• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnica
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(207)
  • Dom Skomielna Czarna rynek pierwotny ul.

    Skomielna Czarna

    • 439 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować inwestycję domków jednorodzinnych w urokliwej okolicy w Skomielnej Czarnej. Miejsce to otoczone jest pięknymi widokami rozprzestrzeniających się gór i...

  • Rodowe Siedlisko Lechja w Lipowej | Energylandia | Zator Pokoje

    Lipowa

    • 3 600 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    Rodowe Siedlisko w Lipowej to marzenie dla rodzin pragnących sielankowego relaksu pełnego ciepła i harmonii, w otoczeniu pięknego bajkowego sadu. 5 minut do lokalnej budki nad W...

  • Dom Mogilany rynek pierwotny

    Mogilany

    • 687 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC....

  • Dom Wołowice rynek pierwotny

    Wołowice

    • 1 040 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Jednorodzinny na Osiedlu Domy Na Polanie - Wołowice, Kraków okolice | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - renomowane biuro nieruchomości - z dumą prezentu...

  • 1 / 3
    do w miejscowości

    Spytkowice

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom wybudowany pod koniec XIX wieku z bali o grubości ok 20 cm. Nieruchomość położona jest na niewielkiej działce o pow. ok 3 arów, w całości ogrodzona, a dojazd do n...

  • Dom przy trasie Kraków - Zator(Energylandia) - Wadowice

    Jaśkowice

    • 590 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom przy trasie Kraków-Zator(Energylandia)-Wadowice. Budynek przygotowany dla potrzeb dwóch rodzin, dwie odrębne działki. Przy domu znajduje się garaż, murowany, wolnostojący...

  • Dom Mogilany ul. Mogilańska

    Mogilany » ul. Mogilańska

    • 1 050 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM W STANIE DEWELOPERSKIM , NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE . Ekonomiczny , w cichej i spokojnej okolicy w południowej, słonecznej części Mogilan z widokiem na góry. Dom wybudowany z wyso...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czaniec

    • 290 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gilowice

    • 1 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzybrodzie Żywieckie

    • 1 500 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Stawy Monowskie

    • 379 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grojec

    • 590 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Targanice

    • 640 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grojec » ul. Mostowa

    • 750 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gilowice

    Gilowice

    • 1 290 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | ZAMIESZKAJ W GÓRACH - w cudownym, klimatycznym miejscu, na południowym stoku Beskidu Żywieckiego! To tutaj znajduje się przepiękny dom z widokiem, w którym na pewno si...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Poręba Wielka

    • 1 299 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 8 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Witkowice

    Witkowice

    • 609 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Do sprzedaży dom/budynek usługowy z mieszkaniem na piętrze. Lokal doskonale nadający się na Żabkę. Zlokalizowany w samym centrum Witkowic dom w którym na dole są...

  • Dom Brzezinka

    Brzezinka

    • 419 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Dom w Brzezince na działce 700 m2. Dom w doskonałej cenie, wszystko sprawne. Na parterze: - Pokój ok 28 m2 - Spiżarnia/garderoba - Łazienka - Duża kuchnia - S...

  • Dom Inwałd

    Inwałd

    • 2 590 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Inwałd zaledwie 6 min od Andrychowa i 10 min od Wadowic. Dom położony blisko centralnej części miejscowości z szkołą, sklepem i przystankiem autobusowym. Dom posiada wszystk...

  • Dom Inwałd ul. Wadowicka

    Inwałd » ul. Wadowicka

    • 545 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA ..... REZERWACJA ........ REZERWACJA .... Inwałd urocza miejscowość położona przy podnórza Beskidu Małego. Dom doskonale położony 6 km zarówno od Wadowic jak i And...

  • Dom Brzezinka rynek pierwotny

    Brzezinka

    • 740 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz dla Siebie domu w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie świetną ofertę. Lokalizacja : Osiedle zlokalizowane w Brzezince, w Gminie Andrychów, t...

  • Dom w spokojnej okolicy – Okrajnik k. Żywca

    Okrajnik

    • 750 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 210 m², położony na ogrodzonej działce o powierzchni 882 m...

  • Dom Poręba Wielka ul. Wadowicka

    Poręba Wielka » ul. Wadowicka

    • 949 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony w centrum Poręby Wielkiej na pięknej dużej działce. Dom wybudowany w technologi tradycyjnej pustak 25 cm, 5 cm wełna, 12,5 cm pustak. Dom bardzo ciepły. Na dz...

