Nowoczesny, energooszczędny dom klasy premium usytuowany na widokowej działce o powierzchni 0,2545 ha, z której rozpościera się panoramiczny widok na góry, lasy oraz otaczającą przyrodę.
Dzięki położeniu na lekkim wzniesieniu nieruchomość zapewnia wyjątkową prywatność, doskonałe nasłonecznienie oraz niepowtarzalny klimat całej posesji.
To miejsce stworzone dla osób poszukujących połączenia nowoczesnej technologii, komfortu życia, luksusowej strefy wypoczynkowej oraz bliskości natury.

Dom został zamieszkany w 2021 roku i od początku użytkowany wyłącznie przez właścicieli.
Nieruchomość utrzymana jest w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym, a całość sprzedawana jest wraz z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI: powierzchnia użytkowa: ok. 130,57 m , powierzchnia zabudowy: ok. 105,76 m , powierzchnia całkowita: ok. 204,70 m , kubatura: ok. 662,20 m , budynek wolnostojący, garaż jednostanowiskowy, dodatkowe pomieszczenie gospodarczowarsztatowe , 5 pokoi, 2 łazienki, poddasze użytkowe, rozbudowane tarasy i strefa rekreacyjna, dodatkowa działka budowlana z instalacją fotowoltaiczną. ARCHITEKTURA I JAKOŚĆ WYKONANIA:
Nieruchomość została wykonana według projektu Dom w Koniczynce wersja TERMO, z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów oraz bardzo dobrych parametrów termoizolacyjnych.