• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kędzierzyn-Koźle
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pilicą

(31)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ogrodzieniec

    • 237 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Dom Niegowonice

    Niegowonice

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o...

  • Dom sprzedam Zawiercie Kromolow
    1 / 6
    Dom sprzedam Zawiercie Kromolow

    Zawiercie

    • 299 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wolnostojący w Kromołowie, częściowo podpiwniczony, z bramą przelotową na posesję. Parter domu: duży pokój, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze (możliwość wykonani...

  • Dom na sprzedaż 303,17 m², oferta nr BS5-DS-291871-14 nowość
    Dom na sprzedaż 303,17 m², oferta nr BS5-DS-291871-14 nowość

    Szyce » ul. Zakątek

    • 2 495 000 zł cena
    • 303 m2 powierzchnia
    • 8 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Tylko u nas! Nowoczesny dom wolnostojący o pow. netto 300 m2 (pow. użytkowa: 205 m2), w Szycach pod Krakowem! Stylowy dom w podkrakowskich Szycach, oddany do użytkowani...

  • Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka
    1 / 15
    Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka

    Niegowoniczki

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o p...

  • Dom Giebło
    1 / 16
    Dom Giebło

    Giebło

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GIEBŁO KOŁO OGRODZIEŃCA I PILICY – SIEDLISKO W BEZPIECZNEJ LOKALIZACJI. Giebło to urokliwa, zaciszna wioska położona w środkowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej. W tym mal...

  • Dom rekreacyjny na terenie ogrodu działkowego

    Zawiercie

    • 60 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom rekreacyjny z tarasem wybudowany w technologii murowanej w 2019 r. Parter budynku składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Na poddaszu usytuow...

  • Dom z sadem owocowym + możliwość dokupienia pola 3ha

    Irządze

    • 420 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania wolnostojący budynek parterowy o powierzchni użytkowej 90m2 z sadem owocowym. Istnieje możliwość dokupienia pola o powierzchni 3 ha przylegającego do działki. Dom w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DOM Zawiercie Zuzanka

    Zawiercie

    • 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 200 m kw z lat 85-tych. Położony w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum na osiedlu Zuzanka w Zawierciu. Dom znajduje się n...

  • DOM ZAWIERCIE

    Zawiercie

    • 1 150 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Zawierciu o powierzchni użytkowej 220 m2 plus podpiwniczenie w całości i garaż w bryle budynku. Parter domu składa się z salonu z kominkiem, kuchnia z jadalnią, łazienki i po...

  • Dom na Jurze w okolicy Ogrodzieńca

    Ryczów-Kolonia

    • 365 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Mam na sprzedaż dom piętrowy wolnostojący do remontu połozony w malowniczej okolicy ( 3 km od Zamku w Ogrodzieńcu ). Działka ma powierzchnie ponad 0,5 hektara, znajduje s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam 32-210Książ Wielki 81,91arów (3 działki obok siebie podz...

    Książ Wielki

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dzień Dobry. Sprzedam. powierzchnia 81,91arów 3 działki obok siebie piękne ( na 1 jest dom 80m2 do gruntownego remontu lub rozbiórki ze stodoła i sadem za stodoła ) ..2 inn...

  • 1 / 4
    Parterowy dom na Jurze już na Ciebie czeka! Złoty Potok

    Złoty Potok

    • 799 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 4 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • BRUDZOWICE - DLA DWOCH RODZIN LUB POD DZIAŁALNOŚĆ
    1 / 8
    BRUDZOWICE - DLA DWOCH RODZIN LUB POD DZIAŁALNOŚĆ

    Brudzowice

    • 700 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRUDZOWICE - GMINA SIEWIERZ - BUDYNEK Z OGROMNYM POTENCJAŁEM DO WYKOŃCZENIA Brudzowice to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w powiecie będzińskim, gminie Siewierz....

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Chruszczobród

    • 479 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Duża działka budowlano-zielona z zabudowaniami
    1 / 20
    Duża działka budowlano-zielona z zabudowaniami

    Zawada

    • 380 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kancelaria Finansowo - Konsultingowa Wojciech Piotrowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gorenice

    • 469 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bolesław

    • 649 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Chodowie w gminie Charsznica - www.wachowicz.nieruchomosci....

    Chodów

    • 480 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom w Chodowie w gminie Charsznica. Dom został wybudowany w latach 20 ubiegłego wieku z pięknej cegły, ma powierzchnię zabudowy 194 m² i około 138 m² pow...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żarki-Letnisko

    • 1 399 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brzeziny

    • 649 000 zł cena
    • 2 206 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Riviera del Sol

    Boguchwałowice

    • 1 943 550 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 12 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Riviera del SolTen nowoczesny i jasny bliźniak z 4 sypialniami i solarium na dachu znajduje się w kompleksie Las Lomas de Riviera Club na Riviera del...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jaronowice

    • 4 300 000 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 6 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 649 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: Szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprz...