  • dom na sprzedaz-pilnie-cena do negocjacji
    dom na sprzedaz-pilnie-cena do negocjacji

    Inwałd

    • 300 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    nieruchomosc gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym( z mozliwoscia przerobienia domu na dwu rodzinna )w zabudowie wolnostojacej,podpiwniczona w stanie budowy.Bezp...

  • Dom wielorodzinny
    1 / 16
    Dom wielorodzinny

    Targanice

    • 1 430 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż przedstawiam dom położony w Targanicach ,gmina Andrychów , woj. małopolskie Dom składa się z dwóch segmentów , jeden wybudowan...

  • Dom wolnostojący w otoczeniu lasu
    1 / 16
    Dom wolnostojący w otoczeniu lasu

    Targanice

    • 670 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Targanicach , gm. Andrychów , woj. małopolskie Dom o powierzchni 180 m2 , usytuowany na ogrodzon...

  • Dom z możliwością podziału na 2 mieszkania
    1 / 16
    Dom z możliwością podziału na 2 mieszkania

    Witkowice

    • 199 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący tel. [tel] Sprzedam dom jednorodzinny z możliwościa przerobienia go na 2 niezależne mieszkania. Dom jest z lat ok.1970. Jego ściany i fundament...

  • Dom w środku lasu
    1 / 15
    Dom w środku lasu

    Rzyki

    • 1 050 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 4 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JOANNA TROJAK Agent prowadzący [tel] WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W LESIE GOTOWA INWESTYCJA LUB DOM MARZEŃ! Szukasz miejsca, które zapewni Ci prywatność, bliskość natury i jednocześnie...

  • Fotowoltaika, pompa ciepła.
    1 / 16
    Fotowoltaika, pompa ciepła.

    Przyborów

    • 698 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nr ogłoszenia: # 126D0425 Fotowoltaika, pompa ciepła. Możliwość kupna mniejszej działki – podział w toku. KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA...

  • Dom Zagórnik gm. Andrychów
    Dom Zagórnik gm. Andrychów

    Zagórnik

    • 1 450 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży domu z bala w Zagórniku. Uroczy dom z bala świerkowego, położony jest w Zagórniku na niezwykle widokowej działce o powierzchni 1053 m2. Ogrodzenie zos...

  • Dom z poddaszem użytkowym 175m2
    1 / 15
    Dom z poddaszem użytkowym 175m2

    Bulowice

    • 500 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim przy DK52 (Kraków Bielsko-Biała), tylko 3 km od Andrychowa i 7 km od Kęt Oferuję dom jednorodzinny...

  • Sprzedam dom
    1 / 10
    Sprzedam dom

    Przyborów

    • 460 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym,zamkniętym. Działka o powierzchni ok 700m2 Okna trzyszybowe ,brak drzwi wejściowych i garażowych. Studnia głębinowa,prąd,kanalizacja. Dom mieści się w...

  • Urokliwy dom w Gilowicach

    Gilowice

    • 629 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 90 m², położony na imponującej, ogrodzonej działce o powierzchni 2400 m² w Gilowicach.Umowa na wyłączność - nie...

  • Dom z widokiem na góry w Bulowicach
    1 / 16
    Dom z widokiem na góry w Bulowicach

    Bulowice

    • 650 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 408 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] **Dom z widokiem na góry Bulowice, spokojna okolica blisko Kęt i Andrychowa** Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejsc...

  • Witkowice: cisza, przestrzeń i własny azyl
    Witkowice: cisza, przestrzeń i własny azyl

    Witkowice

    • 499 999 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witkowice (powiat stalowowolski) 240 m², 28 arów, nowy garaż, wyposażenie w cenie Na sprzedaż dom w miejscowości Witkowice (powiat stalowowolski) o łącznej powierzchni ok. 240 m²...

  • Dom w górach - dwa mieszkania lub pensjonat Rzyki
    1 / 16
    Dom w górach - dwa mieszkania lub pensjonat Rzyki

    Rzyki

    • 895 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 3 669 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena! Zainwestuj w spokojną przystań w Rzykach – idealny dom z potencjałem agroturystycznym! Możliwe wyodrębnienie dwóch osobnych mieszkań. PODSTAWOWE PARAMETRY: • Pow...

  • Przytulny domek z widokiem na góry

    Gilowice

    • 269 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Widok, którego nie da się podrobić. Cisza, której dziś już się nie znajduje.Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy domek-budynek gosp. o powierzchni użytkowej ok. 33 m², położony na dzi...