• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Limanową

(61)
  • Sprzedam Stary Dom

    Łukowica

    • 160 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Stary Dom na działce 0,3 hektara w lukowicy tel. [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Sprzedam dom

    Kornatka

    • 490 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kornatka, stan surowy otwarty, powierzchnia 120 M2, powierzchnia działki 15ar budowlana w całości, projekt Archon w prymulkach więcej info...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Targowisko

    • 660 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Krakuszowice

    • 550 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wierzbanowa

    • 699 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Cichawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Szarów

    • 575 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kłaj

    • 550 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Sławkowice

    • 747 440 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Sławkowice

    • 697 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Sławkowice

    • 610 160 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiatowice

    • 1 460 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda nieruchomość w Kłaju

    Kłaj

    • 402 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI – NIERUCHOMOŚĆ W KŁAJU Syndyk masy upadłości Jolanty Fabian, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zaku...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Łazany

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedamy dom w Czyżowie- -piekny widok - cisza-spokój
    1 / 8
    Sprzedamy dom w Czyżowie- -piekny widok - cisza-spokój

    Czyżów

    • 850 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości - INWEST - sprzeda w Czyżowie ładnie położony zpięknym widokiem na Kraków dom jednorodzinny - stan zamknięty-2-poziomy - parter-salon - kuchnia - przedpo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zręczyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Pcim

    • 750 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w spokojnej i zielonej części Grajowa (gm. Wieliczka), z doskonałym dojazdem do Krakowa, Wieliczki i Niepołomic. Idealna propozycj...

  • Dom w Pcimiu sprzedamy
    1 / 8
    Dom w Pcimiu sprzedamy

    Pcim

    • 1 180 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w Pcimiu położony na 5 arowej zagospodarowanej działce, Dom ma powierzchnię 160 m i składa się z salonu. kuchni łazienki na dole .Na pierwszym piętrze wolna prze...

  • Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie
    1 / 8
    Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie

    Glichów

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie – 300 m² historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów – miej...

  • Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie
    1 / 15
    Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie

    Brzezie

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczym Brzeziu, w bezpośre...

  • Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa
    1 / 10
    Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa

    Klęczana

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego domu wybudowanego w 2025 roku położonego w pięknej turystycznej miejscowości Klęczana (6 km od miejscowoś...

  • Dom Niezdów gm. Dobczyce
    1 / 15
    Dom Niezdów gm. Dobczyce

    Niezdów

    • 1 080 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Na sprzedaż: dom jednorodzinny w trakcie budowy w technologii szkieletowej...

  • Wynajem domu
    1 / 12
    Wynajem domu

    Kędzierzynka

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam, wynajmę piętro domu jednorodzinnego, lokalizacja Kędzierzynka okolice Gdowa,Dobczyc.Powierzchnia użytkowa 70 m, dwa pokoje z kuchnią, łazienka .Miejsce postojowe. Czynsz za...

  • Dom Grajów rynek pierwotny

    Grajów

    • 825 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie deweloperskim w urokliwej miejscowości Grajów koło Wieliczki. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu " DOM W ZDROJÓWKACH". Po...

  • Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa
    Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa

    Wierzbanowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży nieruchomość składająca się z budynku mieszkalno-pensjonatowego, położonego na dużej, 64-arowej działce w pięknym zakątku Besk...

  • Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja
    Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja

    Kłaj

    • 780 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokoj...

  • Dom Kłaj
    1 / 15
    Dom Kłaj

    Kłaj

    • 1 029 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 89 m2 (całkowitej 103 m2), położony w miejscowości Kłaj. Dom z 2022 r. posadowiony na działce o...

  • Dom Łazany

    Łazany

    • 520 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesna połowa bliźniaka - Łazany, gm. Biskupice | działka 579 m² | projekt Archon Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowana według cenionego projektu Dom w Riveac...

  • Dom Grodkowice gm. Kłaj
    Dom Grodkowice gm. Kłaj

    Grodkowice

    • 1 508 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ | 64 ARY | MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU I ZABUDOWY | DROGA DOJAZDOWA Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną - dom w...

  • Dom Kłaj rynek pierwotny

    Kłaj

    • 850 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Definito Nieruchomości i Geodezja prezentuje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w miejscowości Kłaj, pow. wielicki. Kameralne osie...