• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Folusz

(2)
  • Dom Folusz

    Folusz

    • 399 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twoja prywatna oaza w Foluszu miejsce, gdzie marzenia o ciszy stają się rzeczywistością! Odkryj swoje idealne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku! Ten urokliwy,...

  • Dom Folusz rynek pierwotny

    Folusz

    • 1 899 900 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 9 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LUKSUSOWY DOM PREMIUM Z PRYWATNĄ STREFĄ SPA I PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA MAGURSKI PARK NARODOWY! Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Kąty

    Kąty

    • 1 100 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 7 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny na 10 arowej działce w Łańcucie GOTOWY do wprowadzenia i zamieszkania dom w świetnej lokalizacji. Przed...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Podniebyle

    • 270 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 319 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kotań

    • 619 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Chatka w Beskidzie Niskim
    Chatka w Beskidzie Niskim

    Głojsce

    • 117 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w malowniczej okolicy – Łężyny
    Dom w malowniczej okolicy – Łężyny

    Łężyny

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ W SERCU NATURY DWA DOMY, GARAŻE, 52,5 AR ŻÓŁKÓW, GM. JASŁO! PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - DOMY, KTÓRE INSPIRUJĄ - MIEJSCE, KTÓRE POKOCHASZ Marzysz o...

  • Murowany dom pod Jasłem
    Murowany dom pod Jasłem

    Żółków

    • 369 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Czekaj

    Czekaj

    • 169 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z bali położony w malowniczej miejscowości Czekaj, gmina Osiek Jasielski, powiat jasielski. Oferowany dom posadowiony został w drugiej połow...

  • Dom Binarowa

    Binarowa

    • 99 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DREWNIANY DOMEK NA MAŁEJ DZIAŁCE KOŁO BIECZA!!! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości BINAROWA , gmina BIECZ...

  • Dom- Lipinki- Gorlice- Małopolska

    Lipinki

    • 390 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 210 m², położony w miejscowości Lipinki, powiat gorlicki, MałopolskaNieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce o powierz...

  • Dom Iwla gm. Dukla,
    1 / 15
    Dom Iwla gm. Dukla,

    Iwla

    • 1 250 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 270 m², położony na 29-arowej, w pełni ogrodzonej działce w miejscowości Iwla w gminie Dukla. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury...

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż
    Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż

    Leśniówka

    • 329 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku...

  • Dom Osobnica gm. Jasło,
    Dom Osobnica gm. Jasło,

    Osobnica

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA!!! >> Krótki opis nieruchomości: Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Osobnica (gmina Jasło), w samym sercu wsi. W zasięgu krótkiego...

  • Dom Samoklęski gm. Osiek Jasielski
    Dom Samoklęski gm. Osiek Jasielski

    Samoklęski

    • 199 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz drewnianego domu z duszą? Ta oferta może Cię zainteresować! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z bali położony w miejscowości Samoklęski, gmina Osiek Jasielski, powiat j...

  • Dom Strzeszyn gm. Biecz
    Dom Strzeszyn gm. Biecz

    Strzeszyn

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom z bala z widokiem na góry | gotowy biznes agroturystyczny Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż domu przestrzeni z duszą, jakości i praw...

  • DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !
    DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !

    Dębowiec

    • 789 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ATRAKCYJNY DOM W DĘBOWCU, POW. JASIESLKI, Z ZIELONĄ DZIAŁKĄ 11,5AR (jasielski, Dębowiec) PIĘ...

  • Dom Jareniówka gm. Jasło,

    Nowe

    Dom Jareniówka gm. Jasło,

    Jareniówka

    • 540 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Jareniówka koło Jasła, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 14,82 ar. To propozyc...

  • Dom Osobnica

    Osobnica

    • 259 900 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 529 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej miejscowości Osobnica (gmina Jasło, powiat jasielski). Nieruchomość łą...

  • Dom Świątkowa Wielka

    Świątkowa Wielka

    • 349 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli szukasz domu, który będziesz mógł wykończyć i zaaranżować wedle własnych preferencji, a jednocześnie zależy Ci na bliskości malowniczych terenów rekreacyjnych - mamy ofertę...

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 379 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położona w Żółkowie, gm. Jasło, który idealnie może wpisać się w potrzeby 3-4 osobowej rodziny, szukającej idealnej przestrzeni do zam...

  • Dom Lipinki

    Lipinki

    • 634 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz domu z pięknym ogrodem w cichej i spokojnej lokalizacji z dala od zgiełku miasta to nasza oferta będzie spełnieniem Twoich oczekiwań! Mam przyjemność zaprezentow...

  • Dom Niegłowice

    Niegłowice

    • 549 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ: DOM Z POTENCJAŁEM + WARSZTAT + LOKAL DO ADAPTACJI JASŁO, NIEGŁOWICE DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNA INWESTYCJA! Szukasz miejsca, które połączy komfortowe życi...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 779 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA! PIĘKNY DOM W SERCU DĘBOWCA ! KOMFORT, PRZESTRZEŃ I NOWOCZESNOŚĆ W OTOCZENIU ZIELENI ! Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia codziennego, nowoczesne techn...

  • Dom Niegłowice

    Niegłowice

    • 969 900 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz nieruchomości wyjątkowej i nowoczesnej? Zależy Ci na jednokondygnacyjnym domu z nowoczesnym wyposażeniem, który podniesie komfort i wygodę codziennego życia. Zapraszamy do...

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zach...

  • Dom Piotrówka

    Piotrówka

    • 399 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Piotrówka, gmina Jedlicze, powiat krośnieński - na dużej, regularnej działce...