• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kaliszem

(24)
  • Dom z ogrodem, 5 sypialni , Odbiór w tym roku !!!
    1 / 5
    Dom z ogrodem, 5 sypialni , Odbiór w tym roku !!!

    Szczytniki

    • 749 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Złotniki

    • 1 597 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom koło Kalisza

    Żydów

    • 1 100 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Prezentuję Państwu na sprzedaż fantastyczny dom z poddaszem mieszkalnym, położony w spokojnej okolicy, ok.4,6 km od centrum Kalisza w miejscowości Żydów. Bardzo fun...

  • Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników
    1 / 6
    Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników

    Koźminek

    • 500 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam zabytkowy dworek { nieruchomość rezydencjonalna} do odbudowy z parkiem ok 1,3 ha w Pietrzykowie 16 km od Kalisza .Jeden właściciel. Bez obciążeń. nieruchomość zwolniona z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom ul. Wiśniowa - Osiedle Owocowe - Ostrów Wielkopolski / Dewelo...

    Ostrów Wielkopolski

    • 499 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż! Nieruchomość położoną w atrakcyjnej, cichej i spokojnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego: Dom-segment o powierzchni 123m2 (w tym użytkowej 114,54m2) na działce...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ostrów Wielkopolski

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Ostrów Wielkopolski

    • 400 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ostrów Wielkopolski

    • 870 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gorzyce Wielkie

    • 795 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Ostrów Wielkopolski

    • 395 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Ostrów Wielkopolski

    • 620 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Ostrów Wielkopolski

    • 850 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ostrów Wielkopolski

    • 750 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Szczurawice

    • 430 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Klimatyczna Posiadłość z domkiem i stawem

    Malanów

    • 750 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Na sprzedaż dom do remontu w Ostrowie Wlkp
    1 / 6
    Na sprzedaż dom do remontu w Ostrowie Wlkp

    Ostrów Wielkopolski

    • 325 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni ok 102m, w miejscowości Ostrów Wielkopolski, położony na działce o powierzchni 726m. Parter: korytarz, duży salon z połączenia 2 pokoi, kuchnia z mał...

  • Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk
    1 / 16
    Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk

    Zbiersk

    • 675 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m², położony na działce o powierzchni 650m² w miejscowości Zbiersk (gmina Stawiszyn). Nieruchomość z b...

  • Okazja - dom wolnostojący 182 m2 - Cieśle

    Cieśle

    • 989 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 5 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapoznaj się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 182 m² z garażem dwustanowiskowym oraz dużą przestrzenią na ogród w malowniczej miejscowości Cieśle pod Oleśnicą.Budynek skł...

  • Duży dom 500m z miejscem na działalność
    1 / 9
    Duży dom 500m z miejscem na działalność

    Lamki

    • 99 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom pompa ciepła 10kw instalacja fotowoltaiczna podana cena to kaucja przy najmie długoterminowe Poza tym wynajmę lub zamienię na mniejszy , dom ma wydzieloną powierzc...

  • SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA
    1 / 12
    SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA

    Kraszewice

    • 350 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z cegły. Pow. działki 0,5186ha. Dobra lokalizacja. Kuźnica Grabowska 30, 63-522 Kraszewice. Powierzchnia 200m2. W skład wchodzą: - parter 100m2 - piwnica 100m2 - pod...