• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Siepietnica

(1)
  • Dom Siepietnica

    Siepietnica

    • 589 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z nową, wyjątkowo interesującą ofertą sprzedaży funkcjonalnego i pełnego potencjału domu w zabudowie bliźniaczej gotowego do zamieszkania, zlokalizowa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Skołyszyn

    • 440 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Duży dom 196 m kw do remontu - Biecz
    Duży dom 196 m kw do remontu - Biecz

    Biecz

    • 475 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 2 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedamy dom w Bieczu (woj. małopolskie, ul. Grodzka 5). Lokalizacja: ścisłe centrum Biecza (przy głównej ulicy miasta, 60 m od Rynku, 900 m od stacji PKP). Całkowita powierzchnia...

  • Dom Sławęcin

    Sławęcin

    • 329 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Sławęcinie, Gm. Skołyszyn. To idealne miejsce dla osób poszukujących własnej przestrzeni w zielonej okolicy i jednocz...

  • Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 419 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom w sercu Skołyszyna gotowy do zamieszkania, idealny także pod inwestycję Wyobraź sobie miejsce, w którym cisza i zieleń spotykają się z wygodą życia w centrum miej...

  • Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Pr...

  • Na sprzedaż dom w Libuszy - do remontu/do wykończenia

    Nowe

    Na sprzedaż dom w Libuszy - do remontu/do wykończenia

    Biecz

    • 199 900 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 1 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 zł Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje si...