• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Paczkowem

(11)
  • Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 1 099 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Poleca...

  • Dom Ziębice
    1 / 15
    Dom Ziębice

    Ziębice

    • 790 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 180m2, posadowiony na niemal 10 arowej działce. Dom wybudowany w roku 2000, podpiwniczony. Obok domu znajduje się dodatkowy budynek, w...

  • Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym
    1 / 14
    Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym

    Wójcice

    • 1 900 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o powierzchni 287m2 posadowiony na dużej działce o pow. 33ar, na której znajduje się pełnowymiarowy kort tenisowy wraz z wymaganą infrastrukturą i oświetleniem szt...

  • sprzedaż domu w Lądku Zdroju
    1 / 4
    sprzedaż domu w Lądku Zdroju

    Lądek-Zdrój

    • 250 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Pilnie dom do remontu w Lądku Zdroju.

  • Na sprzedaż dom z 30 arowym ogrodem
    1 / 14
    Na sprzedaż dom z 30 arowym ogrodem

    Mąkolno

    • 185 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny z zabudowaniami po rolniczymi położony na 30 arowej działce w urokliwej miejscowości Mąkolno , oddalone ok. 14 km od Kłodzka. W sk...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Mąkolno
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący Mąkolno

    Mąkolno

    • 989 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dużą działką i fotowoltaiką – Mąkolno k. Kamieńca Ząbkowickiego Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 184,25 m², poł...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Buków

    • 790 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Złoty Stok

    • 525 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ziębice

    • 395 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 1 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 4pok 140met okolice Parkowej TARAS/OGRÓD/GARAŻ/2016 (Lubnów)
    1 / 16
    4pok 140met okolice Parkowej TARAS/OGRÓD/GARAŻ/2016 (Lubnów)

    Lubnów

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SUPER OFERTA! Do sprzedania dom wolnostojący w Lubnowie - okolice ul. Parkowej. Składa się z : - salonu z kuchnią - sypialni - sypialni - sypialni - przedpokoju - drugiego...

  • Sprzedam

    Ziębice

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam lub zamienię dom na mieszkanie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl
    Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl

    Stoszowice

    • 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu ze strychem, z działką uprawową pod zabudowę + ogrodowa,całość 0,45ha ,blisko Ząbkowic Śl. ,Stoszowice nr.6, kierunek Srebrna Góra, zabudowania gosp., do remontu, ci...

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Nysa

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom Przerzeczyn-Zdrój ul. Spacerowa

    Przerzeczyn-Zdrój » ul. Spacerowa

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Mamy Zaszczyt Zaprezentować uroczy dom znajdujący się w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój przy ulicy Spacerowej. [/i] Dom Wybudowany w 2007r, składa się z parteru oraz poddasza...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nysa

    • 679 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzebieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stara Bystrzyca

    • 239 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Jemna

    • 977 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Wojbórz

    • 209 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żelazno

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Niwnica

    • 640 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Jędrzychów

    • 350 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nysa

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Głuchołazy

    • 939 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar
    dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar

    Stoszowice

    • 153 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połowa domu 150m2, z działką 47 arów i zabudowaniami gosp.,,strych,ogród, Stoszowice k.Ząbkowic Śl.,drogi asfaltowe,,miłe spokojne sąsiedztwo, okazja 153000zł. nr.ksiąg wieczystyc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nysa

    • 590 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 2 577 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Domek okolice Strzelin
    1 / 12
    Domek okolice Strzelin

    Karszów

    • 790 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek w który włożyliśmy dużo naszego serca. Dojazd 5 minut do Strzelina. Zaletą są niskie koszty utrzymania ze względu na ogrzewanie z sieci gazowej, oczyszczalnie biologiczną, z...

  • Dom Nowa Ruda, Graniczna
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda, Graniczna

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 699 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom o pow. 158 m2 na działce o pow. 708 m2 , położony na obrzeżach miasta Nowa Ruda w woj. dolnośląskim. Idealnie usytuowany na nasłonecznionym wzniesieniu w...

  • Dom Zarzyca ul.

    Zarzyca

    • 699 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZE ## nie szukaj dalej#Biuro Powierska Nieruchomości prezentuje:Są takie miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje spokój.Dom w Zarzycy, położony zaledwie...

  • Dom na działce -Czarnolas gm. Policzna/zwoleński.

    Czarnolas

    • 780 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny murowany o pow. 220 m2 plus budynki gospodarcze i garaże na działce z polem uprawnym o pow. 2,6 ha (prąd, woda, gaz) w m. Czarnolas gm. Policzna pow. Zwoleński wo...

  • Dom Kuropatnik ul.

    Kuropatnik

    • 169 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o stworzeniu domu, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i marzeń?Biuro nieruchomości Omega Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjna ofertę z...

  • Dom Księginice Wielkie ul.

    Księginice Wielkie

    • 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu, który łączy w sobie niepowtarzalny urok tradycji z nowoczesnym komfortem, tworząc miejsce, które bez wątpienia posiada swoją własną du...

  • Dom Nowa Ruda
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 arów, wy...

  • Dom Kuropatnik ul.

    Kuropatnik

    • 489 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEJeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy zamkniesz za sobą bramę, zaparkujesz w swoim garażu i w ciszy własnego ogrodu odpoczniesz od codziennego pośpiechu...

  • Dom - rezydencja - niesamowity potencjał
    1 / 16
    Dom - rezydencja - niesamowity potencjał

    Gierałcice

    • 990 000 zł cena
    • 402 m2 powierzchnia
    • 2 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli marzysz o domu, który łączy elegancję, przestronność i kontakt z przyrodą, ta nieruchomość w Gierałcicach spełni Twoje oczekiwania. Położona u podnóża malowniczych Gór Opaws...

  • Rodzinny dom z ogrodem - spokojna dzielnica
    1 / 15
    Rodzinny dom z ogrodem - spokojna dzielnica

    Nysa

    • 1 089 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 3 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży, funkcjonalny dom położony przy ul. Wileńskiej w Nysie - w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych dzielnic willowych. To miejsce stworzone dla osób ceniących...

  • Dom Przedborowa gm. Stoszowice
    1 / 15
    Dom Przedborowa gm. Stoszowice

    Przedborowa

    • 549 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom o powierzchni 240m2, w którym znajdują się dwa odrębne mieszkania. Dom posadowiony na działce o powierzchni 2691 m2. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchn...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach
    1 / 11
    Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach

    Trzebieszowice

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: klimatyczny dom z dużą działką – Trzebieszowice k. Lądek-Zdrój Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzebieszowice, w bezpośredn...