• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Małocice
  • Biesiadki
  • Osieck
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Strzeszyn

(1)
  • Dom Strzeszyn gm. Biecz
    Dom Strzeszyn gm. Biecz

    Strzeszyn

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom z bala z widokiem na góry | gotowy biznes agroturystyczny Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż domu przestrzeni z duszą, jakości i praw...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Moszczenica, 1/2 domu z działką 16 a, 663S/2023

    Moszczenica

    • 85 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania 1/2 domu w Moszczenicy o powierzchni ok. 50 m2. 2 pokoje z kuchnią. Działka o powierzchni 16 arów. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, działka częściowo ogrodzona. D...

  • Klęczany, budynek produkcyjno - mieszkalny, 672S/2024

    Klęczany

    • 480 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania budynek składający się z lokalu mieszkalnego i lokalu produkcyjnego. Położony na 27 arowej działce, w Klęczanach. Dojazd drogą asfaltową gminną , ok. 400 m od drogi k...

  • Dom Gorlice

    Gorlice

    • 929 900 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz swojego wymarzonego miejsca na ziemi? Miejsca do którego będziesz powracać z radością po ciężkim dniu w pracy? Mamy idealną i niepowtarzalną ofertę dla Ciebie! Z radością p...

  • Dom Lipinki

    Lipinki

    • 779 900 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego domu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Lipinki, gmina Lipinki, powiat gorlicki....

  • Gorlice, dom w zabudowie bliźniaczej, 678S/2024

    Gorlice

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom murowany, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 100 m2, położony w Gorlicach, w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja w trakcie realizacji. Na parterze znajdują s...

  • Dom W miejscowości Moszczenica, z działką 10 ar.

    Moszczenica

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż

  • Dom Gorlice, Hugona Kołłątaja
    1 / 15
    Dom Gorlice, Hugona Kołłątaja

    Gorlice

    • 760 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom mieszkalny w centrum Gorlic - idealny do zamieszkania lub inwestycje! Na sprzedaż wolnostojący dom wielorodzinny z możliwością przebudowy i podziału na dwa niezależne mieszkani...

  • Dom Binarowa

    Binarowa

    • 99 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DREWNIANY DOMEK NA MAŁEJ DZIAŁCE KOŁO BIECZA!!! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości BINAROWA , gmina BIECZ...

  • Gorlice, dom w zabudowie szeregowej, 684S/2025

    Gorlice

    • 500 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Gorlicach o powierzchni ok. 90 m2. Dom parterowy z możliwością zaadaptowania poddasza. Składa się z 2 pokoi, kuchni, salonu, łazienki z u...

  • Dom- Lipinki- Gorlice- Małopolska

    Lipinki

    • 390 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 210 m², położony w miejscowości Lipinki, powiat gorlicki, MałopolskaNieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce o powierz...

  • 1 / 3
    Sprzedam sklep z możliwością adaptacji na dom

    Zagórzany

    • 170 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania sklep spożywczo-przemysłowy wraz z działką o pow. 5 arów. Status działki i budynku własność posiada księgę wieczystą. Możliwość przekształcenia lokalu na budynek mie...

  • 1 / 3
    Sprzedam sklep z możliwością adaptacji na dom

    Zagórzany

    • 170 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Duży dom 196 m kw do remontu - Biecz
    Duży dom 196 m kw do remontu - Biecz

    Biecz

    • 475 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 2 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedamy dom w Bieczu (woj. małopolskie, ul. Grodzka 5). Lokalizacja: ścisłe centrum Biecza (przy głównej ulicy miasta, 60 m od Rynku, 900 m od stacji PKP). Całkowita powierzchnia...

  • Dom Kryg

    Kryg

    • 369 900 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz swojego miejsca na ziemi, własnego domu do zamieszkania[i] w[/i] spokojnej i cichej okolicy z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów i przyrody? Ta oferta jest właś...

  • Bezczynszowa Szeregówka Ogród Gorlice Stróżówka Okazja!
    1 / 8
    Bezczynszowa Szeregówka Ogród Gorlice Stróżówka Okazja!

    Stróżówka

    • 595 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowa Bezczynszowa Szeregówka Stróżowska Gorlice SPRZEDAM Szeregówka Bezczynszowa Stan Deweloperski + Sprzedam nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie dewelopersk...