  • Sprzedam dom gospodarstwo rolne we wsi Goleniowy

    Goleniowy

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam gospodarstwo rolne we wsi Goleniowy ul Tadeusza Kościuszki gmina Szczekociny powiat zawierciański gmina Szczekociny woj Śląskie. Sprzedam dom z wraz z polem 3 hektary i la...

  • Na sprzedaż dom w centrum Książa Wielkiego - www.wachowicz.nieruc...

    Książ Wielki

    • 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom Słupia

    Słupia

    • 419 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 180?m z ogrodem i sadem Słupia (28350), gmina Słupia powiat Jędrzejowski Lokalizacja i otoczenie Dom położony jest w spokojnej i zielonej okolicy, blisko malowniczego stawu id...

  • Dom Ciągowice

    Ciągowice

    • 900 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta skierowana do klienta który szuka domu w otoczeniu terenów zielonych, z dala od ludzi lub też chciałby wykorzystać mieszkanie z pasją prowadzenia stajni, hodowli zwierząt cz...

  • Sprzedam połowę bliżniaka - stan deweloperski  , bez podatku PCC
    1 / 14
    Sprzedam połowę bliżniaka - stan deweloperski , bez podatku PCC

    Brzeziny

    • 845 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1/2 blizniaka - stan deweloperski ( podwyższony ) cena brutto - 845.000,00zł ( kupujący nie płaci podatku PCC ) Rozkład pomieszczeń :...

  • Sprzedam obszerny parterowy dom pod miastem- cena do negocjacji !
    1 / 14
    Sprzedam obszerny parterowy dom pod miastem- cena do negocjacji !

    Brzeziny

    • 650 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 1 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom wolnostojący o pow.łącznej ok. 342m2 w tym : - wbudowany garaż dwustanowiskowy i wiata na dodatkowe 2 samochody - pow.ok. 100m2 . Częśc główna budynku - ok.242m2 -...

  • Dom Czekanka

    Czekanka

    • 276 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek rekreacyjny na sprzedaż Czekanka koło Siewierza, miejsce idealne do wypoczynku, domy położone w lesie *domek o powierzchni użytkowej 33,26m2, całkowitej 44,88m2. *dom dre...

  • Dom parterowy na sprzedaż
    1 / 5
    Dom parterowy na sprzedaż

    Drużykowa

    • 200 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom parterowy o pow. 140m2, murowane dwa garaże. Działka zagospodarowana, o pow. 20 arów, ogrodzona. Studnia, energia, bieżąca woda. Cena do negocjacji.

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Łysaków

    • 195 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom letniskowy do wykończenia możliwość własnej aranżacji parter dwa pomieszczenia góra możliwość podziału na dwie sypialnie na dole jeszcze jedno pomieszczenie z os...

  • Na sprzedaż Dom na dużej działce - Wywła, gmina Słupia

    Wywła

    • 285 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Połowa blizniaka - stan surowy otwarty , bez podatku PCC , cena do negocjacji
    1 / 4
    Połowa blizniaka - stan surowy otwarty , bez podatku PCC , cena d...

    Brzeziny

    • 495 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliżniak do sprzedaży bez podatku PCC : w stanie surowym otwartym na działce ok.448m2 w cenie 495.000,00zł brutto ( 1/2 bliżniaka ) ,...

  • Dom w centrum Nakła gm. Lelów
    1 / 16
    Dom w centrum Nakła gm. Lelów

    Nakło

    • 275 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w centrum miejscowości - idealny do własnej aranżacji Szukasz niedużego domu z działką w spokojnej miejscowości, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz...

  • Dom na sprzedaż - Sosnowiec, gmina Sędziszów

    Sosnowiec

    • 420 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom w Bukowskiej Woli, 25min od Krakowa

    Bukowska Wola

    • 620 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom na wsi w malowniczym miejscu, 50km od Krakowa - www.wachowicz...

    Cisie

    • 420 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr

Janów

    • 1 250 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZYDENCJA Z POTENCJAŁEM: Rodzinna enklawa i dwa niezależne domy w sercu Jury Janów, pow. częstochowski | Działka 950 m² | Dom 260 m² | Wolnostojący domek gościnny 7 | Strefa Welln...

  • Piękny dom z Winnicą koło Miechowa sprzedam
    Piękny dom z Winnicą koło Miechowa sprzedam

    Bukowska Wola

    • 1 040 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 266 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Enklawa spokoju z własną winnicą – Loftowy dom na 1,3 ha pod Krakowem Marzysz o ucieczce z miasta do miejsca, które łączy nowoczesny styl z sielskim spokojem? Odkryj wyjątkową posi...